Small_b75c3213d2aa99b06f5080fc7fb0cc26

ХІII-ий Ковельський міжнародний пробіг

VII Ковельський напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
301 Оксана Мамай 1991 F18-29 Ua Україна Львів
302 Игорь Ливенцев 1979 M30-39 By Білорусь Мінськ КЛБ "Кабанчик"
303 Dmitro Tribunskiy 1974 M40-49 Ua Україна Ужгород SHYPSHYNA RUN CLUB
304 Анна Яскевич 1989 F18-29 Ua Україна Луцьк
305 Віктор Сидорчук 1986 M30-39 Ua Україна Луцьк
306 Mykhailo Stepaniuk 1992 M18-29 Ua Україна Луцьк
307 Андрій Беднарчук 1972 M40-49 Ua Україна Броди
308 Вадим Карпік 1992 M18-29 Ua Україна Луцьк OК Wolf
309 Віталій Цвид 1971 M40-49 Ua Україна Київ
310 Сергій Бобовников 1980 M30-39 Ua Україна Алчевськ
311 Тарас Гупало 1995 M18-29 Ua Україна Ківерці
312 Валентин Шевчук 1982 M30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
313 Тетяна Галка 1986 F30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
314 Максим Попов 1985 M30-39 Ua Україна Малин КЛБ Hammers
315 Тетяна Грішина 1989 F18-29 Ua Україна Луцьк SK Luchesk
316 Анна Шумакова 1986 F30-39 Ua Україна Луцьк СК"Лучеськ"
317 Ірина Петренко 1963 F50-59 Ua Україна Київ Санчін
318 Катерина Петренко 1988 F18-29 Ua Україна Буча Санчин
319 Катерина Табачук 1992 F18-29 Ua Україна Луцьк Viking
320 Володимир Табачук 1988 M18-29 Ua Україна Луцьк Viking
321 Оксана Ковальчук 1994 F18-29 Ua Україна Луцьк
322 Денис Пєсков 1983 M30-39 Ua Україна Луцьк СК Лучеськ
323 Андрій Степасюк 1989 M18-29 Ua Україна Луцьк Спілка Воїнів АТО Волині
324 Олег Шарапов 1997 M18-29 Ua Україна Київ
325 Антон Звєрєв 1993 M18-29 Ua Україна Ірпінь СК «Санчін»

Учасники також реєструються на

Small_b75c3213d2aa99b06f5080fc7fb0cc26

ХІII-ий Ковельський міжнародний пробіг

VII Ковельський напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
301 Оксана Мамай 1991 F18-29 Ua Україна Львів
302 Игорь Ливенцев 1979 M30-39 By Білорусь Мінськ КЛБ "Кабанчик"
303 Dmitro Tribunskiy 1974 M40-49 Ua Україна Ужгород SHYPSHYNA RUN CLUB
304 Анна Яскевич 1989 F18-29 Ua Україна Луцьк
305 Віктор Сидорчук 1986 M30-39 Ua Україна Луцьк
306 Mykhailo Stepaniuk 1992 M18-29 Ua Україна Луцьк
307 Андрій Беднарчук 1972 M40-49 Ua Україна Броди
308 Вадим Карпік 1992 M18-29 Ua Україна Луцьк OК Wolf
309 Віталій Цвид 1971 M40-49 Ua Україна Київ
310 Сергій Бобовников 1980 M30-39 Ua Україна Алчевськ
311 Тарас Гупало 1995 M18-29 Ua Україна Ківерці
312 Валентин Шевчук 1982 M30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
313 Тетяна Галка 1986 F30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
314 Максим Попов 1985 M30-39 Ua Україна Малин КЛБ Hammers
315 Тетяна Грішина 1989 F18-29 Ua Україна Луцьк SK Luchesk
316 Анна Шумакова 1986 F30-39 Ua Україна Луцьк СК"Лучеськ"
317 Ірина Петренко 1963 F50-59 Ua Україна Київ Санчін
318 Катерина Петренко 1988 F18-29 Ua Україна Буча Санчин
319 Катерина Табачук 1992 F18-29 Ua Україна Луцьк Viking
320 Володимир Табачук 1988 M18-29 Ua Україна Луцьк Viking
321 Оксана Ковальчук 1994 F18-29 Ua Україна Луцьк
322 Денис Пєсков 1983 M30-39 Ua Україна Луцьк СК Лучеськ
323 Андрій Степасюк 1989 M18-29 Ua Україна Луцьк Спілка Воїнів АТО Волині
324 Олег Шарапов 1997 M18-29 Ua Україна Київ
325 Антон Звєрєв 1993 M18-29 Ua Україна Ірпінь СК «Санчін»

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу