Small_1f132984485ceec66b479906535e923c

Dnipro Triathlon Fest 2018

Дата
02 Червня 2018
Початок події
12:00
Місто
Днiпро
Cайт
http://www.dniprotriathlon.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Олімпійка для аматорів

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 М 30-39 754 Sviatoslav Tsvetkov SOTA TEAM DNEPR 02:01:08
2 1 М 40-49 788 Vladimir Nikolaiev SBR88 Ironman Team 02:04:56
3 2 М 30-39 707 Максим Семинько 02:05:26
4 1 М 19-29 758 Игорь Поливаный Safari TRI 02:07:54
5 2 М 40-49 703 Sergej Raykov SAPIK-TEAM 02:12:14
6 3 М 30-39 772 Виктор Диденко 02:12:52
7 4 М 30-39 765 Павло Перебийніс United Sports Community 02:16:00
8 5 М 30-39 773 Igor Kovtun Sapik-Team 02:17:03
9 2 М 19-29 749 Александр Крюков Sapik-Team 02:17:51
10 6 М 30-39 704 Ярослав Коваленко 02:19:01
11 3 М 40-49 741 Александр Поташев SAFARI TRI 02:19:25
12 7 М 30-39 783 Олександр Беднюк SOTA TEAM DNEPR 02:19:48
13 3 М 19-29 732 DENIS KULIKALOV 02:20:23
14 4 М 19-29 751 Антон Разумовский Ducks Bastards 02:20:28
15 4 М 40-49 722 Vitalii Krivsun SOTA TEAM DNEPR 02:20:55
16 5 М 40-49 768 Евгений Борисенко KIT 02:21:06
17 6 М 40-49 776 Александр Васильев KIT Kharkiv Iron Team 02:21:42
18 8 М 30-39 708 Денис Кастасов SOTA TEAM DNEPR 02:22:16
19 9 М 30-39 755 Александр Кондуфоров Kharkiv Iron Team 02:22:43
20 1 М 50-59 710 Юрій Макогонов StartDnipro 02:23:06
21 10 М 30-39 746 Мажара Андрей 02:23:16
22 11 М 30-39 734 Олександр Кодак Kodak Brother team 02:23:20
23 5 М 19-29 747 Олексій Скрипльов Kharkiv Iron Team 02:24:26
24 6 М 19-29 787 Олександр Усов SBR88 02:24:51
25 7 М 40-49 742 Юрий Синюков SAFARI TRI 02:25:33
Small_1f132984485ceec66b479906535e923c

Dnipro Triathlon Fest 2018

Дата
02 Червня 2018
Початок події
12:00
Місто
Днiпро
Cайт
http://www.dniprotriathlon.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Олімпійка для аматорів

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 М 30-39 754 Sviatoslav Tsvetkov SOTA TEAM DNEPR 02:01:08
2 1 М 40-49 788 Vladimir Nikolaiev SBR88 Ironman Team 02:04:56
3 2 М 30-39 707 Максим Семинько 02:05:26
4 1 М 19-29 758 Игорь Поливаный Safari TRI 02:07:54
5 2 М 40-49 703 Sergej Raykov SAPIK-TEAM 02:12:14
6 3 М 30-39 772 Виктор Диденко 02:12:52
7 4 М 30-39 765 Павло Перебийніс United Sports Community 02:16:00
8 5 М 30-39 773 Igor Kovtun Sapik-Team 02:17:03
9 2 М 19-29 749 Александр Крюков Sapik-Team 02:17:51
10 6 М 30-39 704 Ярослав Коваленко 02:19:01
11 3 М 40-49 741 Александр Поташев SAFARI TRI 02:19:25
12 7 М 30-39 783 Олександр Беднюк SOTA TEAM DNEPR 02:19:48
13 3 М 19-29 732 DENIS KULIKALOV 02:20:23
14 4 М 19-29 751 Антон Разумовский Ducks Bastards 02:20:28
15 4 М 40-49 722 Vitalii Krivsun SOTA TEAM DNEPR 02:20:55
16 5 М 40-49 768 Евгений Борисенко KIT 02:21:06
17 6 М 40-49 776 Александр Васильев KIT Kharkiv Iron Team 02:21:42
18 8 М 30-39 708 Денис Кастасов SOTA TEAM DNEPR 02:22:16
19 9 М 30-39 755 Александр Кондуфоров Kharkiv Iron Team 02:22:43
20 1 М 50-59 710 Юрій Макогонов StartDnipro 02:23:06
21 10 М 30-39 746 Мажара Андрей 02:23:16
22 11 М 30-39 734 Олександр Кодак Kodak Brother team 02:23:20
23 5 М 19-29 747 Олексій Скрипльов Kharkiv Iron Team 02:24:26
24 6 М 19-29 787 Олександр Усов SBR88 02:24:51
25 7 М 40-49 742 Юрий Синюков SAFARI TRI 02:25:33


Партнери та організатори заходу