Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Шкільний забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1000 Андрій Кохан 2009 S Ua Україна Южноукраинск DNS
1001 Дарья Пирич  2004 Ua Україна Київ DNS
1002 Юлия Пирич  2009 S Ua Україна Київ DNS
1003 DENYS HRYHORIEV 2010 S Ua Україна Ки їв DNS
1004 Ірина Гайова 2008 S Ua Україна Kiev SC TAEKWON-DO "MAXIMUS" DNS
1005 Mark Dunn 2010 S Ua Україна Kyiv DNS
1006 Кирило Степанов 2009 S Ua Україна Київ DNS
1007 Зоряна Валова 2009 S Ua Україна Київ DNS
1008 Катерина Пісня 2008 S Ua Україна Київ DNS
1009 Ярослава Кухаренко 2010 S Ua Україна Київ DNS
1010 Данило Кухаренко 2009 S Ua Україна Київ DNS
1011 Максим Ярошенко 2005 Ua Україна Київ DNS
1012 Яна Ярошенко 2008 S Ua Україна Київ DNS
1013 Артем Швец 2008 S Ua Україна Київ DNS
1014 Артем Товстик 2010 S Ua Україна Київ DNS
1015 Михайло Павленко 2007 S Ua Україна Київ Біговий клуб "Відрадний" DNS
1016 Катерина Борисенко 2008 S Ua Україна Київ DNS
1017 Олеся Антипова 2010 S Ua Україна Kiev DNS
1018 Юлиан Иванчук 2007 S Ua Україна Днепропетровск DNS
1019 Вадим Кононенко 1981 Ua Україна Київ DNS
1020 Vladyslav Kashuba 2009 S Ua Україна Kyiv DNS
1021 Сипко Микита 2007 S Ua Україна Київ DNS
1022 Софія Соколова 2009 S Ua Україна Київ DNS
1023 Александр Лисниченко 2009 S Ua Україна Киев DNS
1024 Константин Харчишин 2007 S Ua Україна Киев DNS

Учасники також реєструються на

Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Шкільний забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1000 Андрій Кохан 2009 S Ua Україна Южноукраинск DNS
1001 Дарья Пирич  2004 Ua Україна Київ DNS
1002 Юлия Пирич  2009 S Ua Україна Київ DNS
1003 DENYS HRYHORIEV 2010 S Ua Україна Ки їв DNS
1004 Ірина Гайова 2008 S Ua Україна Kiev SC TAEKWON-DO "MAXIMUS" DNS
1005 Mark Dunn 2010 S Ua Україна Kyiv DNS
1006 Кирило Степанов 2009 S Ua Україна Київ DNS
1007 Зоряна Валова 2009 S Ua Україна Київ DNS
1008 Катерина Пісня 2008 S Ua Україна Київ DNS
1009 Ярослава Кухаренко 2010 S Ua Україна Київ DNS
1010 Данило Кухаренко 2009 S Ua Україна Київ DNS
1011 Максим Ярошенко 2005 Ua Україна Київ DNS
1012 Яна Ярошенко 2008 S Ua Україна Київ DNS
1013 Артем Швец 2008 S Ua Україна Київ DNS
1014 Артем Товстик 2010 S Ua Україна Київ DNS
1015 Михайло Павленко 2007 S Ua Україна Київ Біговий клуб "Відрадний" DNS
1016 Катерина Борисенко 2008 S Ua Україна Київ DNS
1017 Олеся Антипова 2010 S Ua Україна Kiev DNS
1018 Юлиан Иванчук 2007 S Ua Україна Днепропетровск DNS
1019 Вадим Кононенко 1981 Ua Україна Київ DNS
1020 Vladyslav Kashuba 2009 S Ua Україна Kyiv DNS
1021 Сипко Микита 2007 S Ua Україна Київ DNS
1022 Софія Соколова 2009 S Ua Україна Київ DNS
1023 Александр Лисниченко 2009 S Ua Україна Киев DNS
1024 Константин Харчишин 2007 S Ua Україна Киев DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу