Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

EURO 6K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
6001 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь
6002 Світлана Пархомчук 1992 F Ua Україна Київ
6003 Альона Демченко 1986 F Ua Україна Київ
6004 Yevhen Liulevych 1981 M Ua Україна Київ НКРЕКП
6005 Олександр Пастух 1981 M Ua Україна Київ Synergizers
6006 Артур Артемчук 1987 M Ua Україна Київ
6007 Елена Максюта 1983 F Ua Україна Киев TOP Runners
6008 Сергей Орлов 1977 M Ua Україна Киев NB TopRunners
6009 Евгения Сидоренко 1986 F Ua Україна Kiev Top Runners
6010 Александр Дрозд 1989 M Ua Україна Київ
6011 Костянтин Гура 1989 M Ua Україна Київ
6012 Ірина Купіна 1974 F Ua Україна Київ
6013 Варвара Кулішова 1972 F Ua Україна Київ
6014 Василь Куриляк 1996 M Ua Україна Коломия ДЮСШ№1
6015 Anastasia Maliushevska 1990 F Ua Україна Kiev
6016 Елена Байдачная 1983 F Ua Україна Kiev
6017 Андрій Білоцький 1991 M Ua Україна Київ
6018 Арина Федоренко 1985 F Ua Україна Запорожье
6019 Arthur Oleksin 1990 M Ua Україна Київ
6020 Марина Кобчук 1999 F Ua Україна Київ HC "Ukrainochka"
6021 Evhenii Fomenko 1988 M Ua Україна Одеса
6022 Николай Сивцов 1981 M Ua Україна Киев
6023 Ольга Нестерчук 1984 F Ua Україна Київ KMRC
6024 Сергей Саакян 1996 M Ua Україна Біла Церква, Київської обл. ДЮСШ "Олимп" Белая Церковь
6025 Iрина Нiкiтенко 1990 F Ua Україна Kиïв

Учасники також реєструються на

Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

EURO 6K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
6001 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь
6002 Світлана Пархомчук 1992 F Ua Україна Київ
6003 Альона Демченко 1986 F Ua Україна Київ
6004 Yevhen Liulevych 1981 M Ua Україна Київ НКРЕКП
6005 Олександр Пастух 1981 M Ua Україна Київ Synergizers
6006 Артур Артемчук 1987 M Ua Україна Київ
6007 Елена Максюта 1983 F Ua Україна Киев TOP Runners
6008 Сергей Орлов 1977 M Ua Україна Киев NB TopRunners
6009 Евгения Сидоренко 1986 F Ua Україна Kiev Top Runners
6010 Александр Дрозд 1989 M Ua Україна Київ
6011 Костянтин Гура 1989 M Ua Україна Київ
6012 Ірина Купіна 1974 F Ua Україна Київ
6013 Варвара Кулішова 1972 F Ua Україна Київ
6014 Василь Куриляк 1996 M Ua Україна Коломия ДЮСШ№1
6015 Anastasia Maliushevska 1990 F Ua Україна Kiev
6016 Елена Байдачная 1983 F Ua Україна Kiev
6017 Андрій Білоцький 1991 M Ua Україна Київ
6018 Арина Федоренко 1985 F Ua Україна Запорожье
6019 Arthur Oleksin 1990 M Ua Україна Київ
6020 Марина Кобчук 1999 F Ua Україна Київ HC "Ukrainochka"
6021 Evhenii Fomenko 1988 M Ua Україна Одеса
6022 Николай Сивцов 1981 M Ua Україна Киев
6023 Ольга Нестерчук 1984 F Ua Україна Київ KMRC
6024 Сергей Саакян 1996 M Ua Україна Біла Церква, Київської обл. ДЮСШ "Олимп" Белая Церковь
6025 Iрина Нiкiтенко 1990 F Ua Україна Kиïв

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу