Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

ДИТЯЧИЙ МАРАФОН

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4201 Вероніка Зуєнко 2008 Загальна Ua Україна Корсунь-Шевченківський DNS
4202 Дмитро Осадчий 2011 Загальна Ua Україна Київ - DNS
4203 София Стрижова 2009 Загальна Ua Україна Київ DNS
4204 Євгеній Чехместренко 2013 Ua Україна Киев DNS
4205 Макс Обломей 2011 Загальна Ua Україна Київ DNS
4206 Стас Тукмачов 2011 Загальна Ua Україна Київ DNS
4207 Микита Бондар 2015 Ua Україна Київ DNS
4208 Mark Dunn 2010 Загальна Ua Україна Kyiv DNS
4209 Кирилл Коваль 2012 Загальна Ua Україна Киев DNS
4210 Christopher Dunn 2013 Ua Україна Kyiv DNS
4211 Влад Бараш 2010 Загальна Ua Україна Київ DNS
4212 Марія Григор’єва 2011 Загальна Ua Україна Київ. DNS
4213 Кирило Степанов 2009 Загальна Ua Україна Київ DNS
4214 Іван Вишневський 2010 Загальна Ua Україна DNS
4215 Александр Милицин 2009 Загальна Ua Україна Киев DNS
4216 Маркіян Яроменок 2012 Загальна Ua Україна Киев DNS
4217 DENYS HRYHORIEV 2010 Загальна Ua Україна Ки їв DNS
4218 Сергій Соколов 2009 Загальна Ua Україна Киiв DNS
4219 Дмитро Панасюк 2009 Загальна Ua Україна Kiev DNS
4220 Марта Чурикова 2010 Загальна Ua Україна Киев DNS
4221 Роберт Клишта 2013 Ua Україна Киев DNS
4222 Михайло Добрівський 2010 Загальна Ua Україна Боярка DNS
4223 Поліна Шаманова 2009 Загальна Ua Україна Київ DNS
4224 Варвара Шаманова 2012 Загальна Ua Україна Київ DNS
4225 Иван Корженевский 2013 Загальна Ua Україна Ирпень DNS

Учасники також реєструються на

Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

ДИТЯЧИЙ МАРАФОН

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4201 Вероніка Зуєнко 2008 Загальна Ua Україна Корсунь-Шевченківський DNS
4202 Дмитро Осадчий 2011 Загальна Ua Україна Київ - DNS
4203 София Стрижова 2009 Загальна Ua Україна Київ DNS
4204 Євгеній Чехместренко 2013 Ua Україна Киев DNS
4205 Макс Обломей 2011 Загальна Ua Україна Київ DNS
4206 Стас Тукмачов 2011 Загальна Ua Україна Київ DNS
4207 Микита Бондар 2015 Ua Україна Київ DNS
4208 Mark Dunn 2010 Загальна Ua Україна Kyiv DNS
4209 Кирилл Коваль 2012 Загальна Ua Україна Киев DNS
4210 Christopher Dunn 2013 Ua Україна Kyiv DNS
4211 Влад Бараш 2010 Загальна Ua Україна Київ DNS
4212 Марія Григор’єва 2011 Загальна Ua Україна Київ. DNS
4213 Кирило Степанов 2009 Загальна Ua Україна Київ DNS
4214 Іван Вишневський 2010 Загальна Ua Україна DNS
4215 Александр Милицин 2009 Загальна Ua Україна Киев DNS
4216 Маркіян Яроменок 2012 Загальна Ua Україна Киев DNS
4217 DENYS HRYHORIEV 2010 Загальна Ua Україна Ки їв DNS
4218 Сергій Соколов 2009 Загальна Ua Україна Киiв DNS
4219 Дмитро Панасюк 2009 Загальна Ua Україна Kiev DNS
4220 Марта Чурикова 2010 Загальна Ua Україна Киев DNS
4221 Роберт Клишта 2013 Ua Україна Киев DNS
4222 Михайло Добрівський 2010 Загальна Ua Україна Боярка DNS
4223 Поліна Шаманова 2009 Загальна Ua Україна Київ DNS
4224 Варвара Шаманова 2012 Загальна Ua Україна Київ DNS
4225 Иван Корженевский 2013 Загальна Ua Україна Ирпень DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу