Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2051 Анатолій Дробін 1985 M Ua Україна Хмельницький 02:27:43
2052 Andrii Tsymbalenko 1983 M Ua Україна Киев 01:42:25
2053 Nataliia Radchenko 1978 F Ua Україна Kharkiv 01:40:48
2054 Христина Хоменко 1999 F Ua Україна Моршин DNS
2055 Іван Кравченко 1997 M Ua Україна Вінниця DNS
2056 Павло Шмаєр 1986 M Ua Україна Кам'янець-Подільський ElladaSport 01:41:05
2057 Андрій Ватуля 1984 M Ua Україна Київ 01:38:58
2058 Владимир Василевский 1981 M Ua Україна Киев 01:52:38
2059 Алена Евдокимова 1990 F Ua Україна Київ 02:04:40
2060 Роман Свиридюк 1979 M Ua Україна Полтава DNS
2061 Marianna Shevchenko 1982 F Ua Україна Київ Saucony Running Club 01:57:38
2062 В"ячеслав Черненко 1951 M Ua Україна Сміла 02:06:48
2063 Олександр Городовий 1979 M Ua Україна Київ 01:58:21
2064 Григорій Тріпульський 1978 M Ua Україна Одеса DNS
2065 Андрій Павлішин 1990 M Ua Україна Одеса DNS
2066 Іван Чолак 1990 M Ua Україна Ки їв DNS
2067 Юрій Старик 1977 M Ua Україна Київ 01:59:06
2068 Олена Попельнух 1982 F Ua Україна Киіів 02:04:49
2069 Dmitriy Grinshpun 1986 M Ua Україна Odessa Old School 01:52:25
2070 Vadym Terentiuk 1973 M Ua Україна Київ 01:50:09
2071 Роман Кулак 1990 M Ua Україна Київ 02:15:41
2072 Ольга Томашевська 1983 F Ua Україна Київ RunFam 01:57:38
2073 Марина Ющенко 1987 F Ua Україна Київ DNF
2074 ВОЛОДИМИР ШКУРОВ 1958 M Ua Україна Київ СК "Науковець" 02:21:17
2075 Дмитро Афросін 1989 M Ua Україна Київ 01:42:36

Учасники також реєструються на

Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2051 Анатолій Дробін 1985 M Ua Україна Хмельницький 02:27:43
2052 Andrii Tsymbalenko 1983 M Ua Україна Киев 01:42:25
2053 Nataliia Radchenko 1978 F Ua Україна Kharkiv 01:40:48
2054 Христина Хоменко 1999 F Ua Україна Моршин DNS
2055 Іван Кравченко 1997 M Ua Україна Вінниця DNS
2056 Павло Шмаєр 1986 M Ua Україна Кам'янець-Подільський ElladaSport 01:41:05
2057 Андрій Ватуля 1984 M Ua Україна Київ 01:38:58
2058 Владимир Василевский 1981 M Ua Україна Киев 01:52:38
2059 Алена Евдокимова 1990 F Ua Україна Київ 02:04:40
2060 Роман Свиридюк 1979 M Ua Україна Полтава DNS
2061 Marianna Shevchenko 1982 F Ua Україна Київ Saucony Running Club 01:57:38
2062 В"ячеслав Черненко 1951 M Ua Україна Сміла 02:06:48
2063 Олександр Городовий 1979 M Ua Україна Київ 01:58:21
2064 Григорій Тріпульський 1978 M Ua Україна Одеса DNS
2065 Андрій Павлішин 1990 M Ua Україна Одеса DNS
2066 Іван Чолак 1990 M Ua Україна Ки їв DNS
2067 Юрій Старик 1977 M Ua Україна Київ 01:59:06
2068 Олена Попельнух 1982 F Ua Україна Киіів 02:04:49
2069 Dmitriy Grinshpun 1986 M Ua Україна Odessa Old School 01:52:25
2070 Vadym Terentiuk 1973 M Ua Україна Київ 01:50:09
2071 Роман Кулак 1990 M Ua Україна Київ 02:15:41
2072 Ольга Томашевська 1983 F Ua Україна Київ RunFam 01:57:38
2073 Марина Ющенко 1987 F Ua Україна Київ DNF
2074 ВОЛОДИМИР ШКУРОВ 1958 M Ua Україна Київ СК "Науковець" 02:21:17
2075 Дмитро Афросін 1989 M Ua Україна Київ 01:42:36

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу