Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Дитячі старти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 Вячеслав Огороднік 2011 K Ua Україна DNS
52 Євдоким Старостюк 2011 K Ua Україна Бровари СК Воин DNS
53 Віра Чернова 2011 K Ua Україна Київ DNS
54 Дмитро Горбань 2011 K Ua Україна Київ DNS
55 Данило Пєрмяков 2012 K Ua Україна Київ DNS
56 Матвей Пустовойтов 2012 K Ua Україна Ирпень DNS
57 Матвій Александров 2012 K Ua Україна Київ DNS
58 Ялі Кирило 1900 Ua Україна Київ EU DELEGATION DNS
59 Якименко Ростислав 1900 Ua Україна Київ EU DELEGATION DNS
60 Якименко Назар 1900 Ua Україна Київ EU DELEGATION DNS
61 Валерія Гермашева 2013 K Ua Україна Київ DNS
62 Володимир Баришовець 2011 K Ua Україна Ірпінь DNS
63 Саша Баранов 2014 K Ua Україна Киев DNS
64 Олександр Прокопчук 2011 K Ua Україна Київ DNS
65 Надія Цвид 2011 K Ua Україна Київ ДЮСК Бригантина DNS
66 Іван Барков 2011 K Ua Україна Київ DNS
67 Мария Шимкович 2012 K Ua Україна Боярка DNS
68 Святослав Горпініч 2011 K Ua Україна Київ DNS
69 Аріна Сербін 2014 K Ua Україна Київ DNS
70 Катерина Стрельцова 2013 K Ua Україна Київ DNS
71 Владислав Дрозд 2014 K Ua Україна Киев DNS
72 Михайло Апостол 2013 K Ua Україна Обухів DNS
73 Влад Побережник 2010 Ua Україна Бровары DNS
74 Никита Бжезицкий 2014 K Ua Україна Киев DNS
75 Олександр Мовчан 2014 K Ua Україна Киев DNS

Учасники також реєструються на

Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Дитячі старти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 Вячеслав Огороднік 2011 K Ua Україна DNS
52 Євдоким Старостюк 2011 K Ua Україна Бровари СК Воин DNS
53 Віра Чернова 2011 K Ua Україна Київ DNS
54 Дмитро Горбань 2011 K Ua Україна Київ DNS
55 Данило Пєрмяков 2012 K Ua Україна Київ DNS
56 Матвей Пустовойтов 2012 K Ua Україна Ирпень DNS
57 Матвій Александров 2012 K Ua Україна Київ DNS
58 Ялі Кирило 1900 Ua Україна Київ EU DELEGATION DNS
59 Якименко Ростислав 1900 Ua Україна Київ EU DELEGATION DNS
60 Якименко Назар 1900 Ua Україна Київ EU DELEGATION DNS
61 Валерія Гермашева 2013 K Ua Україна Київ DNS
62 Володимир Баришовець 2011 K Ua Україна Ірпінь DNS
63 Саша Баранов 2014 K Ua Україна Киев DNS
64 Олександр Прокопчук 2011 K Ua Україна Київ DNS
65 Надія Цвид 2011 K Ua Україна Київ ДЮСК Бригантина DNS
66 Іван Барков 2011 K Ua Україна Київ DNS
67 Мария Шимкович 2012 K Ua Україна Боярка DNS
68 Святослав Горпініч 2011 K Ua Україна Київ DNS
69 Аріна Сербін 2014 K Ua Україна Київ DNS
70 Катерина Стрельцова 2013 K Ua Україна Київ DNS
71 Владислав Дрозд 2014 K Ua Україна Киев DNS
72 Михайло Апостол 2013 K Ua Україна Обухів DNS
73 Влад Побережник 2010 Ua Україна Бровары DNS
74 Никита Бжезицкий 2014 K Ua Україна Киев DNS
75 Олександр Мовчан 2014 K Ua Україна Киев DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу