Small_1f132984485ceec66b479906535e923c

Dnipro Triathlon Fest 2018

Дата
02 Червня 2018
Початок події
12:00
Місто
Днiпро
Cайт
http://www.dniprotriathlon.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спринт для аматорів

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 30-39 555 Олександр Осипчук 5элемент 01:02:35
2 1 M 40-49 579 Андрей Ястребов TRIATMAN 01:03:13
3 1 M 19-29 570 Сергей Невзоров KIT 01:04:07
4 2 M 30-39 571 Олег Федоренко 01:04:39
5 3 M 30-39 532 Вадим Коваленко KIT 01:05:36
6 4 M 30-39 517 Кирилл Лялько Kharkiv Iron Team 01:08:21
7 5 M 30-39 564 Александр Цуканов DneprRun 01:10:02
8 1 M 50-59 572 Леонид Муравский 01:10:26
9 2 M 19-29 567 Анатолій Танцюра LIVE.LOVE Tri 01:10:42
10 2 M 40-49 557 Ruslan Melnykov Kharkiv Iron Team 01:11:03
11 6 M 30-39 513 Олександр Янчук Start Dnipro 01:11:03
12 2 M 50-59 526 Олексій Пащина Team tri 01:11:27
13 3 M 50-59 525 Андрей Федосеев SAFARI TRI 01:12:07
14 7 M 30-39 556 Константин Бельский Kharkiv Iron Team 01:12:13
15 3 M 40-49 536 Володимир Носов KIT 01:12:14
16 3 M 19-29 547 Роман Прус 01:12:19
17 4 M 19-29 502 Андрей Савченко 01:12:22
18 8 M 30-39 574 Dmitro Boyko 01:12:37
19 9 M 30-39 509 Kostiantyn Havrylenko 01:13:02
20 10 M 30-39 524 Олексій Давидов SOTA TEAM DNEPR 01:13:03
21 11 M 30-39 550 Dmytro Gryzodub KIT&DG CLINIC 01:13:15
22 5 M 19-29 548 Олег Хомицький 01:13:47
23 12 M 30-39 580 Максим Ковалев 01:13:49
24 4 M 40-49 527 Юрий Кожуховский 01:14:00
25 6 M 19-29 515 Mykola Bartosh KIT - Openmind 01:14:09
Small_1f132984485ceec66b479906535e923c

Dnipro Triathlon Fest 2018

Дата
02 Червня 2018
Початок події
12:00
Місто
Днiпро
Cайт
http://www.dniprotriathlon.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спринт для аматорів

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 30-39 555 Олександр Осипчук 5элемент 01:02:35
2 1 M 40-49 579 Андрей Ястребов TRIATMAN 01:03:13
3 1 M 19-29 570 Сергей Невзоров KIT 01:04:07
4 2 M 30-39 571 Олег Федоренко 01:04:39
5 3 M 30-39 532 Вадим Коваленко KIT 01:05:36
6 4 M 30-39 517 Кирилл Лялько Kharkiv Iron Team 01:08:21
7 5 M 30-39 564 Александр Цуканов DneprRun 01:10:02
8 1 M 50-59 572 Леонид Муравский 01:10:26
9 2 M 19-29 567 Анатолій Танцюра LIVE.LOVE Tri 01:10:42
10 2 M 40-49 557 Ruslan Melnykov Kharkiv Iron Team 01:11:03
11 6 M 30-39 513 Олександр Янчук Start Dnipro 01:11:03
12 2 M 50-59 526 Олексій Пащина Team tri 01:11:27
13 3 M 50-59 525 Андрей Федосеев SAFARI TRI 01:12:07
14 7 M 30-39 556 Константин Бельский Kharkiv Iron Team 01:12:13
15 3 M 40-49 536 Володимир Носов KIT 01:12:14
16 3 M 19-29 547 Роман Прус 01:12:19
17 4 M 19-29 502 Андрей Савченко 01:12:22
18 8 M 30-39 574 Dmitro Boyko 01:12:37
19 9 M 30-39 509 Kostiantyn Havrylenko 01:13:02
20 10 M 30-39 524 Олексій Давидов SOTA TEAM DNEPR 01:13:03
21 11 M 30-39 550 Dmytro Gryzodub KIT&DG CLINIC 01:13:15
22 5 M 19-29 548 Олег Хомицький 01:13:47
23 12 M 30-39 580 Максим Ковалев 01:13:49
24 4 M 40-49 527 Юрий Кожуховский 01:14:00
25 6 M 19-29 515 Mykola Bartosh KIT - Openmind 01:14:09


Партнери та організатори заходу