Small_4e7f6056274c43bffc889275ca58da6e

Благодійний забіг пам'яті Ігоря Брановицького

Дитячій

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2000 Микита Бондар 2015 M Ua Україна Київ
2001 Богдан Шаматайло 2012 M Ua Україна Київ
2002 Николь Немчик 2013 F Ua Україна Киев
2003 Микела Немчик 2015 F Ua Україна Киев
2004 Катерина Пісня 2008 F Ua Україна Київ
2005 Иван Корженевский 2013 M Ua Україна Ирпень
2006 Алиса Синякова 2017 F Ua Україна Киев
2007 Владислав Побережник 2011 M Ua Україна Бровари
2008 Мирон Анчуков 2015 M Ua Україна Київ
2009 Глеб Клименко 2011 M Ua Україна Киев
2010 Данил Клименко 2014 M Ua Україна Киев
2011 Костянтин Ризун 2009 M Ua Україна Київ
2012 Мирослав Ризун 2016 M Ua Україна Київ
2013 Артём Сгадов 2012 M Ua Україна Киев
2014 Анна Борисевич 2008 F Ua Україна Kyiv СДЮШОР-6
2015 Даша Кузнецова 2014 F Ua Україна Киев
2016 Валерія Люлевич 2008 F Ua Україна Київ
2017 Адріян Урин 2011 M Ua Україна Київ
2018 Адріян Урин 2011 M Ua Україна Київ
2019 Роман Гуртовий 2012 M Ua Україна Київ
2020 Костянтин Онищенко 2009 M Ua Україна Киев
2021 Любомир Юрчишин 2009 M Ua Україна Київ
2022 Аскольд Коршак 2007 M Ua Україна Киев
2023 Поліна Кононенко 2007 F Ua Україна Kiev СДЮШОР-6

Учасники також реєструються на

Small_4e7f6056274c43bffc889275ca58da6e

Благодійний забіг пам'яті Ігоря Брановицького

Дитячій

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2000 Микита Бондар 2015 M Ua Україна Київ
2001 Богдан Шаматайло 2012 M Ua Україна Київ
2002 Николь Немчик 2013 F Ua Україна Киев
2003 Микела Немчик 2015 F Ua Україна Киев
2004 Катерина Пісня 2008 F Ua Україна Київ
2005 Иван Корженевский 2013 M Ua Україна Ирпень
2006 Алиса Синякова 2017 F Ua Україна Киев
2007 Владислав Побережник 2011 M Ua Україна Бровари
2008 Мирон Анчуков 2015 M Ua Україна Київ
2009 Глеб Клименко 2011 M Ua Україна Киев
2010 Данил Клименко 2014 M Ua Україна Киев
2011 Костянтин Ризун 2009 M Ua Україна Київ
2012 Мирослав Ризун 2016 M Ua Україна Київ
2013 Артём Сгадов 2012 M Ua Україна Киев
2014 Анна Борисевич 2008 F Ua Україна Kyiv СДЮШОР-6
2015 Даша Кузнецова 2014 F Ua Україна Киев
2016 Валерія Люлевич 2008 F Ua Україна Київ
2017 Адріян Урин 2011 M Ua Україна Київ
2018 Адріян Урин 2011 M Ua Україна Київ
2019 Роман Гуртовий 2012 M Ua Україна Київ
2020 Костянтин Онищенко 2009 M Ua Україна Киев
2021 Любомир Юрчишин 2009 M Ua Україна Київ
2022 Аскольд Коршак 2007 M Ua Україна Киев
2023 Поліна Кононенко 2007 F Ua Україна Kiev СДЮШОР-6

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу