Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2026 Юрій Забава 1985 M Ua Україна Тернопіль Top Runners, Kolomiya Running Club 01:28:36
2027 Людмила Кріпак 1972 F Ua Україна Київ Основа Бега 02:32:25
2028 Vladyslav Balitskyi 1993 M Ua Україна Київ BMSERVICE 01:44:59
2029 Вита Пугач 1978 F Ua Україна Poltava Running CLUB Poltava 01:54:28
2030 Юрiй Клименко 1958 M Ua Україна DNS
2031 Любов Балашова 1993 F Ua Україна Київ 02:07:29
2032 Олексій Дрібноход 1974 M Ua Україна Киіів DNS
2033 Vasyl Simanovych 1987 M Ua Україна Київ 01:39:21
2034 Олексій Кузнецов 1984 M Ua Україна Кременчук RC Kremen 01:38:46
2035 Max Puchyn 1997 M Ua Україна Kiev 01:43:19
2036 Сергей Козубов 1973 M Ua Україна Київ Datagroup 01:56:58
2037 Stаnislаv Prybytко 1989 M Ua Україна Киев 01:52:31
2038 Сергей Прескорник 1990 M Ua Україна Харьков 01:21:12
2039 Тетяна Щур 1986 F Ua Україна Киіів 01:57:28
2040 Сергій Грисюк 1984 M Ua Україна Радивилів 01:46:48
2041 Юлія Пашкевич 1989 F Ua Україна Київ 02:24:12
2042 Artem Verhun 1984 M Ua Україна Київ 01:30:19
2043 Александр Авраменко 1951 M Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun 01:41:07
2044 Joshua Fletcher 1984 M Gb Велика Британія Taunton DNS
2045 Olga Selivanova 1985 F Ua Україна Kiev 01:53:12
2046 Федор Жуков 1980 M Ua Україна Маріуполь 02:00:05
2047 Артур Врублевский 1986 M Ua Україна Киев 02:00:44
2048 Алексей Алексеев 1983 M Ua Україна Ирпень 01:59:41
2049 Artem Panin 1979 M Ua Україна Киев 01:38:24
2050 Svitlana Ponomarova 1985 F Ua Україна Kyiv DNS

Учасники також реєструються на

Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2026 Юрій Забава 1985 M Ua Україна Тернопіль Top Runners, Kolomiya Running Club 01:28:36
2027 Людмила Кріпак 1972 F Ua Україна Київ Основа Бега 02:32:25
2028 Vladyslav Balitskyi 1993 M Ua Україна Київ BMSERVICE 01:44:59
2029 Вита Пугач 1978 F Ua Україна Poltava Running CLUB Poltava 01:54:28
2030 Юрiй Клименко 1958 M Ua Україна DNS
2031 Любов Балашова 1993 F Ua Україна Київ 02:07:29
2032 Олексій Дрібноход 1974 M Ua Україна Киіів DNS
2033 Vasyl Simanovych 1987 M Ua Україна Київ 01:39:21
2034 Олексій Кузнецов 1984 M Ua Україна Кременчук RC Kremen 01:38:46
2035 Max Puchyn 1997 M Ua Україна Kiev 01:43:19
2036 Сергей Козубов 1973 M Ua Україна Київ Datagroup 01:56:58
2037 Stаnislаv Prybytко 1989 M Ua Україна Киев 01:52:31
2038 Сергей Прескорник 1990 M Ua Україна Харьков 01:21:12
2039 Тетяна Щур 1986 F Ua Україна Киіів 01:57:28
2040 Сергій Грисюк 1984 M Ua Україна Радивилів 01:46:48
2041 Юлія Пашкевич 1989 F Ua Україна Київ 02:24:12
2042 Artem Verhun 1984 M Ua Україна Київ 01:30:19
2043 Александр Авраменко 1951 M Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun 01:41:07
2044 Joshua Fletcher 1984 M Gb Велика Британія Taunton DNS
2045 Olga Selivanova 1985 F Ua Україна Kiev 01:53:12
2046 Федор Жуков 1980 M Ua Україна Маріуполь 02:00:05
2047 Артур Врублевский 1986 M Ua Україна Киев 02:00:44
2048 Алексей Алексеев 1983 M Ua Україна Ирпень 01:59:41
2049 Artem Panin 1979 M Ua Україна Киев 01:38:24
2050 Svitlana Ponomarova 1985 F Ua Україна Kyiv DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу