Small_1afca620d3a8d9501d9843c8e8a5cf2d

Миколаївський напівмарафон

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2101 Анатолий Коньков 1986 M24-39 Ua Україна Миколаїв Nikolaev Running Club DNS
2102 Александр Авербух 1963 M50-59 Ua Україна Миколаїв DNS
2103 Наталія Коваленко 1990 F24-39 Ua Україна Снігурівка Live.Love DNS
2104 Олександр Гайдай 1986 M24-39 Ua Україна Миколаїв DNS
2105 Руслан Гончарук 1981 M24-39 Ua Україна Київ KM Running club DNS
2106 Микола Пісенко 1993 M24-39 Ua Україна Житомир DNS
2107 Альона Бойко 1991 F24-39 Ua Україна Миколаїв DNS
2108 Анна Волохова 2000 F15-23 Ua Україна Кропивницький DNS
2109 Ілля Лазарєв 2000 M15-23 Ua Україна Черкаси DNS
2110 Богдан Скоропад 2000 M15-23 Ua Україна Жовква DNS
2111 Олександр Медведєв 1988 M24-39 Ua Україна с. Довге (Закарпаття) DNS
2112 Ярослав Янчук 2000 M15-23 Ua Україна Бердичів DNS
2113 Діана-Тетяна Старецька 2000 F15-23 Ua Україна Львів DNS
2114 Андрій Лотоцький 1999 M15-23 Ua Україна Тернопіль DNS
2115 Олександр Бородін 2001 M15-23 Ua Україна Миколаїв DNS
2116 Софія Осовська 1999 F15-23 Ua Україна м.Іллінці (Вінницька область) DNS
2117 Денис Боєчко 2000 M15-23 Ua Україна Яблунів (Івано-Франківська область) DNS
2118 Лілія Зініч 2000 F15-23 Ua Україна Запоріжжя DNS
2119 Микола Вишневський 2000 M15-23 Ua Україна Чернівці DNS
2120 Юлія Рокун 1998 F15-23 Ua Україна Київ DNS
2121 Владислав Доброхліб 2000 M15-23 Ua Україна Миколаїв DNS
2122 Олексій Поміркований 2000 M15-23 Ua Україна Київ DNS
2123 Мар'ян Присяжнюк 1990 M24-39 Ua Україна Коломия DNS
2124 Граб Богдан 1999 M15-23 Ua Україна Львів DNS
2125 Вишневська Анастасія 2000 F15-23 Ua Україна Боярка DNS

Учасники також реєструються на

Small_1afca620d3a8d9501d9843c8e8a5cf2d

Миколаївський напівмарафон

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2101 Анатолий Коньков 1986 M24-39 Ua Україна Миколаїв Nikolaev Running Club DNS
2102 Александр Авербух 1963 M50-59 Ua Україна Миколаїв DNS
2103 Наталія Коваленко 1990 F24-39 Ua Україна Снігурівка Live.Love DNS
2104 Олександр Гайдай 1986 M24-39 Ua Україна Миколаїв DNS
2105 Руслан Гончарук 1981 M24-39 Ua Україна Київ KM Running club DNS
2106 Микола Пісенко 1993 M24-39 Ua Україна Житомир DNS
2107 Альона Бойко 1991 F24-39 Ua Україна Миколаїв DNS
2108 Анна Волохова 2000 F15-23 Ua Україна Кропивницький DNS
2109 Ілля Лазарєв 2000 M15-23 Ua Україна Черкаси DNS
2110 Богдан Скоропад 2000 M15-23 Ua Україна Жовква DNS
2111 Олександр Медведєв 1988 M24-39 Ua Україна с. Довге (Закарпаття) DNS
2112 Ярослав Янчук 2000 M15-23 Ua Україна Бердичів DNS
2113 Діана-Тетяна Старецька 2000 F15-23 Ua Україна Львів DNS
2114 Андрій Лотоцький 1999 M15-23 Ua Україна Тернопіль DNS
2115 Олександр Бородін 2001 M15-23 Ua Україна Миколаїв DNS
2116 Софія Осовська 1999 F15-23 Ua Україна м.Іллінці (Вінницька область) DNS
2117 Денис Боєчко 2000 M15-23 Ua Україна Яблунів (Івано-Франківська область) DNS
2118 Лілія Зініч 2000 F15-23 Ua Україна Запоріжжя DNS
2119 Микола Вишневський 2000 M15-23 Ua Україна Чернівці DNS
2120 Юлія Рокун 1998 F15-23 Ua Україна Київ DNS
2121 Владислав Доброхліб 2000 M15-23 Ua Україна Миколаїв DNS
2122 Олексій Поміркований 2000 M15-23 Ua Україна Київ DNS
2123 Мар'ян Присяжнюк 1990 M24-39 Ua Україна Коломия DNS
2124 Граб Богдан 1999 M15-23 Ua Україна Львів DNS
2125 Вишневська Анастасія 2000 F15-23 Ua Україна Боярка DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу