Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

Дата
01 Квітня 2018
Початок події
12:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.toprunners.org/our-races
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 1/10 МАРАФОНУ

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 42046 Василий Беца 13:32
2 2 M 42010 Олександр Іщенко 16:58
3 3 M 42036 Володимир Родіонов 17:38
4 1 F 42039 Влада Назаренко 18:11
5 4 M 42021 Олексiй Полiщук 18:18
6 2 F 42028 Хрестина Ромащук ММС 19:09
7 5 M 42035 Pavlo Shevchenko 19:13
8 3 F 42008 Ксения Маковоз MK RunOk 19:15
9 6 M 42003 Михайло Матковський 19:17
10 4 F 42011 София Кравченко ХРЛИСП 19:23
11 7 M 42048 Олексій Клюзко 19:48
12 8 M 42030 Андрій Ковальчук 20:02
13 5 F 42029 Оксана Романюк 20:08
14 6 F 42005 Марина Щерба EVO.company 20:30
15 7 F 42032 Тетяна Серьогіна 20:38
16 9 M 42043 Дмитро Столяренко 20:55
17 10 M 42031 Андрій Прокопчук 21:40
18 11 M 42022 Микола Довженко 21:41
19 8 F 42024 Марія Омелянюк 21:42
20 12 M 42041 Юрий Зубко 21:43
21 13 M 42045 Андрей Халецкий 21:55
22 9 F 42020 Anastasia Maliushevska Голеностоп 2000 22:17
23 14 M 42042 Роман Медвідь TeamRun 22:21
24 15 M 42025 Evgeniy Vershinin 22:50
25 10 F 42009 Ірина Курбатова 22:52
Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

Дата
01 Квітня 2018
Початок події
12:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.toprunners.org/our-races
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 1/10 МАРАФОНУ

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 42046 Василий Беца 13:32
2 2 M 42010 Олександр Іщенко 16:58
3 3 M 42036 Володимир Родіонов 17:38
4 1 F 42039 Влада Назаренко 18:11
5 4 M 42021 Олексiй Полiщук 18:18
6 2 F 42028 Хрестина Ромащук ММС 19:09
7 5 M 42035 Pavlo Shevchenko 19:13
8 3 F 42008 Ксения Маковоз MK RunOk 19:15
9 6 M 42003 Михайло Матковський 19:17
10 4 F 42011 София Кравченко ХРЛИСП 19:23
11 7 M 42048 Олексій Клюзко 19:48
12 8 M 42030 Андрій Ковальчук 20:02
13 5 F 42029 Оксана Романюк 20:08
14 6 F 42005 Марина Щерба EVO.company 20:30
15 7 F 42032 Тетяна Серьогіна 20:38
16 9 M 42043 Дмитро Столяренко 20:55
17 10 M 42031 Андрій Прокопчук 21:40
18 11 M 42022 Микола Довженко 21:41
19 8 F 42024 Марія Омелянюк 21:42
20 12 M 42041 Юрий Зубко 21:43
21 13 M 42045 Андрей Халецкий 21:55
22 9 F 42020 Anastasia Maliushevska Голеностоп 2000 22:17
23 14 M 42042 Роман Медвідь TeamRun 22:21
24 15 M 42025 Evgeniy Vershinin 22:50
25 10 F 42009 Ірина Курбатова 22:52


Партнери та організатори заходу