Small_88b6174a9d969bea960c9ba581a8d8e1

Ladies Run

Дата
08 Березня 2018
Початок події
10:00
Cайт
https://www.toprunners.org/our-races
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати На честь жінок

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 1030 Назар Коваленко Run-up Nation 15:41
2 2 M 1004 Антон Купрієць Track&Speed Club 16:02
3 3 M 1038 Андрій Чуранов Кіносура 16:46
4 4 M 1025 Vladyslav Laskarzhevsky Kernel Running Club 17:31
5 5 M 1008 Василь Коробчук 17:56
6 6 M 1010 Dmytro Lishchuk BilaTserkvaMarathon/EVO.company 18:25
7 7 M 1011 Artem Verhun 18:29
8 8 M 1031 Олександр Леменов Run-up Nation 19:26
9 9 M 1016 Руслан Мельничук 19:51
10 1018 Ніколь Коршак 20:15
11 10 M 1032 Володимир Каладяжний Run-up Nation 20:47
12 11 M 1042 Олександр Іщенко 21:47
13 12 M 1002 Andrii Grytsiuk Top Runners 22:49
14 13 M 1036 Безверхий Ярослав Київхліб 23:43
15 14 M 1005 Виктор Черненко 23:59
16 15 M 1035 Бондарчук Иван Київхліб 24:28
17 16 M 1015 Микола Плюйко Toprunners 24:30
18 17 M 1001 Сергій Войтенко Run Base Kyiv 24:48
19 18 M 1007 Slava Rozhoniuk SmartSport 26:14
20 19 M 1043 Сергій Корой 26:28
21 20 M 1006 Юрій Крижановський Білоцерківський марафон 26:43
22 21 M 1045 Евгений Тарасов 26:58
23 22 M 1044 Руслан Рубель 26:59
24 23 M 1009 Олександр Матвієнко 27:05
25 24 M 1023 Андрей Иванов 27:22
Small_88b6174a9d969bea960c9ba581a8d8e1

Ladies Run

Дата
08 Березня 2018
Початок події
10:00
Cайт
https://www.toprunners.org/our-races
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати На честь жінок

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 1030 Назар Коваленко Run-up Nation 15:41
2 2 M 1004 Антон Купрієць Track&Speed Club 16:02
3 3 M 1038 Андрій Чуранов Кіносура 16:46
4 4 M 1025 Vladyslav Laskarzhevsky Kernel Running Club 17:31
5 5 M 1008 Василь Коробчук 17:56
6 6 M 1010 Dmytro Lishchuk BilaTserkvaMarathon/EVO.company 18:25
7 7 M 1011 Artem Verhun 18:29
8 8 M 1031 Олександр Леменов Run-up Nation 19:26
9 9 M 1016 Руслан Мельничук 19:51
10 1018 Ніколь Коршак 20:15
11 10 M 1032 Володимир Каладяжний Run-up Nation 20:47
12 11 M 1042 Олександр Іщенко 21:47
13 12 M 1002 Andrii Grytsiuk Top Runners 22:49
14 13 M 1036 Безверхий Ярослав Київхліб 23:43
15 14 M 1005 Виктор Черненко 23:59
16 15 M 1035 Бондарчук Иван Київхліб 24:28
17 16 M 1015 Микола Плюйко Toprunners 24:30
18 17 M 1001 Сергій Войтенко Run Base Kyiv 24:48
19 18 M 1007 Slava Rozhoniuk SmartSport 26:14
20 19 M 1043 Сергій Корой 26:28
21 20 M 1006 Юрій Крижановський Білоцерківський марафон 26:43
22 21 M 1045 Евгений Тарасов 26:58
23 22 M 1044 Руслан Рубель 26:59
24 23 M 1009 Олександр Матвієнко 27:05
25 24 M 1023 Андрей Иванов 27:22


Партнери та організатори заходу