Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Matt Maki 1976 M Ua Україна Kyiv DNS
2002 Anton Sikora 1979 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS 01:34:34
2003 Дмитрий Левченко 1987 M Ua Україна Київ Synergy 01:38:07
2004 Андрей Шкрабацкий 1987 M Ua Україна Борисполь 01:48:30
2005 Вадим Обелець 1986 M Ua Україна Київ 01:27:48
2006 Анатолій Чорнобай 1978 M Ua Україна Київ 01:49:04
2007 Александр Дрипа 1985 M Ua Україна Белая Церковь КЛБ "Белоцерковский марафон" 01:35:37
2008 Вікторія Вовченко 1976 F Ua Україна Київ 02:10:52
2009 Viktor Bezhenar 1991 M Ua Україна 01:47:41
2010 Максим Рябоконь 1995 M Ua Україна Біла Церква AC Panda 01:39:18
2011 Ірина Сафарова 1974 F Ua Україна Київ 02:23:29
2012 Света Шуткова 1979 F Ua Україна Київ 02:46:20
2013 Ірина Коршак 1988 F Ua Україна Чернігів Спортлайф, Біговий Чернігів 01:52:48
2014 Володимир Дузінський 1980 M Ua Україна Ірпінь 01:39:20
2015 Артём Токма 1993 M Ua Україна Волноваха 02:01:36
2016 Ірина Левчик 1993 F Ua Україна Київ M&I TEAM 01:29:56
2017 Микола Левчик 1992 M Ua Україна Київ M&I TEAM 01:18:30
2018 Тетяна Кривошеєва 1987 F Ua Україна Київ 01:54:14
2019 Юлiя Романченко 1984 F Ua Україна Киев DNS
2020 Максим Перушко 1998 M Ua Україна Київ 01:34:51
2021 Дмитро Білик 1987 M Ua Україна Київ 01:58:11
2022 Evgeniy Mytsyk 1986 M Ua Україна Kyiv 01:44:59
2023 Віра Луценко 1985 F Ua Україна Київ/Новий Буг Top Runners 01:45:21
2024 Катерина Лупина 1987 F Ua Україна Київ Top Runners 01:57:39
2025 Alёna Kravchenko 1988 F Ua Україна Київ AC "Panda" 01:53:41

Учасники також реєструються на

Small_e2035448deff08f40cc319262e4dbbd0

KYIV EURO MARATHON 2018

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Matt Maki 1976 M Ua Україна Kyiv DNS
2002 Anton Sikora 1979 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS 01:34:34
2003 Дмитрий Левченко 1987 M Ua Україна Київ Synergy 01:38:07
2004 Андрей Шкрабацкий 1987 M Ua Україна Борисполь 01:48:30
2005 Вадим Обелець 1986 M Ua Україна Київ 01:27:48
2006 Анатолій Чорнобай 1978 M Ua Україна Київ 01:49:04
2007 Александр Дрипа 1985 M Ua Україна Белая Церковь КЛБ "Белоцерковский марафон" 01:35:37
2008 Вікторія Вовченко 1976 F Ua Україна Київ 02:10:52
2009 Viktor Bezhenar 1991 M Ua Україна 01:47:41
2010 Максим Рябоконь 1995 M Ua Україна Біла Церква AC Panda 01:39:18
2011 Ірина Сафарова 1974 F Ua Україна Київ 02:23:29
2012 Света Шуткова 1979 F Ua Україна Київ 02:46:20
2013 Ірина Коршак 1988 F Ua Україна Чернігів Спортлайф, Біговий Чернігів 01:52:48
2014 Володимир Дузінський 1980 M Ua Україна Ірпінь 01:39:20
2015 Артём Токма 1993 M Ua Україна Волноваха 02:01:36
2016 Ірина Левчик 1993 F Ua Україна Київ M&I TEAM 01:29:56
2017 Микола Левчик 1992 M Ua Україна Київ M&I TEAM 01:18:30
2018 Тетяна Кривошеєва 1987 F Ua Україна Київ 01:54:14
2019 Юлiя Романченко 1984 F Ua Україна Киев DNS
2020 Максим Перушко 1998 M Ua Україна Київ 01:34:51
2021 Дмитро Білик 1987 M Ua Україна Київ 01:58:11
2022 Evgeniy Mytsyk 1986 M Ua Україна Kyiv 01:44:59
2023 Віра Луценко 1985 F Ua Україна Київ/Новий Буг Top Runners 01:45:21
2024 Катерина Лупина 1987 F Ua Україна Київ Top Runners 01:57:39
2025 Alёna Kravchenko 1988 F Ua Україна Київ AC "Panda" 01:53:41

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу