Small_f4d59acc4697a84ad5037dd0680f0e7b

Благодійний забіг Святих Миколаїв

Fun Run 2km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Анна Сітовська 1994 загальна Ua Україна Луцьк
202 Андрій Шафран 1989 загальна Ua Україна Луцьк
203 Андрій Абрамчук 1989 загальна Ua Україна Луцьк
204 Андрій Кваша 1967 загальна Ua Україна Луцьк
205 аліна гузь 1990 загальна Ua Україна липини
206 Тетянка Багинська 1996 загальна Ua Україна Луцьк
207 Світлана Дяченко 1963 загальна Ua Україна Луцьк
208 Олександр Дяченко 1967 загальна Ua Україна Луцьк
209 Шкодер Дімка 1975 загальна Ua Україна Луцьк Cthulhu Racing Team
210 Антоній Ліщук 2002 загальна Ua Україна Прилуцьке ОРІЄНТ
211 Василь Олійник 1984 загальна Ua Україна Луцьк
212 Андрій Марчук 1994 загальна Ua Україна Луцьк
213 Надія Олійник 1998 загальна Ua Україна Луцьк
214 Дарина Косаковська 2003 загальна Ua Україна Луцьк
215 Денис Петрочук 2000 загальна Ua Україна Луцьк
216 Богдан Климко 1989 загальна Ua Україна Луцьк
217 Ірина Дяченко 1992 загальна Ua Україна Луцьк
218 Юрій Барський 2003 загальна Ua Україна Луцьк
219 Максим Константинов 2002 загальна Ua Україна Луцький р-н
220 Максим Бернадин 2002 загальна Ua Україна Луцьк
221 Інна Окорокова 1989 загальна Ua Україна Луцьк
222 Оксана Назарчук 1988 загальна Ua Україна Луцьк
223 Світлана Шаповаленко 1996 загальна Ua Україна Луцьк
224 Віка Сюйва 1998 загальна Ua Україна Луцьк
225 Олександра Давдчук 2002 загальна Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на

Small_f4d59acc4697a84ad5037dd0680f0e7b

Благодійний забіг Святих Миколаїв

Fun Run 2km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Анна Сітовська 1994 загальна Ua Україна Луцьк
202 Андрій Шафран 1989 загальна Ua Україна Луцьк
203 Андрій Абрамчук 1989 загальна Ua Україна Луцьк
204 Андрій Кваша 1967 загальна Ua Україна Луцьк
205 аліна гузь 1990 загальна Ua Україна липини
206 Тетянка Багинська 1996 загальна Ua Україна Луцьк
207 Світлана Дяченко 1963 загальна Ua Україна Луцьк
208 Олександр Дяченко 1967 загальна Ua Україна Луцьк
209 Шкодер Дімка 1975 загальна Ua Україна Луцьк Cthulhu Racing Team
210 Антоній Ліщук 2002 загальна Ua Україна Прилуцьке ОРІЄНТ
211 Василь Олійник 1984 загальна Ua Україна Луцьк
212 Андрій Марчук 1994 загальна Ua Україна Луцьк
213 Надія Олійник 1998 загальна Ua Україна Луцьк
214 Дарина Косаковська 2003 загальна Ua Україна Луцьк
215 Денис Петрочук 2000 загальна Ua Україна Луцьк
216 Богдан Климко 1989 загальна Ua Україна Луцьк
217 Ірина Дяченко 1992 загальна Ua Україна Луцьк
218 Юрій Барський 2003 загальна Ua Україна Луцьк
219 Максим Константинов 2002 загальна Ua Україна Луцький р-н
220 Максим Бернадин 2002 загальна Ua Україна Луцьк
221 Інна Окорокова 1989 загальна Ua Україна Луцьк
222 Оксана Назарчук 1988 загальна Ua Україна Луцьк
223 Світлана Шаповаленко 1996 загальна Ua Україна Луцьк
224 Віка Сюйва 1998 загальна Ua Україна Луцьк
225 Олександра Давдчук 2002 загальна Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу