Small_dc154ef87a7b503a0f8675ac3c6cfda4

TOP RUNNERS TALKS - Сергій Величко

Abbott World Marathon Majors

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Антон Купрієць 1985 загальна Ua Україна Київ Track&Speed Club
2 Ольга Третьякова 1986 загальна Ua Україна Киiв TopRunners
3 Ігор Олексієнко 1987 загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
4 Олена Симоненко 1989 загальна Ua Україна Київ Nutrilite team
5 Serge Gavrilyuk 1977 загальна Ua Україна Киев Top Runners
6 Катерина Лупина 1987 загальна Ua Україна Київ Top Runners
7 Геннадій Мойсеєнко 1965 загальна Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
8 Aleksandr Poliakov 1985 загальна Ua Україна Київ
9 Anton Sikora 1979 загальна Ua Україна Київ TOP RUNNERS
10 Олена Кібенко 1972 загальна Ua Україна Харкiв
11 Дмитрий Матюх 1978 загальна Ua Україна Запорожье Sigma-Group
12 Ігор Губенко 1978 загальна Ua Україна Запоріжжя
13 Настя Пяткова 1984 загальна Ua Україна Киев TopRunners
14 Igor Kretov 1978 загальна Ua Україна Київ Top Runners
15 Sergey Klimashevskiy 1971 загальна Ua Україна Вишневе Top Runners
16 Юрій Гайда 1981 загальна Ua Україна Львів Adamas
17 Ернест Зулінський 1990 загальна Ua Україна Київ
18 Ігор Нелін 1983 загальна Ua Україна Київ Putin-Huylo
19 Олег Сторожук 1974 загальна Ua Україна Київ
20 Олег Ковязін 1977 загальна Ua Україна Київ
21 Юрій Забава 1985 загальна Ua Україна Тернопіль Top Runners
22 Артур Кипра 1967 загальна Ua Україна Киев
23 Леонід Михайленко 1950 загальна Ua Україна Київ Toprunners
24 Вита Гребенева 1980 загальна Ua Україна Киев
25 Сергій Шуклін 1991 загальна Ua Україна Київ Top Runners

Учасники також реєструються на

Small_dc154ef87a7b503a0f8675ac3c6cfda4

TOP RUNNERS TALKS - Сергій Величко

Abbott World Marathon Majors

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Антон Купрієць 1985 загальна Ua Україна Київ Track&Speed Club
2 Ольга Третьякова 1986 загальна Ua Україна Киiв TopRunners
3 Ігор Олексієнко 1987 загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
4 Олена Симоненко 1989 загальна Ua Україна Київ Nutrilite team
5 Serge Gavrilyuk 1977 загальна Ua Україна Киев Top Runners
6 Катерина Лупина 1987 загальна Ua Україна Київ Top Runners
7 Геннадій Мойсеєнко 1965 загальна Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
8 Aleksandr Poliakov 1985 загальна Ua Україна Київ
9 Anton Sikora 1979 загальна Ua Україна Київ TOP RUNNERS
10 Олена Кібенко 1972 загальна Ua Україна Харкiв
11 Дмитрий Матюх 1978 загальна Ua Україна Запорожье Sigma-Group
12 Ігор Губенко 1978 загальна Ua Україна Запоріжжя
13 Настя Пяткова 1984 загальна Ua Україна Киев TopRunners
14 Igor Kretov 1978 загальна Ua Україна Київ Top Runners
15 Sergey Klimashevskiy 1971 загальна Ua Україна Вишневе Top Runners
16 Юрій Гайда 1981 загальна Ua Україна Львів Adamas
17 Ернест Зулінський 1990 загальна Ua Україна Київ
18 Ігор Нелін 1983 загальна Ua Україна Київ Putin-Huylo
19 Олег Сторожук 1974 загальна Ua Україна Київ
20 Олег Ковязін 1977 загальна Ua Україна Київ
21 Юрій Забава 1985 загальна Ua Україна Тернопіль Top Runners
22 Артур Кипра 1967 загальна Ua Україна Киев
23 Леонід Михайленко 1950 загальна Ua Україна Київ Toprunners
24 Вита Гребенева 1980 загальна Ua Україна Киев
25 Сергій Шуклін 1991 загальна Ua Україна Київ Top Runners

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу