Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
2001 Matt Maki 1976 M Ua Україна Kyiv
2002 Anton Sikora 1979 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS
2003 Дмитрий Левченко 1987 M Ua Україна Київ Synergy
2004 Андрей Шкрабацкий 1987 M Ua Україна Борисполь
2005 Вадим Обелець 1986 M Ua Україна Київ
2006 Анатолій Чорнобай 1978 M Ua Україна Київ
2007 Александр Дрипа 1985 M Ua Україна Белая Церковь КЛБ "Белоцерковский марафон"
2008 Вікторія Вовченко 1976 F Ua Україна Київ
2009 Viktor Bezhenar 1991 M Ua Україна
2010 Максим Рябоконь 1995 M Ua Україна Біла Церква AC Panda
2011 Ірина Сафарова 1974 F Ua Україна Київ
2012 Света Шуткова 1979 F Ua Україна Київ
2013 Ірина Коршак 1988 F Ua Україна Чернігів Спортлайф, Біговий Чернігів
2014 Володимир Дузінський 1980 M Ua Україна Ірпінь
2015 Артём Токма 1993 M Ua Україна Волноваха
2016 Ірина Левчик 1993 F Ua Україна Київ M&I TEAM
2017 Микола Левчик 1992 M Ua Україна Київ M&I TEAM
2018 Тетяна Кривошеєва 1987 F Ua Україна Київ
2019 Юлiя Романченко 1984 F Ua Україна Киев
2020 Максим Перушко 1998 M Ua Україна Київ
2021 Дмитро Білик 1987 M Ua Україна Київ
2022 Evgeniy Mytsyk 1986 M Ua Україна Kyiv
2023 Віра Луценко 1985 F Ua Україна Київ/Новий Буг Top Runners
2024 Катерина Лупина 1987 F Ua Україна Київ Top Runners
2025 Альона Кравченко 1988 F Ua Україна Київ AC "Panda"

Учасники також реєструються на

Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
2001 Matt Maki 1976 M Ua Україна Kyiv
2002 Anton Sikora 1979 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS
2003 Дмитрий Левченко 1987 M Ua Україна Київ Synergy
2004 Андрей Шкрабацкий 1987 M Ua Україна Борисполь
2005 Вадим Обелець 1986 M Ua Україна Київ
2006 Анатолій Чорнобай 1978 M Ua Україна Київ
2007 Александр Дрипа 1985 M Ua Україна Белая Церковь КЛБ "Белоцерковский марафон"
2008 Вікторія Вовченко 1976 F Ua Україна Київ
2009 Viktor Bezhenar 1991 M Ua Україна
2010 Максим Рябоконь 1995 M Ua Україна Біла Церква AC Panda
2011 Ірина Сафарова 1974 F Ua Україна Київ
2012 Света Шуткова 1979 F Ua Україна Київ
2013 Ірина Коршак 1988 F Ua Україна Чернігів Спортлайф, Біговий Чернігів
2014 Володимир Дузінський 1980 M Ua Україна Ірпінь
2015 Артём Токма 1993 M Ua Україна Волноваха
2016 Ірина Левчик 1993 F Ua Україна Київ M&I TEAM
2017 Микола Левчик 1992 M Ua Україна Київ M&I TEAM
2018 Тетяна Кривошеєва 1987 F Ua Україна Київ
2019 Юлiя Романченко 1984 F Ua Україна Киев
2020 Максим Перушко 1998 M Ua Україна Київ
2021 Дмитро Білик 1987 M Ua Україна Київ
2022 Evgeniy Mytsyk 1986 M Ua Україна Kyiv
2023 Віра Луценко 1985 F Ua Україна Київ/Новий Буг Top Runners
2024 Катерина Лупина 1987 F Ua Україна Київ Top Runners
2025 Альона Кравченко 1988 F Ua Україна Київ AC "Panda"

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу