Small_a7581d270e701f0d6070fd48ca6c8e35

Гірський марафон Fun Karpaty Trail 2018

Sprint 13 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Максим Воронков 1983 M Ua Україна Миргород
202 Дмитрий Воронков 1959 M Ua Україна Луганск
203 Павло Жук 1997 M Ua Україна Кам'янець-Подільський
204 Антон Шаванов 1980 M Ua Україна Васильків
205 Марія Москалець 1993 F Ua Україна Київ
206 Іра Зоренко 1989 F Ua Україна Біла Церква, Київської обл.
207 Олексій Кубочкін 1982 M Ua Україна Львів
208 Olga Suranova 1987 F Ua Україна Одеса
209 Nataliia Smalii 1988 F Ua Україна Kyiv
210 Mikhail Ivanov 1983 M Ua Україна Lviv
211 Penkov Kostya 1982 M Ua Україна Lviv ШО
212 Павло Ремізов 1998 M Ua Україна Іллічівськ
213 Христина Макота 1994 F Ua Україна Львів
214 Володимир Квич 1972 M Ua Україна Івано-Франківськ
215 Євгенія Орлова 1988 F Ua Україна Київ
216 Ігор Іванців 1989 M Ua Україна Жидачів Вектор
217 Оксана Полівчак 1969 F Ua Україна Жидачів Центр Творчості для Дітей та Молоді
218 Юлія Левицька 1994 F Ua Україна Дніпропетровськ
219 Oleh Kolesnykov 1984 M Ua Україна Lviv
220 Vladislav Gevel 1994 M Ua Україна Cherkasy
221 Вячеслав Шматко 1971 M Ua Україна Харьков
222 Богдан Добранський 1995 M Ua Україна Lviv
223 Ольга Цар 1990 F Ua Україна Жидачів, Львів Жидачів ДЮСШ
224 Жанна Вознюк 1992 F Ua Україна Одеса
225 Сергій Клепик 1988 M Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_a7581d270e701f0d6070fd48ca6c8e35

Гірський марафон Fun Karpaty Trail 2018

Sprint 13 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Максим Воронков 1983 M Ua Україна Миргород
202 Дмитрий Воронков 1959 M Ua Україна Луганск
203 Павло Жук 1997 M Ua Україна Кам'янець-Подільський
204 Антон Шаванов 1980 M Ua Україна Васильків
205 Марія Москалець 1993 F Ua Україна Київ
206 Іра Зоренко 1989 F Ua Україна Біла Церква, Київської обл.
207 Олексій Кубочкін 1982 M Ua Україна Львів
208 Olga Suranova 1987 F Ua Україна Одеса
209 Nataliia Smalii 1988 F Ua Україна Kyiv
210 Mikhail Ivanov 1983 M Ua Україна Lviv
211 Penkov Kostya 1982 M Ua Україна Lviv ШО
212 Павло Ремізов 1998 M Ua Україна Іллічівськ
213 Христина Макота 1994 F Ua Україна Львів
214 Володимир Квич 1972 M Ua Україна Івано-Франківськ
215 Євгенія Орлова 1988 F Ua Україна Київ
216 Ігор Іванців 1989 M Ua Україна Жидачів Вектор
217 Оксана Полівчак 1969 F Ua Україна Жидачів Центр Творчості для Дітей та Молоді
218 Юлія Левицька 1994 F Ua Україна Дніпропетровськ
219 Oleh Kolesnykov 1984 M Ua Україна Lviv
220 Vladislav Gevel 1994 M Ua Україна Cherkasy
221 Вячеслав Шматко 1971 M Ua Україна Харьков
222 Богдан Добранський 1995 M Ua Україна Lviv
223 Ольга Цар 1990 F Ua Україна Жидачів, Львів Жидачів ДЮСШ
224 Жанна Вознюк 1992 F Ua Україна Одеса
225 Сергій Клепик 1988 M Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу