Small_660186d1a0e83a8b5ca80c57e78e01f4

Забіг Миколайчиків 2017

5 км Щастя

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5000 Auris Lumumba 1974 M Ke Кенія Mombasa Ten little niggers
5001 Филатова Марина 1973 F Ua Україна Днiпро Start Dnipro
5002 Apudo-Rudo Lumumba 1970 F Ke Кенія Nairobi Ten little niggers
5003 Chipo Adangu Lumumba 1982 F Ke Кенія Nairobi Ten little niggers
5004 Александр Авраменко 1951 M Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
5005 Amaka Lumumba 1997 F Ke Кенія Nairobi Ten little niggers
5006 Gugu Lumumba 1970 M Ke Кенія Nairobi
5007 Дмитрий Войкин 1987 M Ua Україна Днепр
5008 Ілона Шевченко 1981 F Ua Україна Дніпро StartDnipro
5009 Катерина Шевцова 1994 F Ua Україна Днiпро Start Dnipro
5010 Ntanda Lumumba 1978 F Ke Кенія Nairobi Ten little niggers
5011 Agak - Abangou Lumumba 1965 M Ke Кенія Nairobi Ten little niggers
5012 Валерій Шило 1975 M Ua Україна Дніпро
5013 Світлана Ліщинська 1977 F Ua Україна Дніпропетровськ Start Dnipro
5014 Алиса Пивень 1992 F Ua Україна Днепр Start Dnipro
5015 Татьяна Демидова 1964 F Ua Україна Днепр
5016 Андрій Бабський 1967 M Ua Україна Дніпро Старт Дніпро
5017 Кирилл Орехов 1989 M Ua Україна Днепр
5018 Тимофій Ярцев 1985 M Ua Україна Дніпро MC RunOk
5019 Наталья Сивак 1980 F Ua Україна Дніпро
5020 Ольга Рим 1976 F Ua Україна Дніпро Start Dnipro
5021 Кучер Олена 1977 F Ua Україна Дніпро Interpipe
5022 Светлана Величко 1975 F Ua Україна Днепр
5023 Ирина Кувалдина 1975 F Ua Україна Дніпро StartDnipro
5024 Ольга Зюкова 1982 F Ua Україна Днiпро

Учасники також реєструються на

Small_660186d1a0e83a8b5ca80c57e78e01f4

Забіг Миколайчиків 2017

5 км Щастя

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5000 Auris Lumumba 1974 M Ke Кенія Mombasa Ten little niggers
5001 Филатова Марина 1973 F Ua Україна Днiпро Start Dnipro
5002 Apudo-Rudo Lumumba 1970 F Ke Кенія Nairobi Ten little niggers
5003 Chipo Adangu Lumumba 1982 F Ke Кенія Nairobi Ten little niggers
5004 Александр Авраменко 1951 M Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
5005 Amaka Lumumba 1997 F Ke Кенія Nairobi Ten little niggers
5006 Gugu Lumumba 1970 M Ke Кенія Nairobi
5007 Дмитрий Войкин 1987 M Ua Україна Днепр
5008 Ілона Шевченко 1981 F Ua Україна Дніпро StartDnipro
5009 Катерина Шевцова 1994 F Ua Україна Днiпро Start Dnipro
5010 Ntanda Lumumba 1978 F Ke Кенія Nairobi Ten little niggers
5011 Agak - Abangou Lumumba 1965 M Ke Кенія Nairobi Ten little niggers
5012 Валерій Шило 1975 M Ua Україна Дніпро
5013 Світлана Ліщинська 1977 F Ua Україна Дніпропетровськ Start Dnipro
5014 Алиса Пивень 1992 F Ua Україна Днепр Start Dnipro
5015 Татьяна Демидова 1964 F Ua Україна Днепр
5016 Андрій Бабський 1967 M Ua Україна Дніпро Старт Дніпро
5017 Кирилл Орехов 1989 M Ua Україна Днепр
5018 Тимофій Ярцев 1985 M Ua Україна Дніпро MC RunOk
5019 Наталья Сивак 1980 F Ua Україна Дніпро
5020 Ольга Рим 1976 F Ua Україна Дніпро Start Dnipro
5021 Кучер Олена 1977 F Ua Україна Дніпро Interpipe
5022 Светлана Величко 1975 F Ua Україна Днепр
5023 Ирина Кувалдина 1975 F Ua Україна Дніпро StartDnipro
5024 Ольга Зюкова 1982 F Ua Україна Днiпро

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу