Small_88b6174a9d969bea960c9ba581a8d8e1

Ladies Run

Дата
08 Березня 2018
Початок події
10:00
Cайт
https://www.toprunners.org/our-races
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Забіг красунь

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 F 242 Sigita Lapina 18:12
2 2 F 98 Валентина Шевченко 18:22
3 3 F 218 Ірина Левчик M&I TEAM 18:24
4 4 F 165 Ганна Калініченко NB TopRunners 19:23
5 5 F 146 Мария Рослик 19:50
6 6 F 240 Laura Lapina 20:00
7 7 F 105 Валентина Босова 20:33
8 8 F 44 Олександра Азарова RUN BASE KYIV 20:44
9 9 F 234 Виктория Бондалет Adidas Runners Kyiv 20:55
10 10 F 87 Олена Ханчанова 20:57
11 11 F 171 Дар'я Міліцина ДЮСШ "Старт" 20:58
12 12 F 180 Victoria Gudyma ILR Club 21:02
13 13 F 128 Ирэна Василевская 21:07
14 14 F 230 Хрестина Ромащук ММС 21:12
15 15 F 117 Anna Valuyska FreeStyle 21:18
16 16 F 136 Катерина Смірнова 21:20
17 17 F 181 Наталія Тімановська 21:32
18 18 F 159 Nataliia Dvoinieva 21:32
19 19 F 169 Марьяна Милицина Лебедев К.Л. Лебедева Н.В. 21:34
20 20 F 38 Наталія Напраснікова ВІЛО УКРАЇНА 21:40
21 21 F 90 Наталия Яровенко Top Runners 21:59
22 22 F 129 Oksana Polishchuk 22:07
23 23 F 143 Марина Панченко 22:13
24 24 F 4 Ольга Поліщук 22:27
25 25 F 18 Марія Тимощук Track&Speed Club 22:29
Small_88b6174a9d969bea960c9ba581a8d8e1

Ladies Run

Дата
08 Березня 2018
Початок події
10:00
Cайт
https://www.toprunners.org/our-races
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Забіг красунь

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 F 242 Sigita Lapina 18:12
2 2 F 98 Валентина Шевченко 18:22
3 3 F 218 Ірина Левчик M&I TEAM 18:24
4 4 F 165 Ганна Калініченко NB TopRunners 19:23
5 5 F 146 Мария Рослик 19:50
6 6 F 240 Laura Lapina 20:00
7 7 F 105 Валентина Босова 20:33
8 8 F 44 Олександра Азарова RUN BASE KYIV 20:44
9 9 F 234 Виктория Бондалет Adidas Runners Kyiv 20:55
10 10 F 87 Олена Ханчанова 20:57
11 11 F 171 Дар'я Міліцина ДЮСШ "Старт" 20:58
12 12 F 180 Victoria Gudyma ILR Club 21:02
13 13 F 128 Ирэна Василевская 21:07
14 14 F 230 Хрестина Ромащук ММС 21:12
15 15 F 117 Anna Valuyska FreeStyle 21:18
16 16 F 136 Катерина Смірнова 21:20
17 17 F 181 Наталія Тімановська 21:32
18 18 F 159 Nataliia Dvoinieva 21:32
19 19 F 169 Марьяна Милицина Лебедев К.Л. Лебедева Н.В. 21:34
20 20 F 38 Наталія Напраснікова ВІЛО УКРАЇНА 21:40
21 21 F 90 Наталия Яровенко Top Runners 21:59
22 22 F 129 Oksana Polishchuk 22:07
23 23 F 143 Марина Панченко 22:13
24 24 F 4 Ольга Поліщук 22:27
25 25 F 18 Марія Тимощук Track&Speed Club 22:29


Партнери та організатори заходу