Small_522c2bd6f0c1f4a22fc63dad8127e1ec

Втеча з Межигір’я 2018

10k

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Ліля Ліля 1990 F Ua Україна Kyiv online
10001 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ "Trekking Team", URA online
10002 Сергій Тимошенко 1962 M Ua Україна Київ "Trekking Team", URA online
10003 Роман Гасинець 1977 M Ua Україна Київ Run Base Kyiv online
10004 Володимир Савельєв 1958 M Ua Україна Бориспіль NUTRILITE online
10005 Олександр Кадькало 1957 M Ua Україна Київ SC "Scientist", АБУ online
10006 Микола Плюйко 1946 M Ua Україна Київ Toprunners online
10007 Леонід Михайленко 1950 M Ua Україна Київ Toprunners online
10008 Олександр Голуб 1976 M Ua Україна Сновськ Партизан online
10009 Володимир Голуб 2004 Ua Україна Київ online
10010 Наталія Напраснікова 1982 F Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА online
10011 Володимир Єрмак 1983 M Ua Україна Київ online
10012 Лариса Бокщаніна 1974 F Ua Україна Васильків online
10013 Сергій Рибка 1965 M Ua Україна Бориспіль NUTRILITE online
10014 Володимир Лотошко 1983 M Ua Україна Київ online
10015 Володимир Савченко 1981 M Ua Україна Київ ГО "Бігова Україна" online
10016 Ольга Стеценко 1992 F Ua Україна Київ Gladiators online
10017 Євген Зубенко 1985 M Ua Україна Київ online
10018 Олександр Усенко 1969 M Ua Україна Київ online
10019 Людмила Бичкова 1975 F Ua Україна Київ online
10020 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь online
10021 Сергей Дыба 1977 M Ua Україна Новоград-Волинський online
10022 Олександр Коваль 1984 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS online
10023 Ольга Соловян 1987 F Ua Україна Києв online
10024 Вячеслав Розгонюк 1989 M Ua Україна Ирпень SmartSport online

Учасники також реєструються на

Small_522c2bd6f0c1f4a22fc63dad8127e1ec

Втеча з Межигір’я 2018

10k

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Ліля Ліля 1990 F Ua Україна Kyiv online
10001 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ "Trekking Team", URA online
10002 Сергій Тимошенко 1962 M Ua Україна Київ "Trekking Team", URA online
10003 Роман Гасинець 1977 M Ua Україна Київ Run Base Kyiv online
10004 Володимир Савельєв 1958 M Ua Україна Бориспіль NUTRILITE online
10005 Олександр Кадькало 1957 M Ua Україна Київ SC "Scientist", АБУ online
10006 Микола Плюйко 1946 M Ua Україна Київ Toprunners online
10007 Леонід Михайленко 1950 M Ua Україна Київ Toprunners online
10008 Олександр Голуб 1976 M Ua Україна Сновськ Партизан online
10009 Володимир Голуб 2004 Ua Україна Київ online
10010 Наталія Напраснікова 1982 F Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА online
10011 Володимир Єрмак 1983 M Ua Україна Київ online
10012 Лариса Бокщаніна 1974 F Ua Україна Васильків online
10013 Сергій Рибка 1965 M Ua Україна Бориспіль NUTRILITE online
10014 Володимир Лотошко 1983 M Ua Україна Київ online
10015 Володимир Савченко 1981 M Ua Україна Київ ГО "Бігова Україна" online
10016 Ольга Стеценко 1992 F Ua Україна Київ Gladiators online
10017 Євген Зубенко 1985 M Ua Україна Київ online
10018 Олександр Усенко 1969 M Ua Україна Київ online
10019 Людмила Бичкова 1975 F Ua Україна Київ online
10020 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь online
10021 Сергей Дыба 1977 M Ua Україна Новоград-Волинський online
10022 Олександр Коваль 1984 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS online
10023 Ольга Соловян 1987 F Ua Україна Києв online
10024 Вячеслав Розгонюк 1989 M Ua Україна Ирпень SmartSport online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу