Small_522c2bd6f0c1f4a22fc63dad8127e1ec

Втеча з Межигір’я 2018

10k

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
10001 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ UMA, URA, SСS
10002 Сергій Тимошенко 1962 M Ua Україна Київ URA, SCS, UMA
10003 Роман Гасинець 1977 M Ua Україна Київ Run Base Kyiv
10004 Володимир Савельєв 1958 M Ua Україна Бориспіль NUTRILITE
10005 Олександр Кадькало 1957 M Ua Україна Київ SC "Scientist", АБУ
10006 Микола Плюйко 1946 M Ua Україна Київ Toprunners
10007 Леонід Михайленко 1950 M Ua Україна Київ Toprunners
10008 Олександр Голуб 1976 M Ua Україна Сновськ Партизан
10009 Володимир Голуб 2000 M Ua Україна Київ
10010 Наталія Напраснікова 1982 F Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА
10011 Володимир Єрмак 1983 M Ua Україна Київ
10012 Лариса Бокщаніна 1974 F Ua Україна Васильків
10013 Сергій Рибка 1965 M Ua Україна Бориспіль NUTRILITE
10014 Володимир Лотошко 1983 M Ua Україна Київ
10015 Володимир Савченко 1981 M Ua Україна Київ ГО "Бігова Україна"
10016 Ольга Стеценко 1992 F Ua Україна Київ Gladiators
10017 Євген Зубенко 1985 M Ua Україна Київ
10018 Олександр Усенко 1969 M Ua Україна Київ
10019 Людмила Бичкова 1975 F Ua Україна Київ
10020 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь
10021 Сергей Дыба 1977 M Ua Україна Новоград-Волинський
10022 Олександр Коваль 1984 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS
10023 Ольга Соловян 1987 F Ua Україна Києв
10024 Slava Rozhoniuk 1989 M Ua Україна Irpin SmartSport
10025 Дмитро Гірніченко 1993 M Ua Україна Київ Cherkago team

Учасники також реєструються на

Small_522c2bd6f0c1f4a22fc63dad8127e1ec

Втеча з Межигір’я 2018

10k

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
10001 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ UMA, URA, SСS
10002 Сергій Тимошенко 1962 M Ua Україна Київ URA, SCS, UMA
10003 Роман Гасинець 1977 M Ua Україна Київ Run Base Kyiv
10004 Володимир Савельєв 1958 M Ua Україна Бориспіль NUTRILITE
10005 Олександр Кадькало 1957 M Ua Україна Київ SC "Scientist", АБУ
10006 Микола Плюйко 1946 M Ua Україна Київ Toprunners
10007 Леонід Михайленко 1950 M Ua Україна Київ Toprunners
10008 Олександр Голуб 1976 M Ua Україна Сновськ Партизан
10009 Володимир Голуб 2000 M Ua Україна Київ
10010 Наталія Напраснікова 1982 F Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА
10011 Володимир Єрмак 1983 M Ua Україна Київ
10012 Лариса Бокщаніна 1974 F Ua Україна Васильків
10013 Сергій Рибка 1965 M Ua Україна Бориспіль NUTRILITE
10014 Володимир Лотошко 1983 M Ua Україна Київ
10015 Володимир Савченко 1981 M Ua Україна Київ ГО "Бігова Україна"
10016 Ольга Стеценко 1992 F Ua Україна Київ Gladiators
10017 Євген Зубенко 1985 M Ua Україна Київ
10018 Олександр Усенко 1969 M Ua Україна Київ
10019 Людмила Бичкова 1975 F Ua Україна Київ
10020 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь
10021 Сергей Дыба 1977 M Ua Україна Новоград-Волинський
10022 Олександр Коваль 1984 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS
10023 Ольга Соловян 1987 F Ua Україна Києв
10024 Slava Rozhoniuk 1989 M Ua Україна Irpin SmartSport
10025 Дмитро Гірніченко 1993 M Ua Україна Київ Cherkago team

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу