Small_a1242e338562475abc6046754ea12963

TOP RUNNERS TALKS - Рома Лі

Бігова Борода

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Анжеліка Cироєжко 1990 загальна Ua Україна Київ
2 Антон Купрієць 1985 загальна Ua Україна Київ Track&Speed Club
3 юлия онищенко 1979 загальна Ua Україна Київ
4 Євгеній Прутян 1990 загальна Ua Україна Київ
5 Євгеній Даскалюк 1988 загальна Ua Україна Київ
6 Геннадій Мойсеєнко 1965 загальна Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
7 Наталия Яровенко 1981 загальна Ua Україна Киев Top Runners
8 Ольга Маковій 1983 загальна Ua Україна Київ Energym
9 Віра Білявська 1984 загальна Ua Україна Київ KM Running Club
10 Артем Кобрін 1992 загальна Ua Україна Київ Top Runners
11 Анатолий Нисковский 1971 загальна Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА
12 Наталія Напраснікова 1982 загальна Ua Україна Макіївка
13 Anastasiia Horodilova 1996 загальна Ua Україна Kuiv
14 Олена Симоненко 1989 загальна Ua Україна Київ Nutrilite team
15 Владислав Купчук 1993 загальна Ua Україна Киев
16 Андрій Купчук 1995 загальна Ua Україна Київ
17 Ігор Олексієнко 1987 загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
18 Ольга Заєць 1983 загальна Ua Україна
19 Aleksandr Poliakov 1985 загальна Ua Україна Київ
20 Svitlana Bovdur 1982 загальна Ua Україна Київ
21 Антон Емец 1985 загальна Ua Україна Kyiv KM Running Club
22 Андрій Задорожний 1989 загальна Ua Україна Київ
23 Григорий Сундук 1972 загальна Ua Україна Kiev TopRunners
24 Олена Корнелюк 1982 загальна Ua Україна Киiв Adidas Run Club
25 Настя Пяткова 1984 загальна Ua Україна Киев TopRunners

Учасники також реєструються на

Small_a1242e338562475abc6046754ea12963

TOP RUNNERS TALKS - Рома Лі

Бігова Борода

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Анжеліка Cироєжко 1990 загальна Ua Україна Київ
2 Антон Купрієць 1985 загальна Ua Україна Київ Track&Speed Club
3 юлия онищенко 1979 загальна Ua Україна Київ
4 Євгеній Прутян 1990 загальна Ua Україна Київ
5 Євгеній Даскалюк 1988 загальна Ua Україна Київ
6 Геннадій Мойсеєнко 1965 загальна Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
7 Наталия Яровенко 1981 загальна Ua Україна Киев Top Runners
8 Ольга Маковій 1983 загальна Ua Україна Київ Energym
9 Віра Білявська 1984 загальна Ua Україна Київ KM Running Club
10 Артем Кобрін 1992 загальна Ua Україна Київ Top Runners
11 Анатолий Нисковский 1971 загальна Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА
12 Наталія Напраснікова 1982 загальна Ua Україна Макіївка
13 Anastasiia Horodilova 1996 загальна Ua Україна Kuiv
14 Олена Симоненко 1989 загальна Ua Україна Київ Nutrilite team
15 Владислав Купчук 1993 загальна Ua Україна Киев
16 Андрій Купчук 1995 загальна Ua Україна Київ
17 Ігор Олексієнко 1987 загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
18 Ольга Заєць 1983 загальна Ua Україна
19 Aleksandr Poliakov 1985 загальна Ua Україна Київ
20 Svitlana Bovdur 1982 загальна Ua Україна Київ
21 Антон Емец 1985 загальна Ua Україна Kyiv KM Running Club
22 Андрій Задорожний 1989 загальна Ua Україна Київ
23 Григорий Сундук 1972 загальна Ua Україна Kiev TopRunners
24 Олена Корнелюк 1982 загальна Ua Україна Киiв Adidas Run Club
25 Настя Пяткова 1984 загальна Ua Україна Киев TopRunners

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу