Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

1/10 МАРАФОНУ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
42001 Ансар Тайметов 1973 M Uz Узбекистан Київ 24:39
42002 Сергей Ивершенко 1977 M Ua Україна Ки їв 24:39
42003 Михайло Матковський 1985 M Ua Україна Хмельницький 19:17
42004 Александр Дрозд 1989 M Ua Україна Київ 31:39
42005 Марина Щерба 1991 F Ua Україна Київ EVO.company 20:30
42006 Ганна Дідик 1988 F Ua Україна Київ 24:14
42007 Oksana Karkhut-Willemse 1988 F Nl Нідерланди Nuenen SpiritPT DNS
42008 Ксения Маковоз 2001 F Ua Україна Запоріжжя MK RunOk 19:15
42009 Ірина Курбатова 1987 F Ua Україна Kiev 22:52
42010 Олександр Іщенко 1982 M Ua Україна Київ 16:58
42011 София Кравченко 2003 F Ua Україна Харьков ХРЛИСП 19:23
42012 Тимофій Павлюк 1984 M Ua Україна Київ Moguls 25:17
42013 Агнеса Павлюченкова 1990 F Ua Україна Київ 25:17
42014 Sergii Tomashevych 1983 M Ua Україна Kyiv Moguls 24:42
42015 Анна Борис 1987 F Ua Україна Киев 24:19
42016 Ярослав Макобрей 1990 M Ua Україна Киев DNS
42017 Леся Курилко 1972 F Ua Україна Київ Up Club DNS
42018 Ганна Трикоз 1981 F Ua Україна Київ Up Club 28:56
42019 Вікторія Матейченко 1974 F Ua Україна Київ Up Club 28:50
42020 Anastasia Maliushevska 1990 F Ua Україна Kiev Голеностоп 2000 22:17
42021 Олексiй Полiщук 1977 M Ua Україна Київ 18:18
42022 Микола Довженко 1979 M Ua Україна Київ 21:41
42023 Ліна Гнатюк 1994 F Ua Україна Київ Nutrilite 28:56
42024 Марія Омелянюк 1987 F Ua Україна Київ 21:42
42025 Evgeniy Vershinin 1986 M Ua Україна Kiev 22:50

Учасники також реєструються на

Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

1/10 МАРАФОНУ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
42001 Ансар Тайметов 1973 M Uz Узбекистан Київ 24:39
42002 Сергей Ивершенко 1977 M Ua Україна Ки їв 24:39
42003 Михайло Матковський 1985 M Ua Україна Хмельницький 19:17
42004 Александр Дрозд 1989 M Ua Україна Київ 31:39
42005 Марина Щерба 1991 F Ua Україна Київ EVO.company 20:30
42006 Ганна Дідик 1988 F Ua Україна Київ 24:14
42007 Oksana Karkhut-Willemse 1988 F Nl Нідерланди Nuenen SpiritPT DNS
42008 Ксения Маковоз 2001 F Ua Україна Запоріжжя MK RunOk 19:15
42009 Ірина Курбатова 1987 F Ua Україна Kiev 22:52
42010 Олександр Іщенко 1982 M Ua Україна Київ 16:58
42011 София Кравченко 2003 F Ua Україна Харьков ХРЛИСП 19:23
42012 Тимофій Павлюк 1984 M Ua Україна Київ Moguls 25:17
42013 Агнеса Павлюченкова 1990 F Ua Україна Київ 25:17
42014 Sergii Tomashevych 1983 M Ua Україна Kyiv Moguls 24:42
42015 Анна Борис 1987 F Ua Україна Киев 24:19
42016 Ярослав Макобрей 1990 M Ua Україна Киев DNS
42017 Леся Курилко 1972 F Ua Україна Київ Up Club DNS
42018 Ганна Трикоз 1981 F Ua Україна Київ Up Club 28:56
42019 Вікторія Матейченко 1974 F Ua Україна Київ Up Club 28:50
42020 Anastasia Maliushevska 1990 F Ua Україна Kiev Голеностоп 2000 22:17
42021 Олексiй Полiщук 1977 M Ua Україна Київ 18:18
42022 Микола Довженко 1979 M Ua Україна Київ 21:41
42023 Ліна Гнатюк 1994 F Ua Україна Київ Nutrilite 28:56
42024 Марія Омелянюк 1987 F Ua Україна Київ 21:42
42025 Evgeniy Vershinin 1986 M Ua Україна Kiev 22:50

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу