Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Благодійний забіг 1 МИЛЯ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Viktor Kovbunov 1962 M Ua Україна Kиïв DNS
1002 Євгеній Нашеда 2005 M Ua Україна Київ DNS
1003 Оксана Антипова 1985 F Ua Україна Киев DNS
1004 Victoriya Kim 2003 F Ua Україна Вишневе DNS
1005 Андрій Лапко 1987 M Ua Україна Івано-Франкiвськ DNS
1006 Марія Борисюк 1989 F Ua Україна Бровары DNS
1008 Алексей Кононенко 1980 M Ua Україна Київ TOP Runners DNS
1009 Анна Єфименко 2003 F Ua Україна Київ DNS
1010 Олена Клименко 1981 F Ua Україна Київ DNS
1011 Максим Балануца 2004 M Ua Україна Киев DNS
1012 Артур Черкаска 1997 M Ua Україна Kiev DNS
1013 Анна Штокалова 1986 F Ua Україна Київ DNS
1014 Андрій Соколов 2006 M Ua Україна Київ DNS
1015 Софія Дяченко 2006 F Ua Україна Київ DNS
1016 София Фарах 1970 F Ua Україна Kyiv DNS
1017 Марія Тугай 2001 F Ua Україна DNS
1018 Сергей Зинчук 1955 M Ua Україна Бровари DNS
1019 Яна Дикань 1992 F Ua Україна Київ Оупен Солюшин DNS
1020 Татьяна Вікнянська 1992 F Ua Україна Київ Оупен Солюшин DNS
1021 Крістіна Ятченко 1993 F Ua Україна Київ Оупен Солюшин DNS
1022 Олена Черкасова 1993 F Ua Україна Київ Оупен Солюшин DNS
1023 Альона Яманова 1986 F Ua Україна Київ DNS
1024 Заіра Далгатова 2005 F Ua Україна Київ DNS
1025 Юлия Сидоренко 1998 F Ua Україна Київ DNS
1026 Диана Мироненко 1994 F Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на

Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Благодійний забіг 1 МИЛЯ

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Viktor Kovbunov 1962 M Ua Україна Kиïв DNS
1002 Євгеній Нашеда 2005 M Ua Україна Київ DNS
1003 Оксана Антипова 1985 F Ua Україна Киев DNS
1004 Victoriya Kim 2003 F Ua Україна Вишневе DNS
1005 Андрій Лапко 1987 M Ua Україна Івано-Франкiвськ DNS
1006 Марія Борисюк 1989 F Ua Україна Бровары DNS
1008 Алексей Кононенко 1980 M Ua Україна Київ TOP Runners DNS
1009 Анна Єфименко 2003 F Ua Україна Київ DNS
1010 Олена Клименко 1981 F Ua Україна Київ DNS
1011 Максим Балануца 2004 M Ua Україна Киев DNS
1012 Артур Черкаска 1997 M Ua Україна Kiev DNS
1013 Анна Штокалова 1986 F Ua Україна Київ DNS
1014 Андрій Соколов 2006 M Ua Україна Київ DNS
1015 Софія Дяченко 2006 F Ua Україна Київ DNS
1016 София Фарах 1970 F Ua Україна Kyiv DNS
1017 Марія Тугай 2001 F Ua Україна DNS
1018 Сергей Зинчук 1955 M Ua Україна Бровари DNS
1019 Яна Дикань 1992 F Ua Україна Київ Оупен Солюшин DNS
1020 Татьяна Вікнянська 1992 F Ua Україна Київ Оупен Солюшин DNS
1021 Крістіна Ятченко 1993 F Ua Україна Київ Оупен Солюшин DNS
1022 Олена Черкасова 1993 F Ua Україна Київ Оупен Солюшин DNS
1023 Альона Яманова 1986 F Ua Україна Київ DNS
1024 Заіра Далгатова 2005 F Ua Україна Київ DNS
1025 Юлия Сидоренко 1998 F Ua Україна Київ DNS
1026 Диана Мироненко 1994 F Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу