Small_24d3ba3453d225b8ba2484af8b445bb3

4F Kharkiv Riverside Run 2018 Spring

Дата
27 Травня 2018
Початок події
08:00
Місто
Харкiв
Cайт
https://www.facebook.com/events/188213328399087/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 5 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 14-39 25 Валерій Буян 16:48
2 2 M 14-39 10 Максим Сушков KHARKIV ROAD RUNNERS 17:31
3 3 M 14-39 67 Евгений Годун Kharkiv road runners 18:07
4 4 M 14-39 23 Микола Мазний Sumy Running Club 18:51
5 5 M 14-39 71 Микола Сивокінь 19:01
6 6 M 14-39 52 XtRà YouSsèf 20:55
7 1 F 14-39 53 Юлия Анисимова 20:55
8 7 M 14-39 54 Дмитрий Гончаров 22:11
9 8 M 14-39 31 александр кузьминич 22:39
10 9 M 14-39 47 Дмитро Назаренко Openmind 23:30
11 10 M 14-39 50 Марк Помазан 23:36
12 2 F 14-39 66 Анастасія Карпінська КЛБ "Харьков" 23:52
13 1 M 40-65 60 Сергей Дука 24:39
14 11 M 14-39 56 Владимир Черненко 24:48
15 12 M 14-39 13 Anton Starchenko 24:52
16 3 F 40-65 44 Елена Павленко Беганутые 24:57
17 13 M 14-39 32 валерий коноваленко 25:05
18 2 M 40-65 28 Юрий Лобанов 25:08
19 4 F 14-39 18 Diana Diana 25:25
20 14 M 14-39 35 Egor Masalitin 25:32
21 15 M 14-39 2 Dmitry Skyrda 25:44
22 5 F 14-39 5 Мария Заец 25:53
23 16 M 14-39 51 Андрій Куплевахський 26:11
24 17 M 14-39 22 Сергей Ткаченко Aura 26:13
25 6 F 14-39 64 Марина Колесник 26:32
Small_24d3ba3453d225b8ba2484af8b445bb3

4F Kharkiv Riverside Run 2018 Spring

Дата
27 Травня 2018
Початок події
08:00
Місто
Харкiв
Cайт
https://www.facebook.com/events/188213328399087/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 5 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 14-39 25 Валерій Буян 16:48
2 2 M 14-39 10 Максим Сушков KHARKIV ROAD RUNNERS 17:31
3 3 M 14-39 67 Евгений Годун Kharkiv road runners 18:07
4 4 M 14-39 23 Микола Мазний Sumy Running Club 18:51
5 5 M 14-39 71 Микола Сивокінь 19:01
6 6 M 14-39 52 XtRà YouSsèf 20:55
7 1 F 14-39 53 Юлия Анисимова 20:55
8 7 M 14-39 54 Дмитрий Гончаров 22:11
9 8 M 14-39 31 александр кузьминич 22:39
10 9 M 14-39 47 Дмитро Назаренко Openmind 23:30
11 10 M 14-39 50 Марк Помазан 23:36
12 2 F 14-39 66 Анастасія Карпінська КЛБ "Харьков" 23:52
13 1 M 40-65 60 Сергей Дука 24:39
14 11 M 14-39 56 Владимир Черненко 24:48
15 12 M 14-39 13 Anton Starchenko 24:52
16 3 F 40-65 44 Елена Павленко Беганутые 24:57
17 13 M 14-39 32 валерий коноваленко 25:05
18 2 M 40-65 28 Юрий Лобанов 25:08
19 4 F 14-39 18 Diana Diana 25:25
20 14 M 14-39 35 Egor Masalitin 25:32
21 15 M 14-39 2 Dmitry Skyrda 25:44
22 5 F 14-39 5 Мария Заец 25:53
23 16 M 14-39 51 Андрій Куплевахський 26:11
24 17 M 14-39 22 Сергей Ткаченко Aura 26:13
25 6 F 14-39 64 Марина Колесник 26:32


Партнери та організатори заходу