Small_4e7f6056274c43bffc889275ca58da6e

Благодійний забіг пам'яті Ігоря Брановицького

21km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Вадим Кохно 1978 M26-39 Ua Україна Київ
2 Артур Марциновський 1991 M26-39 Ua Україна Київ KM Running Club
3 Володимир Кузнєцов 1982 M26-39 Ua Україна Київ
4 Тарас Шаматайло 1982 M26-39 Ua Україна Kiev
5 Алексей Кулаков 1983 M26-39 Ua Україна Київ
6 Кирил Петко 1969 M40-54 Ua Україна Київ KM Running Club
7 Алена Яцукненко 1978 F26-39 Ua Україна Киев Kuzinteam
8 Ярослав Катрушин 1983 M26-39 Ua Україна Київ 5 елемент
9 Nikita Ischenko 2000 M18-25 Ua Україна Kiev
10 Олександр Сич 1980 M26-39 Ua Україна Ірпінь
11 Андрій Косолапов 1979 M26-39 Ua Україна Київ Scorpion-TKD
12 Максим Кузнецов 1985 M26-39 Ua Україна Киев
13 Maria Shelikhevych 1968 F40-54 Ua Україна Тернопіль
14 Євгенія Закревська 1980 F26-39 Ua Україна Київ
15 Руслан Буханець 1974 M40-54 Ua Україна Київ #Побігли
16 Андрій Матвієнко 1976 M40-54 Ua Україна Київ Sapik team
17 Валентина Душко 1985 F26-39 Ua Україна Київ
18 Ігор Михалевич 1983 M26-39 Ua Україна Борислав СК "Науковець"
19 Андрій Лузан 1993 M18-25 Ua Україна Київ Plast Crew
20 Юлия Коршак 1984 F26-39 Ua Україна Киев
21 Павло Приходько 1992 M26-39 Ua Україна Київ Nike+ Run Club
22 Гіоргій Арабулі 1990 M26-39 Ua Україна Київ
23 Алина Кримцева 1995 F18-25 Ua Україна Київ Track&Speed Club

Учасники також реєструються на

Small_4e7f6056274c43bffc889275ca58da6e

Благодійний забіг пам'яті Ігоря Брановицького

21km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Вадим Кохно 1978 M26-39 Ua Україна Київ
2 Артур Марциновський 1991 M26-39 Ua Україна Київ KM Running Club
3 Володимир Кузнєцов 1982 M26-39 Ua Україна Київ
4 Тарас Шаматайло 1982 M26-39 Ua Україна Kiev
5 Алексей Кулаков 1983 M26-39 Ua Україна Київ
6 Кирил Петко 1969 M40-54 Ua Україна Київ KM Running Club
7 Алена Яцукненко 1978 F26-39 Ua Україна Киев Kuzinteam
8 Ярослав Катрушин 1983 M26-39 Ua Україна Київ 5 елемент
9 Nikita Ischenko 2000 M18-25 Ua Україна Kiev
10 Олександр Сич 1980 M26-39 Ua Україна Ірпінь
11 Андрій Косолапов 1979 M26-39 Ua Україна Київ Scorpion-TKD
12 Максим Кузнецов 1985 M26-39 Ua Україна Киев
13 Maria Shelikhevych 1968 F40-54 Ua Україна Тернопіль
14 Євгенія Закревська 1980 F26-39 Ua Україна Київ
15 Руслан Буханець 1974 M40-54 Ua Україна Київ #Побігли
16 Андрій Матвієнко 1976 M40-54 Ua Україна Київ Sapik team
17 Валентина Душко 1985 F26-39 Ua Україна Київ
18 Ігор Михалевич 1983 M26-39 Ua Україна Борислав СК "Науковець"
19 Андрій Лузан 1993 M18-25 Ua Україна Київ Plast Crew
20 Юлия Коршак 1984 F26-39 Ua Україна Киев
21 Павло Приходько 1992 M26-39 Ua Україна Київ Nike+ Run Club
22 Гіоргій Арабулі 1990 M26-39 Ua Україна Київ
23 Алина Кримцева 1995 F18-25 Ua Україна Київ Track&Speed Club

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу