Small_1e715919961e1798764e383a1045ef3d

Одеський Ультра - Трейл Куяльник 2018

21,098 миль

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
67 Ігор Саханда 1967 Ч Ua Україна Київ UMA, URA, SСS
101 Михайло Гребенюк 1982 Ч Ua Україна Одеса FORUM
102 Дмитрий Варнавский 1983 Ч Ua Україна Одесcа
103 Валерий Дубовенко 1979 Ч Ua Україна Одесса Красноселка
104 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk
105 Чалик Сергій 1971 Ч Ua Україна Дніпро DneprRun
106 Андрей Громов 1988 Ч Ru Росія Москва
107 Дмитрий Войтко 1975 Ч Ua Україна Одеса
108 Александр Ткаченко 1996 Ч Ua Україна Kiev
109 Ihor Patiiuk 1980 Ч Ua Україна Львів trafik
110 Olga Suranova 1987 Ж Ua Україна Odesa
111 Андрей Тур 1983 Ч Ua Україна Одесса
112 Ilona Pavlenko 1993 Ж Ua Україна Kiev
113 Volodymyr Karpechenko 1974 Ч Ua Україна Dnipro Start Dnipro
114 Виктория Трофимова 1986 Ж Md Молдова Рыбница Running Red Squirrels
115 Oleksandr Shvachka 1977 Ч Ua Україна Харкiв
116 Aleksandr Zagibalov 1979 Ч Ua Україна Одесса I Love Supersport
117 Микола Федак 1991 Ч Ua Україна Івано - Франківськ
118 Оксана Грушковская 1983 Ж Ua Україна Одесса Sport Socium
119 Тамара Мороз 1987 Ж Ua Україна Одесса Nike+ Run Club
120 Marco Alkema 1997 Ч Ua Україна Kiev
121 Igor Kretov 1978 Ч Ua Україна Київ Top Runners
123 Сергей Проневич 1991 Ч Ua Україна Тростянець Військова частина 3012 НГУ
124 Юрій Свістяк 1989 Ч Ua Україна Одеса 9СКА
125 Valeriia Spodarenko 1985 Ж Ua Україна Kryvyi Rih

Учасники також реєструються на

Small_1e715919961e1798764e383a1045ef3d

Одеський Ультра - Трейл Куяльник 2018

21,098 миль

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
67 Ігор Саханда 1967 Ч Ua Україна Київ UMA, URA, SСS
101 Михайло Гребенюк 1982 Ч Ua Україна Одеса FORUM
102 Дмитрий Варнавский 1983 Ч Ua Україна Одесcа
103 Валерий Дубовенко 1979 Ч Ua Україна Одесса Красноселка
104 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk
105 Чалик Сергій 1971 Ч Ua Україна Дніпро DneprRun
106 Андрей Громов 1988 Ч Ru Росія Москва
107 Дмитрий Войтко 1975 Ч Ua Україна Одеса
108 Александр Ткаченко 1996 Ч Ua Україна Kiev
109 Ihor Patiiuk 1980 Ч Ua Україна Львів trafik
110 Olga Suranova 1987 Ж Ua Україна Odesa
111 Андрей Тур 1983 Ч Ua Україна Одесса
112 Ilona Pavlenko 1993 Ж Ua Україна Kiev
113 Volodymyr Karpechenko 1974 Ч Ua Україна Dnipro Start Dnipro
114 Виктория Трофимова 1986 Ж Md Молдова Рыбница Running Red Squirrels
115 Oleksandr Shvachka 1977 Ч Ua Україна Харкiв
116 Aleksandr Zagibalov 1979 Ч Ua Україна Одесса I Love Supersport
117 Микола Федак 1991 Ч Ua Україна Івано - Франківськ
118 Оксана Грушковская 1983 Ж Ua Україна Одесса Sport Socium
119 Тамара Мороз 1987 Ж Ua Україна Одесса Nike+ Run Club
120 Marco Alkema 1997 Ч Ua Україна Kiev
121 Igor Kretov 1978 Ч Ua Україна Київ Top Runners
123 Сергей Проневич 1991 Ч Ua Україна Тростянець Військова частина 3012 НГУ
124 Юрій Свістяк 1989 Ч Ua Україна Одеса 9СКА
125 Valeriia Spodarenko 1985 Ж Ua Україна Kryvyi Rih

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу