Small_24d3ba3453d225b8ba2484af8b445bb3

4F Kharkiv Riverside Run 2018 Spring

Дата
27 Травня 2018
Початок події
08:00
Місто
Харкiв
Cайт
https://www.facebook.com/events/188213328399087/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 10 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 254 Михайло Гомулько 33:51
2 1 M 14-39 400 Роман Разумов НТУ "ХПI" 35:00
3 2 M 14-39 261 Денис Винников Місто 36:02
4 3 M 14-39 396 Євген Ковалюх Политехник 36:31
5 1 M 40-65 448 Александр Васильев KIT Kharkiv Iron Team 36:48
6 4 M 14-39 379 Сергей Прескорник 37:58
7 5 M 14-39 285 Александр Яковлев 38:52
8 6 M 14-39 252 Илья Леошко GIKRadio.com 39:20
9 7 M 14-39 291 Дмитрий Гошкин 39:29
10 1 F 14-39 398 Ольга Донченко KUZIN TEAM / MC "TARAS BULBA" 39:31
11 8 M 14-39 364 Александр Гроза Kharkiv Road Runners 42:10
12 9 M 14-39 421 Олександр Горовенко 42:15
13 2 M 40-65 353 Михаил Михайлов 42:41
14 3 M 40-65 378 Роман Тиняков www.tirov.com 43:02
15 10 M 14-39 368 Анатолій Папуков 43:13
16 11 M 14-39 269 Бєлаш Олексій 43:29
17 12 M 14-39 327 Сергей Тесленко TheodorosBoxingClub | ByFedchenko 43:57
18 13 M 14-39 251 George Leoshko GIKRadio.com 44:05
19 2 F 14-39 425 Татьяна Царицанская 44:05
20 14 M 14-39 373 Алексей Готвянский Kharkiv Road Runners 44:28
21 15 M 14-39 428 Юрій Рибалка Kharkiv Road Runners, ВадЮра 44:36
22 16 M 14-39 357 Ignat Varzar ProBegSlaviansk 44:40
23 17 M 14-39 292 Сергей Лукьянов 44:54
24 18 M 14-39 275 Юрий Ломако Харьков 44:58
25 19 M 14-39 326 Олександр Колодяжний 45:03
Small_24d3ba3453d225b8ba2484af8b445bb3

4F Kharkiv Riverside Run 2018 Spring

Дата
27 Травня 2018
Початок події
08:00
Місто
Харкiв
Cайт
https://www.facebook.com/events/188213328399087/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 10 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 254 Михайло Гомулько 33:51
2 1 M 14-39 400 Роман Разумов НТУ "ХПI" 35:00
3 2 M 14-39 261 Денис Винников Місто 36:02
4 3 M 14-39 396 Євген Ковалюх Политехник 36:31
5 1 M 40-65 448 Александр Васильев KIT Kharkiv Iron Team 36:48
6 4 M 14-39 379 Сергей Прескорник 37:58
7 5 M 14-39 285 Александр Яковлев 38:52
8 6 M 14-39 252 Илья Леошко GIKRadio.com 39:20
9 7 M 14-39 291 Дмитрий Гошкин 39:29
10 1 F 14-39 398 Ольга Донченко KUZIN TEAM / MC "TARAS BULBA" 39:31
11 8 M 14-39 364 Александр Гроза Kharkiv Road Runners 42:10
12 9 M 14-39 421 Олександр Горовенко 42:15
13 2 M 40-65 353 Михаил Михайлов 42:41
14 3 M 40-65 378 Роман Тиняков www.tirov.com 43:02
15 10 M 14-39 368 Анатолій Папуков 43:13
16 11 M 14-39 269 Бєлаш Олексій 43:29
17 12 M 14-39 327 Сергей Тесленко TheodorosBoxingClub | ByFedchenko 43:57
18 13 M 14-39 251 George Leoshko GIKRadio.com 44:05
19 2 F 14-39 425 Татьяна Царицанская 44:05
20 14 M 14-39 373 Алексей Готвянский Kharkiv Road Runners 44:28
21 15 M 14-39 428 Юрій Рибалка Kharkiv Road Runners, ВадЮра 44:36
22 16 M 14-39 357 Ignat Varzar ProBegSlaviansk 44:40
23 17 M 14-39 292 Сергей Лукьянов 44:54
24 18 M 14-39 275 Юрий Ломако Харьков 44:58
25 19 M 14-39 326 Олександр Колодяжний 45:03


Партнери та організатори заходу