Small_a7581d270e701f0d6070fd48ca6c8e35

Гірський марафон Fun Karpaty Trail 2018

Long 50 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Александр Пятаев 1980 M Ua Україна Житомир
102 Денис Соколов 1993 M Ua Україна Одеса
103 Artem Kryliuk 1985 M Ua Україна Глибока
104 Nadiia Chumachenko 1988 F Ua Україна Київ
105 Kostiantyn Salov 1985 M Ua Україна Київ
106 Артем Кобрін 1992 M Ua Україна Київ Top Runners
107 Іван Думитрюк 1985 M Ua Україна Чернівці
108 Микола Перехожук 1988 M Ua Україна Стрий Тімос
109 Artem Kharchyshyn 1983 M Ua Україна Киев
110 Артем Городинець 1990 M Ua Україна Київ О-клуб
111 Роман Чепіль 1968 M Ua Україна Львів
112 Olha Lola 1983 F Ua Україна Тернопіль
113 Євгеній Цирень 1987 M Ua Україна Київ O-Club
114 Родион Иванов 1990 M Ua Україна Знаменка
115 Oleg Chyzhyk 1980 M Ua Україна Vyshgorod, Kyiv region Kinosura
116 Oleksandr Bendas 1977 M Ua Україна Київ Run2Goal
117 Oksana Kardash 1965 F Ua Україна Kyiv Skinny&Strong Club
118 Андрій Калічак 1983 M Ua Україна Стрий
119 Volodymyr Demianovych 1983 M Ua Україна Київ
120 Максим Герасимов 1975 M Ua Україна Київ
121 Володимир Семчій 1991 M Ua Україна Львів
122 Yaroslav Kuzyo 1986 M Ua Україна Ужгород U-Run (Uzhhorod Running Club)
123 Hennadiy Kudashev 1985 M Ua Україна Ужгород U-Run
124 Anatolii Sliusarenko 1990 M Ua Україна Ужгород U-Run / Uzhhorod Running Club
125 Богдана Кульчак 1994 F Ua Україна Богородчани

Учасники також реєструються на

Small_a7581d270e701f0d6070fd48ca6c8e35

Гірський марафон Fun Karpaty Trail 2018

Long 50 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Александр Пятаев 1980 M Ua Україна Житомир
102 Денис Соколов 1993 M Ua Україна Одеса
103 Artem Kryliuk 1985 M Ua Україна Глибока
104 Nadiia Chumachenko 1988 F Ua Україна Київ
105 Kostiantyn Salov 1985 M Ua Україна Київ
106 Артем Кобрін 1992 M Ua Україна Київ Top Runners
107 Іван Думитрюк 1985 M Ua Україна Чернівці
108 Микола Перехожук 1988 M Ua Україна Стрий Тімос
109 Artem Kharchyshyn 1983 M Ua Україна Киев
110 Артем Городинець 1990 M Ua Україна Київ О-клуб
111 Роман Чепіль 1968 M Ua Україна Львів
112 Olha Lola 1983 F Ua Україна Тернопіль
113 Євгеній Цирень 1987 M Ua Україна Київ O-Club
114 Родион Иванов 1990 M Ua Україна Знаменка
115 Oleg Chyzhyk 1980 M Ua Україна Vyshgorod, Kyiv region Kinosura
116 Oleksandr Bendas 1977 M Ua Україна Київ Run2Goal
117 Oksana Kardash 1965 F Ua Україна Kyiv Skinny&Strong Club
118 Андрій Калічак 1983 M Ua Україна Стрий
119 Volodymyr Demianovych 1983 M Ua Україна Київ
120 Максим Герасимов 1975 M Ua Україна Київ
121 Володимир Семчій 1991 M Ua Україна Львів
122 Yaroslav Kuzyo 1986 M Ua Україна Ужгород U-Run (Uzhhorod Running Club)
123 Hennadiy Kudashev 1985 M Ua Україна Ужгород U-Run
124 Anatolii Sliusarenko 1990 M Ua Україна Ужгород U-Run / Uzhhorod Running Club
125 Богдана Кульчак 1994 F Ua Україна Богородчани

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу