Small_1f132984485ceec66b479906535e923c

Dnipro Triathlon Fest 2018

Олімпійка для аматорів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
700 Евгений Келярский 1981 М 30-39 Ua Україна Дніпро
701 Макс Обухов 1980 М 30-39 Ua Україна Днепр Start Dnipro
702 Артем Карпенко 1980 М 30-39 Ua Україна Миколаївка
703 Sergej Raykov 1974 М 40-49 Ua Україна Дніпро SAPIK-TEAM
704 Ярослав Коваленко 1983 М 30-39 Ua Україна Київ
705 Антон Кардаш 1982 М 30-39 Ua Україна Днепропетровск Сибас
706 Volodymyr Karpechenko 1974 М 40-49 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
707 Максим Семинько 1983 М 30-39 Ua Україна Кривий Ріг
708 Денис Кастасов 1981 М 30-39 Ua Україна Днепропетровск SOTA TEAM DNEPR
709 Константин Демишев 1983 М 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ
710 Юрій Макогонов 1963 М 50-59 Ua Україна Кам'янське StartDnipro
711 Олександр Красновський 1984 М 30-39 Ua Україна Київ
712 Владислав Штипельман 1986 М 30-39 Ua Україна Днепр #PartnersTeam, StartDnipro
713 Dima Troshkin 1978 М 30-39 Ua Україна Donetsk SOTA TEAM DNEPR
714 Володимир Носаченко 1989 М 19-29 Ua Україна Корсунь-Шевченківський
715 Елена Дороцкая 1986 F 30-39 Ua Україна Днепропетровск
716 Вадим Рублiвський 1970 М 40-49 Ua Україна Дніпропетровськ
717 Валентин Крук 1977 М 40-49 Ua Україна Дніпро
718 Олег Смірнов 1985 М 30-39 Ua Україна Дніпро
719 Valentyna Petrushenko 1993 F 19-29 Ua Україна Одеса
720 Дарина Постникова 1988 F 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
721 Володимир Кононський 1978 М 30-39 Ua Україна Київ
722 Виталий Кривсун 1973 М 40-49 Ua Україна Дніпрo
723 Наталья Мацупко 1997 F 19-29 Ua Україна Kiev
724 Александр Печалов 1988 М 30-39 Ua Україна Киев

Учасники також реєструються на

Small_1f132984485ceec66b479906535e923c

Dnipro Triathlon Fest 2018

Олімпійка для аматорів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
700 Евгений Келярский 1981 М 30-39 Ua Україна Дніпро
701 Макс Обухов 1980 М 30-39 Ua Україна Днепр Start Dnipro
702 Артем Карпенко 1980 М 30-39 Ua Україна Миколаївка
703 Sergej Raykov 1974 М 40-49 Ua Україна Дніпро SAPIK-TEAM
704 Ярослав Коваленко 1983 М 30-39 Ua Україна Київ
705 Антон Кардаш 1982 М 30-39 Ua Україна Днепропетровск Сибас
706 Volodymyr Karpechenko 1974 М 40-49 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
707 Максим Семинько 1983 М 30-39 Ua Україна Кривий Ріг
708 Денис Кастасов 1981 М 30-39 Ua Україна Днепропетровск SOTA TEAM DNEPR
709 Константин Демишев 1983 М 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ
710 Юрій Макогонов 1963 М 50-59 Ua Україна Кам'янське StartDnipro
711 Олександр Красновський 1984 М 30-39 Ua Україна Київ
712 Владислав Штипельман 1986 М 30-39 Ua Україна Днепр #PartnersTeam, StartDnipro
713 Dima Troshkin 1978 М 30-39 Ua Україна Donetsk SOTA TEAM DNEPR
714 Володимир Носаченко 1989 М 19-29 Ua Україна Корсунь-Шевченківський
715 Елена Дороцкая 1986 F 30-39 Ua Україна Днепропетровск
716 Вадим Рублiвський 1970 М 40-49 Ua Україна Дніпропетровськ
717 Валентин Крук 1977 М 40-49 Ua Україна Дніпро
718 Олег Смірнов 1985 М 30-39 Ua Україна Дніпро
719 Valentyna Petrushenko 1993 F 19-29 Ua Україна Одеса
720 Дарина Постникова 1988 F 30-39 Ua Україна Київ KM Running Club
721 Володимир Кононський 1978 М 30-39 Ua Україна Київ
722 Виталий Кривсун 1973 М 40-49 Ua Україна Дніпрo
723 Наталья Мацупко 1997 F 19-29 Ua Україна Kiev
724 Александр Печалов 1988 М 30-39 Ua Україна Киев

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу