Small_660186d1a0e83a8b5ca80c57e78e01f4

Забіг Миколайчиків 2017

1 км Щастя підлітки

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6000 Вікторія Шапошникова 2000 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6001 Софья Корскова 2005 F 10-19 Ua Україна Днипро ДЮСШ№3
6002 Тамила Астахова 2007 F 10-19 Ua Україна Днипро
6003 Владимир Немцов 2007 M 10-19 Ua Україна Днепр
6004 Глеб Немцов 2007 M 10-19 Ua Україна дне
6005 Юлія Старикова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6006 Никита Кравченко 2004 M 10-19 Ua Україна Новомосковск ДЮСШ Новомосковск
6007 Владимир Масленников 2005 M 10-19 Ua Україна Днепр
6008 Веронiка Чалик 2005 F 10-19 Ua Україна Днiпро
6009 Назар Клокун 2007 M 10-19 Ua Україна Днiпро
6010 Анастасия Панченко 2006 F 10-19 Ua Україна Желтые Воды
6011 Анастасия Панченко 2006 F 10-19 Ua Україна Желтые Воды
6012 Анастасия Панченко 2006 F 10-19 Ua Україна Желтые Воды
6013 Анастасия Панченко 2006 F 10-19 Ua Україна Желтые Воды
6014 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6015 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6015 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6016 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6017 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6018 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6019 Кирило Камєшков 2001 M 10-19 Ua Україна Днiпро MC RunOk
6020 Богдан Соколянский 2006 M 10-19 Ua Україна Днепр
6021 Елизавета Руденко 2001 F 10-19 Ua Україна Днепр
6022 Евгений Яшнов 2005 M 10-19 Ua Україна Днепр
6023 Олександр Гармаш 2003 M 10-19 Ua Україна с. Троїцьке Троїцький СК

Учасники також реєструються на

Small_660186d1a0e83a8b5ca80c57e78e01f4

Забіг Миколайчиків 2017

1 км Щастя підлітки

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6000 Вікторія Шапошникова 2000 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6001 Софья Корскова 2005 F 10-19 Ua Україна Днипро ДЮСШ№3
6002 Тамила Астахова 2007 F 10-19 Ua Україна Днипро
6003 Владимир Немцов 2007 M 10-19 Ua Україна Днепр
6004 Глеб Немцов 2007 M 10-19 Ua Україна дне
6005 Юлія Старикова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6006 Никита Кравченко 2004 M 10-19 Ua Україна Новомосковск ДЮСШ Новомосковск
6007 Владимир Масленников 2005 M 10-19 Ua Україна Днепр
6008 Веронiка Чалик 2005 F 10-19 Ua Україна Днiпро
6009 Назар Клокун 2007 M 10-19 Ua Україна Днiпро
6010 Анастасия Панченко 2006 F 10-19 Ua Україна Желтые Воды
6011 Анастасия Панченко 2006 F 10-19 Ua Україна Желтые Воды
6012 Анастасия Панченко 2006 F 10-19 Ua Україна Желтые Воды
6013 Анастасия Панченко 2006 F 10-19 Ua Україна Желтые Воды
6014 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6015 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6015 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6016 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6017 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6018 Катерина Зюкова 2005 F 10-19 Ua Україна Дніпро
6019 Кирило Камєшков 2001 M 10-19 Ua Україна Днiпро MC RunOk
6020 Богдан Соколянский 2006 M 10-19 Ua Україна Днепр
6021 Елизавета Руденко 2001 F 10-19 Ua Україна Днепр
6022 Евгений Яшнов 2005 M 10-19 Ua Україна Днепр
6023 Олександр Гармаш 2003 M 10-19 Ua Україна с. Троїцьке Троїцький СК

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу