Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

Дата
01 Квітня 2018
Початок події
12:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.toprunners.org/our-races
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати KYIV 10K

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 11023 Олександр Матвійчук marathon club "TARAS BULBA" (#KuzinTeam) 29:57
2 2 M 10394 sergii rybak Кубок захисників Національна академія НГУ 30:29
3 3 M 10254 Руслан Печніков 30:36
4 1 M 10150 Михайло Богданов Динамо 30:44
5 4 M 10083 Артём Алфимов Run4U 30:55
6 2 M 10199 Іван Бабарика Start Dnipro 31:00
7 5 M 10352 Вадим Рогозовський Saucony Ukraine Team 31:18
8 6 M 10205 Віталій Бадун KM Running Club 31:43
9 7 M 10058 Олег Якимчук KM Running Club 31:51
10 3 M 10273 Сергій Попов 32:44
11 8 M 10132 Денис Слободянюк 32:54
12 9 M 10088 Viacheslav Zubko 33:18
13 1 M 10270 Віктор Роговой 33:52
14 1 M 10263 Микола Ярмілко 34:05
15 1 M 10299 Олександр Шерстюк 34:09
16 1 M 10260 Сергій Чалик 34:46
17 10 M 10358 Микола Левчик M&I TEAM 34:59
18 2 M 10288 Павло Шутенко 35:04
19 11 M 10203 Павло Уваров KM Running Club 35:06
20 12 M 10343 Дмитро Харченко SAUCONY UKRAINE TEAM 35:22
21 1 F 10252 Валентина Килярская 35:33
22 13 M 10128 Андрей Павелко 4F Kharkiv 35:36
23 3 M 10282 Ігор Саханда 35:43
24 1 F 10200 Татьяна Вилисова Start Dnipro 35:46
25 2 M 10258 Вячеслав Приходько 36:08
Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

Дата
01 Квітня 2018
Початок події
12:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.toprunners.org/our-races
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати KYIV 10K

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 11023 Олександр Матвійчук marathon club "TARAS BULBA" (#KuzinTeam) 29:57
2 2 M 10394 sergii rybak Кубок захисників Національна академія НГУ 30:29
3 3 M 10254 Руслан Печніков 30:36
4 1 M 10150 Михайло Богданов Динамо 30:44
5 4 M 10083 Артём Алфимов Run4U 30:55
6 2 M 10199 Іван Бабарика Start Dnipro 31:00
7 5 M 10352 Вадим Рогозовський Saucony Ukraine Team 31:18
8 6 M 10205 Віталій Бадун KM Running Club 31:43
9 7 M 10058 Олег Якимчук KM Running Club 31:51
10 3 M 10273 Сергій Попов 32:44
11 8 M 10132 Денис Слободянюк 32:54
12 9 M 10088 Viacheslav Zubko 33:18
13 1 M 10270 Віктор Роговой 33:52
14 1 M 10263 Микола Ярмілко 34:05
15 1 M 10299 Олександр Шерстюк 34:09
16 1 M 10260 Сергій Чалик 34:46
17 10 M 10358 Микола Левчик M&I TEAM 34:59
18 2 M 10288 Павло Шутенко 35:04
19 11 M 10203 Павло Уваров KM Running Club 35:06
20 12 M 10343 Дмитро Харченко SAUCONY UKRAINE TEAM 35:22
21 1 F 10252 Валентина Килярская 35:33
22 13 M 10128 Андрей Павелко 4F Kharkiv 35:36
23 3 M 10282 Ігор Саханда 35:43
24 1 F 10200 Татьяна Вилисова Start Dnipro 35:46
25 2 M 10258 Вячеслав Приходько 36:08


Партнери та організатори заходу