Small_7354ddd1eaa54e1e9dc566b2f5fa176a

TOP RUNNERS TALKS - Юрій Клим

IRONMAN

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Артем Кобрін 1992 загальна Ua Україна Київ Top Runners
2 Ігор Олексієнко 1987 загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
3 Oleksandr Skorokhod 1984 загальна Ua Україна Київ SCS "Scientist"
4 Настя Пяткова 1984 загальна Ua Україна Киев TopRunners
5 Оксана Огієвич 1984 загальна Ua Україна
6 Дмитро Гончаров 1973 загальна Ua Україна Одеса
7 Анастасия Чеховская 1993 загальна Ua Україна Одесса
8 Олександр Сергієнко 1981 загальна Ua Україна Київ
9 Igor Kretov 1978 загальна Ua Україна Київ Top Runners
10 Валентин Квітка 1990 загальна Ua Україна Kiev Top Runners
11 Олена Симоненко 1989 загальна Ua Україна Київ Nutrilite team
12 Світлана Блошенко 1984 загальна Ua Україна Київ Top Runners
13 Олександр Чалєнко 1983 загальна Ua Україна Київ TOP Runners
14 Andrii Grytsiuk 1981 загальна Ua Україна Київ Top Runners
15 Вікторія Олексієнко 1986 загальна Ua Україна Буча Top Runners
16 Євген Шарабура 1999 загальна Ua Україна Київ
17 Олег Поліщук 1975 загальна Ua Україна Київ EnergoAtomRun
18 Артем Шлезінгер 1989 загальна Ua Україна Ужгород
19 Роман Мазурака 1990 загальна Ua Україна Київ
20 Дмитро Лихошерстий 1990 загальна Ua Україна Київ
21 Сергей Величко 1974 загальна Ua Україна Київ TOP RUNNERS
22 Валентина Сокоренко 1989 загальна Ua Україна Києв
23 Анастасия Романец 1992 загальна Ua Україна Кривий Ріг
24 Ульяна Пиріг 1985 загальна Ua Україна Київ
25 Віктор Юрченко 1964 загальна Ua Україна Житомир Top Runners

Учасники також реєструються на

Small_7354ddd1eaa54e1e9dc566b2f5fa176a

TOP RUNNERS TALKS - Юрій Клим

IRONMAN

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Артем Кобрін 1992 загальна Ua Україна Київ Top Runners
2 Ігор Олексієнко 1987 загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
3 Oleksandr Skorokhod 1984 загальна Ua Україна Київ SCS "Scientist"
4 Настя Пяткова 1984 загальна Ua Україна Киев TopRunners
5 Оксана Огієвич 1984 загальна Ua Україна
6 Дмитро Гончаров 1973 загальна Ua Україна Одеса
7 Анастасия Чеховская 1993 загальна Ua Україна Одесса
8 Олександр Сергієнко 1981 загальна Ua Україна Київ
9 Igor Kretov 1978 загальна Ua Україна Київ Top Runners
10 Валентин Квітка 1990 загальна Ua Україна Kiev Top Runners
11 Олена Симоненко 1989 загальна Ua Україна Київ Nutrilite team
12 Світлана Блошенко 1984 загальна Ua Україна Київ Top Runners
13 Олександр Чалєнко 1983 загальна Ua Україна Київ TOP Runners
14 Andrii Grytsiuk 1981 загальна Ua Україна Київ Top Runners
15 Вікторія Олексієнко 1986 загальна Ua Україна Буча Top Runners
16 Євген Шарабура 1999 загальна Ua Україна Київ
17 Олег Поліщук 1975 загальна Ua Україна Київ EnergoAtomRun
18 Артем Шлезінгер 1989 загальна Ua Україна Ужгород
19 Роман Мазурака 1990 загальна Ua Україна Київ
20 Дмитро Лихошерстий 1990 загальна Ua Україна Київ
21 Сергей Величко 1974 загальна Ua Україна Київ TOP RUNNERS
22 Валентина Сокоренко 1989 загальна Ua Україна Києв
23 Анастасия Романец 1992 загальна Ua Україна Кривий Ріг
24 Ульяна Пиріг 1985 загальна Ua Україна Київ
25 Віктор Юрченко 1964 загальна Ua Україна Житомир Top Runners

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу