Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

KYIV 10K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
10001 Володимир Єрмак 1983 M Ua Україна Київ 49:59
10002 Dmitry Fomin 1973 M Ua Україна Киев 42:18
10003 Андрей Шкрабацкий 1987 M Ua Україна Борисполь 49:05
10004 Dmitry Belinski 1975 M Ua Україна Kiev 01:00:27
10005 Tatiana Hodunok 1990 F Ua Україна Київ DNS
10006 Шкодінов Ігор 1983 M Ua Україна Дружківка 37:45
10007 Вікторія Вовченко 1976 F Ua Україна Київ 53:28
10008 Віталій Юрков 1991 M Ua Україна Київ 01:02:43
10009 Сергій Гречиха 1971 M Ua Україна Київ 40:44
10010 Kulchytskyi Denys 1985 M Ua Україна Kiev DNS
10011 Лариса Майданюк 1983 F Ua Україна Кам'янець-Подільський EOS 45:24
10012 Андрей Калашников 1985 M Ua Україна Київ PROFI SPORT TEAM 01:14:08
10013 Ольга Демянович-Максименко 1993 F Ua Україна Київ 56:14
10014 Карина Драган 1992 F Ua Україна Київ 01:06:07
10015 Alina Kovalenko 1995 F Ua Україна Київ 49:49
10016 Данило Малишев 1988 M Ua Україна Київ 50:48
10017 Віктор Юрченко 1964 M Ua Україна Житомир Top Runners 56:53
10018 Володимир Новіков 1988 M Ua Україна Київ 49:58
10019 Світлана Маковоз 1979 F Ua Україна Запоріжжя МC RunOk 45:22
10020 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь 01:01:25
10021 Aleksandr Seliuk 1997 M Ua Україна Kiev 01:08:34
10022 Leila Mendelovici 1987 F Us США Kyiv 01:02:40
10023 Віра Луценко 1985 F Ua Україна Київ/Новий Буг Top Runners 47:23
10024 Anna Valuyska 1984 F Ua Україна Kyiv FreeStyle 47:54
10025 Сергей Козубов 1973 M Ua Україна Київ Datagroup 50:15

Учасники також реєструються на

Small_9db9cce73140f8425a67d56a6a71ddf5

КИЇВСЬКА ДЕСЯТКА та Чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10км серед ветеранів

KYIV 10K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
10001 Володимир Єрмак 1983 M Ua Україна Київ 49:59
10002 Dmitry Fomin 1973 M Ua Україна Киев 42:18
10003 Андрей Шкрабацкий 1987 M Ua Україна Борисполь 49:05
10004 Dmitry Belinski 1975 M Ua Україна Kiev 01:00:27
10005 Tatiana Hodunok 1990 F Ua Україна Київ DNS
10006 Шкодінов Ігор 1983 M Ua Україна Дружківка 37:45
10007 Вікторія Вовченко 1976 F Ua Україна Київ 53:28
10008 Віталій Юрков 1991 M Ua Україна Київ 01:02:43
10009 Сергій Гречиха 1971 M Ua Україна Київ 40:44
10010 Kulchytskyi Denys 1985 M Ua Україна Kiev DNS
10011 Лариса Майданюк 1983 F Ua Україна Кам'янець-Подільський EOS 45:24
10012 Андрей Калашников 1985 M Ua Україна Київ PROFI SPORT TEAM 01:14:08
10013 Ольга Демянович-Максименко 1993 F Ua Україна Київ 56:14
10014 Карина Драган 1992 F Ua Україна Київ 01:06:07
10015 Alina Kovalenko 1995 F Ua Україна Київ 49:49
10016 Данило Малишев 1988 M Ua Україна Київ 50:48
10017 Віктор Юрченко 1964 M Ua Україна Житомир Top Runners 56:53
10018 Володимир Новіков 1988 M Ua Україна Київ 49:58
10019 Світлана Маковоз 1979 F Ua Україна Запоріжжя МC RunOk 45:22
10020 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь 01:01:25
10021 Aleksandr Seliuk 1997 M Ua Україна Kiev 01:08:34
10022 Leila Mendelovici 1987 F Us США Kyiv 01:02:40
10023 Віра Луценко 1985 F Ua Україна Київ/Новий Буг Top Runners 47:23
10024 Anna Valuyska 1984 F Ua Україна Kyiv FreeStyle 47:54
10025 Сергей Козубов 1973 M Ua Україна Київ Datagroup 50:15

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу