Small_d16e9496e698072466c13b1537c313e1

TOP RUNNERS TALKS - Григорій Сундук

Сундук

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Anton Sikora 1979 загальна Ua Україна Київ TOP RUNNERS
2 Ігор Олексієнко 1987 загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
3 Євген Гейко 1981 загальна Ua Україна Київ
4 Антон Купрієць 1985 загальна Ua Україна Київ Track&Speed Club
5 Вікторія Олексієнко 1986 загальна Ua Україна Буча Top Runners
6 Марина Сичкарь 1994 загальна Ua Україна Бровары БИГ
7 Олена Симоненко 1989 загальна Ua Україна Київ Nutrilite team
8 Сергій Шуклін 1991 загальна Ua Україна Київ Top Runners
9 Роман Чопоров 1982 загальна Ua Україна Одесса
10 Антон Шаванов 1980 загальна Ua Україна Васильків
11 Serhiy Kovalchuk 1997 загальна Ua Україна Kiev
12 Олександр Коваль 1984 загальна Ua Україна Київ TOP RUNNERS
13 Ігор Нелін 1983 загальна Ua Україна Київ Putin-Huylo
14 Ігор Безсрочний 1985 загальна Ua Україна Київ Нова Пошта
15 Настя Пяткова 1984 загальна Ua Україна Киев TopRunners
16 Andrii Grytsiuk 1981 загальна Ua Україна Київ Top Runners
17 Алексей Корецкий 1986 загальна Ua Україна Київ
18 Ірина Левчик 1993 загальна Ua Україна Київ M&I TEAM
19 Микола Левчик 1992 загальна Ua Україна Київ M&I TEAM
20 Владислав Крапива 1986 загальна Ua Україна
21 Катерина Лупина 1987 загальна Ua Україна Київ Top Runners
22 Валентина Сокоренко 1989 загальна Ua Україна Києв
23 Юрій Забава 1985 загальна Ua Україна Тернопіль Top Runners
24 Анастасия Романея 1992 загальна Ua Україна Киев
25 Олексій Червоненко 1978 загальна Ua Україна Київ KM Running Club

Учасники також реєструються на

Small_d16e9496e698072466c13b1537c313e1

TOP RUNNERS TALKS - Григорій Сундук

Сундук

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Anton Sikora 1979 загальна Ua Україна Київ TOP RUNNERS
2 Ігор Олексієнко 1987 загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
3 Євген Гейко 1981 загальна Ua Україна Київ
4 Антон Купрієць 1985 загальна Ua Україна Київ Track&Speed Club
5 Вікторія Олексієнко 1986 загальна Ua Україна Буча Top Runners
6 Марина Сичкарь 1994 загальна Ua Україна Бровары БИГ
7 Олена Симоненко 1989 загальна Ua Україна Київ Nutrilite team
8 Сергій Шуклін 1991 загальна Ua Україна Київ Top Runners
9 Роман Чопоров 1982 загальна Ua Україна Одесса
10 Антон Шаванов 1980 загальна Ua Україна Васильків
11 Serhiy Kovalchuk 1997 загальна Ua Україна Kiev
12 Олександр Коваль 1984 загальна Ua Україна Київ TOP RUNNERS
13 Ігор Нелін 1983 загальна Ua Україна Київ Putin-Huylo
14 Ігор Безсрочний 1985 загальна Ua Україна Київ Нова Пошта
15 Настя Пяткова 1984 загальна Ua Україна Киев TopRunners
16 Andrii Grytsiuk 1981 загальна Ua Україна Київ Top Runners
17 Алексей Корецкий 1986 загальна Ua Україна Київ
18 Ірина Левчик 1993 загальна Ua Україна Київ M&I TEAM
19 Микола Левчик 1992 загальна Ua Україна Київ M&I TEAM
20 Владислав Крапива 1986 загальна Ua Україна
21 Катерина Лупина 1987 загальна Ua Україна Київ Top Runners
22 Валентина Сокоренко 1989 загальна Ua Україна Києв
23 Юрій Забава 1985 загальна Ua Україна Тернопіль Top Runners
24 Анастасия Романея 1992 загальна Ua Україна Киев
25 Олексій Червоненко 1978 загальна Ua Україна Київ KM Running Club

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу