Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Дитячі старти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Микита Бондар 2015 Ua Україна Київ DNS
2 Дмитро Осадчий 2011 K Ua Україна Київ - DNS
3 Christopher Dunn 2013 K Ua Україна Kyiv DNS
4 Святослав Валовий 2011 K Ua Україна Київ DNS
5 Николь Немчик 2013 K Ua Україна Киев DNS
6 Андрій Кухаренко 2014 K Ua Україна Київ DNS
7 Кирилл Швец 2013 K Ua Україна Київ DNS
8 Иван Корженевский 2013 K Ua Україна Ирпень DNS
9 Kirill Koval 2012 K Ua Україна Киев TOP RUNNERS DNS
10 Маркіян Яроменок 2012 K Ua Україна Киев DNS
11 Артем Товстик 2010 Ua Україна Kiev DNS
12 Єгор Кулішов 2011 K Ua Україна Киев DNS
13 Влад Войтович 2013 K Ua Україна Київ DNS
14 Полина Сакс 2011 K Ua Україна Київ DNS
15 Марія Сипко 2012 K Ua Україна Київ DNS
16 Олександра Скоробогатова 2011 K Ua Україна Київ DNS
17 Ростислава Краснікова_Герасименко 2012 K Ua Україна Київ DNS
18 Аміля Абібулаєва 2011 K Ua Україна Ірпінь DNS
19 Катерина Постнікова 2013 K Ua Україна Київ DNS
20 Андрій Шахворост 2014 K Ua Україна Київ DNS
21 Ростислав Білопольський 2011 K Ua Україна Киев DNS
22 Варвара Білопольська 2014 K Ua Україна Киев DNS
23 Назар Семка 2013 K Ua Україна Киев DNS
24 Дима Коротя 2013 K Ua Україна Буча DNS
25 Злата Шумейко 2012 K Ua Україна Киев DNS

Учасники також реєструються на

Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Дитячі старти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Микита Бондар 2015 Ua Україна Київ DNS
2 Дмитро Осадчий 2011 K Ua Україна Київ - DNS
3 Christopher Dunn 2013 K Ua Україна Kyiv DNS
4 Святослав Валовий 2011 K Ua Україна Київ DNS
5 Николь Немчик 2013 K Ua Україна Киев DNS
6 Андрій Кухаренко 2014 K Ua Україна Київ DNS
7 Кирилл Швец 2013 K Ua Україна Київ DNS
8 Иван Корженевский 2013 K Ua Україна Ирпень DNS
9 Kirill Koval 2012 K Ua Україна Киев TOP RUNNERS DNS
10 Маркіян Яроменок 2012 K Ua Україна Киев DNS
11 Артем Товстик 2010 Ua Україна Kiev DNS
12 Єгор Кулішов 2011 K Ua Україна Киев DNS
13 Влад Войтович 2013 K Ua Україна Київ DNS
14 Полина Сакс 2011 K Ua Україна Київ DNS
15 Марія Сипко 2012 K Ua Україна Київ DNS
16 Олександра Скоробогатова 2011 K Ua Україна Київ DNS
17 Ростислава Краснікова_Герасименко 2012 K Ua Україна Київ DNS
18 Аміля Абібулаєва 2011 K Ua Україна Ірпінь DNS
19 Катерина Постнікова 2013 K Ua Україна Київ DNS
20 Андрій Шахворост 2014 K Ua Україна Київ DNS
21 Ростислав Білопольський 2011 K Ua Україна Киев DNS
22 Варвара Білопольська 2014 K Ua Україна Киев DNS
23 Назар Семка 2013 K Ua Україна Киев DNS
24 Дима Коротя 2013 K Ua Україна Буча DNS
25 Злата Шумейко 2012 K Ua Україна Киев DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу