Small_2d0384d0e03076a279eede0d3785d871

ДземБроня трейл

Дземброня 42

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Serhii Popov 1980 M Ua Україна Київ Salomon Running Club Ukraine
2 Oleksandr Smolnikov 1974 M40+ Ua Україна Київ
3 Кирил Петко 1969 M40+ Ua Україна Київ KM Running Club
4 Ganna Ivanicheva 1989 F Ua Україна Kharkiv MobiDev
5 Artem Kryliuk 1985 M Ua Україна Глибока
6 Олексій Кулик 1949 M40+ Ua Україна Львів Фенікс-АБУ
7 Victor Kozaruk 1989 M Ua Україна Коломия
8 Юрій Апостол 1981 M Ua Україна Обухів Біжи, Обухів!
9 Nadiia Chumachenko 1988 F Ua Україна Київ
10 Kostiantyn Salov 1985 M Ua Україна Київ
11 Timur Bondaryev 1976 M40+ Ua Україна Київ KM Running Club
12 Олег Кононенко 1978 M Ua Україна Київ
13 Oleksandr Shvachka 1977 M40+ Ua Україна Харкiв
14 Artem Kharchyshyn 1983 M Ua Україна Киев
15 Anton Oriekhov 1975 M40+ Ua Україна Первомайський Стайер-Атлон
16 Yurii Shadov 1971 M40+ Ua Україна Kyiv
17 Oleksandr Skorokhod 1984 M Ua Україна Київ SCS "Scientist"
18 Ігор Слюсаренко 1988 M Ua Україна Кременчук
19 Андрій Хабаров 1958 M40+ Ua Україна Київ
20 Oleh Krupskyi 1984 M Ua Україна Vinnytsia ILR Club
21 Михайло Чорнолата 1983 M Ua Україна Вінниця ILR club
22 Алена Хашко 1987 F Ua Україна Киев UA Runner
23 Yurii Zarembskyi 1988 M Ua Україна Ternopil
24 Anastasiia Harbaruk 1993 F Ua Україна Луцьк
25 Ярослав Горбушко 1984 M Ua Україна Охтирка KM Running Club

Учасники також реєструються на

Small_2d0384d0e03076a279eede0d3785d871

ДземБроня трейл

Дземброня 42

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Serhii Popov 1980 M Ua Україна Київ Salomon Running Club Ukraine
2 Oleksandr Smolnikov 1974 M40+ Ua Україна Київ
3 Кирил Петко 1969 M40+ Ua Україна Київ KM Running Club
4 Ganna Ivanicheva 1989 F Ua Україна Kharkiv MobiDev
5 Artem Kryliuk 1985 M Ua Україна Глибока
6 Олексій Кулик 1949 M40+ Ua Україна Львів Фенікс-АБУ
7 Victor Kozaruk 1989 M Ua Україна Коломия
8 Юрій Апостол 1981 M Ua Україна Обухів Біжи, Обухів!
9 Nadiia Chumachenko 1988 F Ua Україна Київ
10 Kostiantyn Salov 1985 M Ua Україна Київ
11 Timur Bondaryev 1976 M40+ Ua Україна Київ KM Running Club
12 Олег Кононенко 1978 M Ua Україна Київ
13 Oleksandr Shvachka 1977 M40+ Ua Україна Харкiв
14 Artem Kharchyshyn 1983 M Ua Україна Киев
15 Anton Oriekhov 1975 M40+ Ua Україна Первомайський Стайер-Атлон
16 Yurii Shadov 1971 M40+ Ua Україна Kyiv
17 Oleksandr Skorokhod 1984 M Ua Україна Київ SCS "Scientist"
18 Ігор Слюсаренко 1988 M Ua Україна Кременчук
19 Андрій Хабаров 1958 M40+ Ua Україна Київ
20 Oleh Krupskyi 1984 M Ua Україна Vinnytsia ILR Club
21 Михайло Чорнолата 1983 M Ua Україна Вінниця ILR club
22 Алена Хашко 1987 F Ua Україна Киев UA Runner
23 Yurii Zarembskyi 1988 M Ua Україна Ternopil
24 Anastasiia Harbaruk 1993 F Ua Україна Луцьк
25 Ярослав Горбушко 1984 M Ua Україна Охтирка KM Running Club

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу