Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 10КМ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
11001 Петро Климчик 1971 M Ua Україна Мізоч DI@NA 51:14
11002 Василь Кричун 1947 M Ua Україна Івано-Франківськ 01:11:23
11003 Любов Глушко 1954 F Ua Україна Київ DNS
11004 Іван Пушкін 1930 M Ua Україна Київ Ukraine Masters Athletics 01:15:12
11005 Галина Козлова 1956 F Ua Україна Київ 01:06:05
11006 Антоніна Тишко 1947 F Ua Україна Київ 01:07:04
11007 Володимир Сергієнко 1945 M Ua Україна Київ 01:06:51
11008 Галина Шведова 1960 F Ua Україна Київ 01:08:43
11009 Михайло Волгін 1944 M Ua Україна Київ 01:12:08
11010 Олександр Левочко 1955 M Ua Україна Київ 01:01:01
11011 Валерій Краснюков 1959 M Ua Україна Київська обл. 01:08:43
11012 Павло Жирков 1953 M Ua Україна Львів Dynamo Fenix DNS
11013 Віктор Шеремет 1952 M Ua Україна Львів 01:04:42
11014 Микола Оніщук 1948 M Ua Україна Красилів 01:05:09
11015 ПЕТРО ГАРНИК 1964 M Ua Україна Вінниця 49:18
11016 МИКОЛА ЗАРИЦКИЙ 1956 M Ua Україна Київ 01:08:16
11017 ВАЛЕНТИНА СЕМЕНЧЕНКО 1954 F Ua Україна Київ 01:17:40
11018 ВІРА   ЗОЗУЛЯ  1970 F Ua Україна Рівне 56:10
11019 ОЛЕКСАНДР КОРОТИЧ 1953 M Ua Україна Черкаси 01:04:33
11020 Анатолій Кушнарьов 1941 M Ua Україна Київ 01:10:27
11021 Наталля Кострицька 1958 F Ua Україна Харкiв 01:19:35
11022 Микола Панасейко 1934 M Ua Україна Kiev 01:10:50

Учасники також реєструються на

Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 10КМ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
11001 Петро Климчик 1971 M Ua Україна Мізоч DI@NA 51:14
11002 Василь Кричун 1947 M Ua Україна Івано-Франківськ 01:11:23
11003 Любов Глушко 1954 F Ua Україна Київ DNS
11004 Іван Пушкін 1930 M Ua Україна Київ Ukraine Masters Athletics 01:15:12
11005 Галина Козлова 1956 F Ua Україна Київ 01:06:05
11006 Антоніна Тишко 1947 F Ua Україна Київ 01:07:04
11007 Володимир Сергієнко 1945 M Ua Україна Київ 01:06:51
11008 Галина Шведова 1960 F Ua Україна Київ 01:08:43
11009 Михайло Волгін 1944 M Ua Україна Київ 01:12:08
11010 Олександр Левочко 1955 M Ua Україна Київ 01:01:01
11011 Валерій Краснюков 1959 M Ua Україна Київська обл. 01:08:43
11012 Павло Жирков 1953 M Ua Україна Львів Dynamo Fenix DNS
11013 Віктор Шеремет 1952 M Ua Україна Львів 01:04:42
11014 Микола Оніщук 1948 M Ua Україна Красилів 01:05:09
11015 ПЕТРО ГАРНИК 1964 M Ua Україна Вінниця 49:18
11016 МИКОЛА ЗАРИЦКИЙ 1956 M Ua Україна Київ 01:08:16
11017 ВАЛЕНТИНА СЕМЕНЧЕНКО 1954 F Ua Україна Київ 01:17:40
11018 ВІРА   ЗОЗУЛЯ  1970 F Ua Україна Рівне 56:10
11019 ОЛЕКСАНДР КОРОТИЧ 1953 M Ua Україна Черкаси 01:04:33
11020 Анатолій Кушнарьов 1941 M Ua Україна Київ 01:10:27
11021 Наталля Кострицька 1958 F Ua Україна Харкiв 01:19:35
11022 Микола Панасейко 1934 M Ua Україна Kiev 01:10:50

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу