Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

1/10 МАРАФОНУ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
42026 Андрій Черкас 1990 M Ua Україна Київ 25:04
42027 Angelina Yanko 1990 F Ua Україна Kyiv 23:19
42028 Хрестина Ромащук 1986 F Ua Україна Київ ММС 19:09
42029 Оксана Романюк 1983 F Ua Україна Сімферополь 20:08
42030 Андрій Ковальчук 1980 M Ua Україна Київ 20:02
42031 Андрій Прокопчук 1988 M Ua Україна Київ 21:40
42032 Тетяна Серьогіна 1978 F Ua Україна Київ 20:38
42033 Юлія Садовська 1982 F Ua Україна Київ DNS
42034 Оксана Терещенко 1985 F Ua Україна Киев 27:04
42035 Pavlo Shevchenko 1993 M Ua Україна Kyiv 19:13
42036 Володимир Родіонов 1999 M Ua Україна Біла Церква 17:38
42037 Ірина Кирда 1984 F Ua Україна Березань 25:05
42038 Ольга Прядкіна 1993 F Ua Україна Kiev ГО "ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ" 24:41
42039 Влада Назаренко 2004 F Ua Україна Kиев 18:11
42040 Дария Скрипка 2006 F Ua Україна Киев 25:39
42041 Юрий Зубко 1962 M Ua Україна Киев 21:43
42042 Роман Медвідь 1986 M Ua Україна Київ TeamRun 22:21
42043 Дмитро Столяренко 1986 M Ua Україна Київ 20:55
42044 Дарья Мичель 1993 F Ua Україна Киев DNS
42045 Андрей Халецкий 1987 M Ua Україна Kiev 21:55
42046 Василий Беца 1985 M Ua Україна Київ 13:32
42047 Оксана Гуськова 1991 F Ua Україна Київ 25:18
42048 Олексій Клюзко 1990 M Ua Україна Вишгород 19:48
42049 Андрей Саганюк 1985 M Ua Україна Київ Jodo DNS
42050 Юлия Перевозникова 1991 F Ua Україна Київ Jodo 24:27

Учасники також реєструються на

Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

1/10 МАРАФОНУ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
42026 Андрій Черкас 1990 M Ua Україна Київ 25:04
42027 Angelina Yanko 1990 F Ua Україна Kyiv 23:19
42028 Хрестина Ромащук 1986 F Ua Україна Київ ММС 19:09
42029 Оксана Романюк 1983 F Ua Україна Сімферополь 20:08
42030 Андрій Ковальчук 1980 M Ua Україна Київ 20:02
42031 Андрій Прокопчук 1988 M Ua Україна Київ 21:40
42032 Тетяна Серьогіна 1978 F Ua Україна Київ 20:38
42033 Юлія Садовська 1982 F Ua Україна Київ DNS
42034 Оксана Терещенко 1985 F Ua Україна Киев 27:04
42035 Pavlo Shevchenko 1993 M Ua Україна Kyiv 19:13
42036 Володимир Родіонов 1999 M Ua Україна Біла Церква 17:38
42037 Ірина Кирда 1984 F Ua Україна Березань 25:05
42038 Ольга Прядкіна 1993 F Ua Україна Kiev ГО "ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ" 24:41
42039 Влада Назаренко 2004 F Ua Україна Kиев 18:11
42040 Дария Скрипка 2006 F Ua Україна Киев 25:39
42041 Юрий Зубко 1962 M Ua Україна Киев 21:43
42042 Роман Медвідь 1986 M Ua Україна Київ TeamRun 22:21
42043 Дмитро Столяренко 1986 M Ua Україна Київ 20:55
42044 Дарья Мичель 1993 F Ua Україна Киев DNS
42045 Андрей Халецкий 1987 M Ua Україна Kiev 21:55
42046 Василий Беца 1985 M Ua Україна Київ 13:32
42047 Оксана Гуськова 1991 F Ua Україна Київ 25:18
42048 Олексій Клюзко 1990 M Ua Україна Вишгород 19:48
42049 Андрей Саганюк 1985 M Ua Україна Київ Jodo DNS
42050 Юлия Перевозникова 1991 F Ua Україна Київ Jodo 24:27

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу