Small_68a35296975b80f431b37c32c77159a9

SPORT DAY у Лавині

Крос 3 км (ч (18-22 р.))

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
700 Владлен Василенко 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
701 Євгеній Стригунов 1998 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро "Метеор" online
702 Дмитро Пливачук 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро "Метеор" online
703 Євгеній Кузнєцов 1998 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро "Метеор" online
708 Ілля Денисов 1996 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
709 Дмитро Іванов 1996 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
710 Андрій Кузьменко 1995 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
711 Михайло Жушман 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
712 Юрій Лазаренко 2000 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
713 Сергій Вислоцький 2000 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
716 Богдан Конарєв 2000 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
717 Сергій Хаблов 1998 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
718 Сергій Болюх 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
719 Валерій Буян 1998 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро online
720 Руслан Кордобан 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
724 Денис Ярошевський 1996 Ч 20-22 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
725 Владислав Селянкін 1996 Ч 20-22 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
726 Олександр Асперов 2000 Ч 18-19 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
735 Максим Уманський 1999 Ч 18-19 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
740 Артур Титаренко 1999 Ч 18-19 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
741 Денис Дуков 1998 Ч 18-19 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
745 Іван Шевчик 1998 Ч 18-19 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
746 Костянтин Лясов 1997 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
747 Станіслав Лачинов 1998 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
750 Костянтин Самойленко 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро "Метеор" online

Учасники також реєструються на

Small_68a35296975b80f431b37c32c77159a9

SPORT DAY у Лавині

Крос 3 км (ч (18-22 р.))

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
700 Владлен Василенко 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
701 Євгеній Стригунов 1998 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро "Метеор" online
702 Дмитро Пливачук 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро "Метеор" online
703 Євгеній Кузнєцов 1998 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро "Метеор" online
708 Ілля Денисов 1996 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
709 Дмитро Іванов 1996 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
710 Андрій Кузьменко 1995 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
711 Михайло Жушман 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
712 Юрій Лазаренко 2000 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
713 Сергій Вислоцький 2000 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
716 Богдан Конарєв 2000 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
717 Сергій Хаблов 1998 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
718 Сергій Болюх 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
719 Валерій Буян 1998 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро online
720 Руслан Кордобан 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро МКДЮСШ online
724 Денис Ярошевський 1996 Ч 20-22 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
725 Владислав Селянкін 1996 Ч 20-22 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
726 Олександр Асперов 2000 Ч 18-19 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
735 Максим Уманський 1999 Ч 18-19 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
740 Артур Титаренко 1999 Ч 18-19 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
741 Денис Дуков 1998 Ч 18-19 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
745 Іван Шевчик 1998 Ч 18-19 Ua Україна Кам`янське ККФВ online
746 Костянтин Лясов 1997 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
747 Станіслав Лачинов 1998 Ч 20-22 Ua Україна Дніпро СДЮСШОР №3 online
750 Костянтин Самойленко 1999 Ч 18-19 Ua Україна Дніпро "Метеор" online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу