Small_1f132984485ceec66b479906535e923c

Dnipro Triathlon Fest 2018

Олімпійка для аматорів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
750 Сергей Терещенко 1978 М 40-49 Ua Україна Стаханов SAPIK-TEAM 02:29:31
751 Антон Разумовский 1992 М 19-29 Ua Україна Киев Ducks Bastards 02:20:28
752 Anton Makiievskyi 1990 М 19-29 Ua Україна Kiev DNS
753 Alexander Beardcore 1984 М 30-39 Ua Україна Київ x1.ua DNS
754 Sviatoslav Tsvetkov 1981 М 30-39 Ua Україна Дніпро SOTA TEAM DNEPR 02:01:08
755 Александр Кондуфоров 1985 М 30-39 Ua Україна Kharkiv KIT 02:22:43
756 Павло Волков 1986 М 30-39 Ua Україна Київ 02:56:40
757 Yevgeniy Logachev 1985 М 30-39 Ua Україна Kharkiv 02:33:18
758 Игорь Поливаный 1999 М 19-29 Ua Україна Харьков Safari TRI 02:07:54
759 Антон Бовт 1987 М 30-39 Ua Україна Київ Sapik Team 02:42:47
760 Андриан Литовченко 1980 М 30-39 Ua Україна Полтава 02:29:21
761 Дато Убирия 1983 М 30-39 Ua Україна Киев 02:51:18
762 Марта Захарова 1987 F 30-39 Ua Україна Львів Tri Lewy 02:33:29
763 Борис Самсонов 1977 М 40-49 Ua Україна Харкiв KIT 02:29:33
764 Толик Галецкий 1959 М 50-59 Ua Україна Одесса Bike Pride Extreme 02:40:28
765 Павло Перебийніс 1988 М 30-39 Ua Україна Харкiв United Sports Community 02:16:00
766 Василь Хмаренко 1991 М 19-29 Ua Україна Львів Trilewy DNS
767 Євген Єрьомін 1989 М 19-29 Ua Україна Kiev 03:00:00
768 Евгений Борисенко 1973 М 40-49 Ua Україна Харкiв KIT 02:21:06
769 Николай Щербина 1985 М 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ REDHEAD TEAM 02:55:26
770 Виктор Черненко 1985 М 30-39 Ua Україна Буча Sapik Team 02:55:37
771 Denys German 1981 М 30-39 Ua Україна Harkiv KIT 02:32:57
772 Виктор Диденко 1978 М 30-39 Ua Україна Харкiв 02:12:52
773 Igor Kovtun 1982 М 30-39 Ua Україна Київ Sapik-Team 02:17:03
774 Denzl Washington 1997 М 19-29 Ua Україна Kiev 02:43:30

Учасники також реєструються на

Small_1f132984485ceec66b479906535e923c

Dnipro Triathlon Fest 2018

Олімпійка для аматорів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
750 Сергей Терещенко 1978 М 40-49 Ua Україна Стаханов SAPIK-TEAM 02:29:31
751 Антон Разумовский 1992 М 19-29 Ua Україна Киев Ducks Bastards 02:20:28
752 Anton Makiievskyi 1990 М 19-29 Ua Україна Kiev DNS
753 Alexander Beardcore 1984 М 30-39 Ua Україна Київ x1.ua DNS
754 Sviatoslav Tsvetkov 1981 М 30-39 Ua Україна Дніпро SOTA TEAM DNEPR 02:01:08
755 Александр Кондуфоров 1985 М 30-39 Ua Україна Kharkiv KIT 02:22:43
756 Павло Волков 1986 М 30-39 Ua Україна Київ 02:56:40
757 Yevgeniy Logachev 1985 М 30-39 Ua Україна Kharkiv 02:33:18
758 Игорь Поливаный 1999 М 19-29 Ua Україна Харьков Safari TRI 02:07:54
759 Антон Бовт 1987 М 30-39 Ua Україна Київ Sapik Team 02:42:47
760 Андриан Литовченко 1980 М 30-39 Ua Україна Полтава 02:29:21
761 Дато Убирия 1983 М 30-39 Ua Україна Киев 02:51:18
762 Марта Захарова 1987 F 30-39 Ua Україна Львів Tri Lewy 02:33:29
763 Борис Самсонов 1977 М 40-49 Ua Україна Харкiв KIT 02:29:33
764 Толик Галецкий 1959 М 50-59 Ua Україна Одесса Bike Pride Extreme 02:40:28
765 Павло Перебийніс 1988 М 30-39 Ua Україна Харкiв United Sports Community 02:16:00
766 Василь Хмаренко 1991 М 19-29 Ua Україна Львів Trilewy DNS
767 Євген Єрьомін 1989 М 19-29 Ua Україна Kiev 03:00:00
768 Евгений Борисенко 1973 М 40-49 Ua Україна Харкiв KIT 02:21:06
769 Николай Щербина 1985 М 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ REDHEAD TEAM 02:55:26
770 Виктор Черненко 1985 М 30-39 Ua Україна Буча Sapik Team 02:55:37
771 Denys German 1981 М 30-39 Ua Україна Harkiv KIT 02:32:57
772 Виктор Диденко 1978 М 30-39 Ua Україна Харкiв 02:12:52
773 Igor Kovtun 1982 М 30-39 Ua Україна Київ Sapik-Team 02:17:03
774 Denzl Washington 1997 М 19-29 Ua Україна Kiev 02:43:30

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу