Small_266f97ef78bf5301160a79edbeec6635

ЗАКОХАНІ В БІГ

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6000 Ілона Шевченко 1981 F 30-39 Ua Україна Дніпро StartDnipro
6001 Анна Каплун 1984 F 30-39 Ua Україна Днiпро
6002 Борис Каплун 1986 M 30-39 Ua Україна Днепр
6003 Сергей Пыхунин 1980 M 30-39 Ua Україна Днiпро
6004 Светлана Корскова 1982 F 30-39 Ua Україна Днипро
6005 Світлана Маковоз 1979 F 30-39 Ua Україна Запоріжжя МК RunOk
6006 Наталья Гиренко 1979 F 30-39 Ua Україна Кривой Рог
6007 Максим Цабенко 1984 M 30-39 Ua Україна Днепр
6008 Інна Козуб 1962 F 50-59 Ua Україна Новомосковськ
6009 Андрей Половко 1978 M 30-39 Ua Україна Днепропетровск
6010 Дмітрій Івченков 1978 M 30-39 Ua Україна Днепр Start Dnipro
6011 Віталій Дєлов 1992 M 20-29 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
6012 Володимир Дмитренко 1996 M 20-29 Ua Україна Днiпро NovaPoshta
6013 Анастасiя Кучерова 1989 F 20-29 Ua Україна Дніпрo
6014 Олександр Штенгелов 1988 M 20-29 Ua Україна Дніпро DneprRun
6015 Елена Токовая 1985 F 30-39 Ua Україна Днепр StartDnipro
6016 Iрина Яцина 1986 F 30-39 Ua Україна Жовтi Води EnergoAtomRun
6017 Сергій Суровцев 1965 M 50-59 Ua Україна Дніпропетровськ MK RunOk
6018 Самойленко Игорь 1971 M 40-49 Ua Україна Kherson
6019 Лина Литвиненко 1972 F 40-49 Ua Україна Днiпропетровськ Start Dnipro
6020 Vladyslav Filon 1986 M 30-39 Ua Україна Днiпро Start Dnipro
6021 Кучер Олена 1977 F 40-49 Ua Україна Дніпро
6022 Бабарыка Иван 1982 M 30-39 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
6023 Татьяна Велисова 1979 F 30-39 Ua Україна Дніпро
6024 Ольга Филатова 1989 F 20-29 Ua Україна Днепр Start Dnipro

Учасники також реєструються на

Small_266f97ef78bf5301160a79edbeec6635

ЗАКОХАНІ В БІГ

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6000 Ілона Шевченко 1981 F 30-39 Ua Україна Дніпро StartDnipro
6001 Анна Каплун 1984 F 30-39 Ua Україна Днiпро
6002 Борис Каплун 1986 M 30-39 Ua Україна Днепр
6003 Сергей Пыхунин 1980 M 30-39 Ua Україна Днiпро
6004 Светлана Корскова 1982 F 30-39 Ua Україна Днипро
6005 Світлана Маковоз 1979 F 30-39 Ua Україна Запоріжжя МК RunOk
6006 Наталья Гиренко 1979 F 30-39 Ua Україна Кривой Рог
6007 Максим Цабенко 1984 M 30-39 Ua Україна Днепр
6008 Інна Козуб 1962 F 50-59 Ua Україна Новомосковськ
6009 Андрей Половко 1978 M 30-39 Ua Україна Днепропетровск
6010 Дмітрій Івченков 1978 M 30-39 Ua Україна Днепр Start Dnipro
6011 Віталій Дєлов 1992 M 20-29 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
6012 Володимир Дмитренко 1996 M 20-29 Ua Україна Днiпро NovaPoshta
6013 Анастасiя Кучерова 1989 F 20-29 Ua Україна Дніпрo
6014 Олександр Штенгелов 1988 M 20-29 Ua Україна Дніпро DneprRun
6015 Елена Токовая 1985 F 30-39 Ua Україна Днепр StartDnipro
6016 Iрина Яцина 1986 F 30-39 Ua Україна Жовтi Води EnergoAtomRun
6017 Сергій Суровцев 1965 M 50-59 Ua Україна Дніпропетровськ MK RunOk
6018 Самойленко Игорь 1971 M 40-49 Ua Україна Kherson
6019 Лина Литвиненко 1972 F 40-49 Ua Україна Днiпропетровськ Start Dnipro
6020 Vladyslav Filon 1986 M 30-39 Ua Україна Днiпро Start Dnipro
6021 Кучер Олена 1977 F 40-49 Ua Україна Дніпро
6022 Бабарыка Иван 1982 M 30-39 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
6023 Татьяна Велисова 1979 F 30-39 Ua Україна Дніпро
6024 Ольга Филатова 1989 F 20-29 Ua Україна Днепр Start Dnipro

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу