Small_1f132984485ceec66b479906535e923c

Dnipro Triathlon Fest 2018

Спринт для аматорів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
500 Филатова Марина 1973 F 40-49 Ua Україна Днiпро Start Dnipro 01:59:39
501 Dmytro Savenkov 1980 M 30-39 Ua Україна Dnipro DNS
502 Андрей Савченко 1995 M 19-29 Ua Україна Дніпрo 01:12:22
503 Дмитрий Гармаш 1984 M 30-39 Ua Україна Харьков Kharkiv Iron Team 01:15:24
504 Антон Поляков 1992 M 19-29 Ua Україна Днiпро 01:30:32
505 Дмитрий Венгловский 1985 M 30-39 Ua Україна Житомир 01:32:58
506 Олександр Хома 1970 M 40-49 Ua Україна Кривий Ріг DNS
507 Дмитро Бельков 1989 M 19-29 Ua Україна Дніпро DNS
508 Володимир Парфьонов 1975 M 40-49 Ua Україна Днепр HyperTeam 01:24:38
509 Kostiantyn Havrylenko 1985 M 30-39 Ua Україна Dnipro 01:13:02
510 Роман Кодак 1983 M 30-39 Ua Україна Дніпро Kodak Brothers Team TRI 01:20:44
511 Михайло Пащенко 1984 M 30-39 Ua Україна Дніпро CG run 01:31:22
512 Anton Shevel 1990 M 19-29 Ua Україна Dnipro 01:23:17
513 Олександр Янчук 1986 M 30-39 Ua Україна Донецьк Start Dnipro 01:11:03
514 Владислав Кураев 1972 M 40-49 Ua Україна Київ 01:20:10
515 Mykola Bartosh 1988 M 19-29 Ua Україна Kharkiv KIT - Openmind 01:14:09
516 Костянтин Шкварко 1980 M 30-39 Ua Україна Київ 01:26:34
517 Кирилл Лялько 1987 M 30-39 Ua Україна Харьков Kharkiv Iron Team 01:08:21
518 Игорь Колоярцев 1981 M 30-39 Ua Україна Новомосковськ DNS
519 Oleksandr Shevelov 1988 M 30-39 Ua Україна Kiev DNS
520 Виктория Рожкова 1978 F 30-39 Ua Україна Днепр SOTA TEAM DNEPR 01:23:03
521 Никита Васецкий 1994 M 19-29 Ua Україна Дніпрo SPORTS PATROL 01:47:12
522 Taras Strypa 1989 M 19-29 Ua Україна Dnipro 01:31:12
523 Дмитрий Кайстро 1985 M 30-39 Ua Україна Днепр DNS
524 Олексій Давидов 1983 M 30-39 Ua Україна Дніпро SOTA TEAM DNEPR 01:13:03

Учасники також реєструються на

Small_1f132984485ceec66b479906535e923c

Dnipro Triathlon Fest 2018

Спринт для аматорів

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
500 Филатова Марина 1973 F 40-49 Ua Україна Днiпро Start Dnipro 01:59:39
501 Dmytro Savenkov 1980 M 30-39 Ua Україна Dnipro DNS
502 Андрей Савченко 1995 M 19-29 Ua Україна Дніпрo 01:12:22
503 Дмитрий Гармаш 1984 M 30-39 Ua Україна Харьков Kharkiv Iron Team 01:15:24
504 Антон Поляков 1992 M 19-29 Ua Україна Днiпро 01:30:32
505 Дмитрий Венгловский 1985 M 30-39 Ua Україна Житомир 01:32:58
506 Олександр Хома 1970 M 40-49 Ua Україна Кривий Ріг DNS
507 Дмитро Бельков 1989 M 19-29 Ua Україна Дніпро DNS
508 Володимир Парфьонов 1975 M 40-49 Ua Україна Днепр HyperTeam 01:24:38
509 Kostiantyn Havrylenko 1985 M 30-39 Ua Україна Dnipro 01:13:02
510 Роман Кодак 1983 M 30-39 Ua Україна Дніпро Kodak Brothers Team TRI 01:20:44
511 Михайло Пащенко 1984 M 30-39 Ua Україна Дніпро CG run 01:31:22
512 Anton Shevel 1990 M 19-29 Ua Україна Dnipro 01:23:17
513 Олександр Янчук 1986 M 30-39 Ua Україна Донецьк Start Dnipro 01:11:03
514 Владислав Кураев 1972 M 40-49 Ua Україна Київ 01:20:10
515 Mykola Bartosh 1988 M 19-29 Ua Україна Kharkiv KIT - Openmind 01:14:09
516 Костянтин Шкварко 1980 M 30-39 Ua Україна Київ 01:26:34
517 Кирилл Лялько 1987 M 30-39 Ua Україна Харьков Kharkiv Iron Team 01:08:21
518 Игорь Колоярцев 1981 M 30-39 Ua Україна Новомосковськ DNS
519 Oleksandr Shevelov 1988 M 30-39 Ua Україна Kiev DNS
520 Виктория Рожкова 1978 F 30-39 Ua Україна Днепр SOTA TEAM DNEPR 01:23:03
521 Никита Васецкий 1994 M 19-29 Ua Україна Дніпрo SPORTS PATROL 01:47:12
522 Taras Strypa 1989 M 19-29 Ua Україна Dnipro 01:31:12
523 Дмитрий Кайстро 1985 M 30-39 Ua Україна Днепр DNS
524 Олексій Давидов 1983 M 30-39 Ua Україна Дніпро SOTA TEAM DNEPR 01:13:03

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу