Small_76c539c0c28321efa4be22d21895d5f5

ATB DNIPRO MARATHON 2018

Дата
16 Вересня 2018
Початок події
09:00
Місто
Дніпрo
Cайт
http://dnipromarathon.com/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Dnipro Marathon

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 М 18-39 180 Serhii Popov Salomon Running Club Ukraine 02:35:28
2 2 М 18-39 200 Яків Савченко 02:36:49
3 3 М 18-39 221 Evgenii Glyva Zaporizhstal Strasimeno 02:37:14
4 4 М 18-39 33 Ігор Чорнуха 02:44:13
5 5 М 18-39 178 Владимир Немашкало МК" Харьков" 02:45:50
6 6 М 18-39 89 Oleksandr Sokolenko МК "RunOk" 02:48:15
7 1 М 40-49 193 Александр Васильев KIT Kharkiv Iron Team 02:51:22
8 7 М 18-39 32 Олександр Кобиляцький 02:52:24
9 8 М 18-39 80 Руслан Бандурин 02:55:10
10 9 М 18-39 189 Олег Якименко Шо 02:56:22
11 10 М 18-39 1 Дмитро Якимов MC RunOk 02:58:02
12 1 F 18-39 209 Yuliya Tarasova 02:58:08
13 2 М 40-49 188 Борис Самсонов KIT 02:59:29
14 11 М 18-39 174 Сергій Година RC "Kremen" 02:59:51
15 12 М 18-39 172 Антон Заиченко Кремень 02:59:51
16 13 М 18-39 127 Руслан Гончарук KM Running club 03:02:37
17 14 М 18-39 140 Oleksandr Bychkov 03:04:22
18 15 М 18-39 47 Шкодінов Ігор 03:06:24
19 16 М 18-39 66 Роман Жорновой 03:07:32
20 17 М 18-39 213 Aleksandr Shapoval 03:08:11
21 18 М 18-39 64 Георгій Охріменко 03:08:30
22 3 М 40-49 167 Валерій Шажко SHYPSHYNA RUN CLUB 03:08:31
23 4 М 40-49 105 Сергей Шеремет 03:10:08
24 19 М 18-39 15 Олександр Паришкура MC RunOk 03:12:30
25 20 М 18-39 143 Іван Посух 03:14:08
Small_76c539c0c28321efa4be22d21895d5f5

ATB DNIPRO MARATHON 2018

Дата
16 Вересня 2018
Початок події
09:00
Місто
Дніпрo
Cайт
http://dnipromarathon.com/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Dnipro Marathon

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 М 18-39 180 Serhii Popov Salomon Running Club Ukraine 02:35:28
2 2 М 18-39 200 Яків Савченко 02:36:49
3 3 М 18-39 221 Evgenii Glyva Zaporizhstal Strasimeno 02:37:14
4 4 М 18-39 33 Ігор Чорнуха 02:44:13
5 5 М 18-39 178 Владимир Немашкало МК" Харьков" 02:45:50
6 6 М 18-39 89 Oleksandr Sokolenko МК "RunOk" 02:48:15
7 1 М 40-49 193 Александр Васильев KIT Kharkiv Iron Team 02:51:22
8 7 М 18-39 32 Олександр Кобиляцький 02:52:24
9 8 М 18-39 80 Руслан Бандурин 02:55:10
10 9 М 18-39 189 Олег Якименко Шо 02:56:22
11 10 М 18-39 1 Дмитро Якимов MC RunOk 02:58:02
12 1 F 18-39 209 Yuliya Tarasova 02:58:08
13 2 М 40-49 188 Борис Самсонов KIT 02:59:29
14 11 М 18-39 174 Сергій Година RC "Kremen" 02:59:51
15 12 М 18-39 172 Антон Заиченко Кремень 02:59:51
16 13 М 18-39 127 Руслан Гончарук KM Running club 03:02:37
17 14 М 18-39 140 Oleksandr Bychkov 03:04:22
18 15 М 18-39 47 Шкодінов Ігор 03:06:24
19 16 М 18-39 66 Роман Жорновой 03:07:32
20 17 М 18-39 213 Aleksandr Shapoval 03:08:11
21 18 М 18-39 64 Георгій Охріменко 03:08:30
22 3 М 40-49 167 Валерій Шажко SHYPSHYNA RUN CLUB 03:08:31
23 4 М 40-49 105 Сергей Шеремет 03:10:08
24 19 М 18-39 15 Олександр Паришкура MC RunOk 03:12:30
25 20 М 18-39 143 Іван Посух 03:14:08


Партнери та організатори заходу