Small_ce65f54749f5aec56bab12582824aa72

Halloween RUN

66 м для маленьких чортенят

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Михайло Павленко 2007 1-12 Ua Україна Київ Біговий клуб "Відрадний"
2 Pavlo Opryshko 2015 1-12 Ua Україна Рівне
3 David Petrakovskii 2014 1-12 Ua Україна Київ
4 Кирилл Коваль 2012 1-12 Ua Україна Киев
5 Kira Shkutko 2016 1-12 Ua Україна Киев
6 Микита Бондар 2015 1-12 Ua Україна Київ
7 Данііл Майданюк 2007 1-12 Ua Україна Кам'янець-Подільський
8 Єва Тваринська 2006 1-12 Ua Україна Кам'янець-Подільський
9 Анна Козлова 2013 1-12 Ua Україна Киiв
10 Владислав Дрозд 2016 1-12 Ua Україна Киев RunFamily
11 Андрій Папенко 2011 1-12 Ua Україна Київ
12 Міша Крючко 2009 1-12 Ua Україна Київ
13 Євгенія Крючко 2007 1-12 Ua Україна Київ
14 Ярослав Романюк 2015 1-12 Ua Україна Київ
15 Юлия Марчук 2011 1-12 Ua Україна Київ
16 Леонид Марчук 2008 1-12 Ua Україна Київ
17 Kat Lesechko 2005 1-12 Ua Україна Kyiv
18 Ніна Костроба 2010 1-12 Ua Україна Київ TopRunners
19 Катерина Постнікова 2013 1-12 Ua Україна Ялта
20 Максим Жуков 2011 1-12 Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_ce65f54749f5aec56bab12582824aa72

Halloween RUN

66 м для маленьких чортенят

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Михайло Павленко 2007 1-12 Ua Україна Київ Біговий клуб "Відрадний"
2 Pavlo Opryshko 2015 1-12 Ua Україна Рівне
3 David Petrakovskii 2014 1-12 Ua Україна Київ
4 Кирилл Коваль 2012 1-12 Ua Україна Киев
5 Kira Shkutko 2016 1-12 Ua Україна Киев
6 Микита Бондар 2015 1-12 Ua Україна Київ
7 Данііл Майданюк 2007 1-12 Ua Україна Кам'янець-Подільський
8 Єва Тваринська 2006 1-12 Ua Україна Кам'янець-Подільський
9 Анна Козлова 2013 1-12 Ua Україна Киiв
10 Владислав Дрозд 2016 1-12 Ua Україна Киев RunFamily
11 Андрій Папенко 2011 1-12 Ua Україна Київ
12 Міша Крючко 2009 1-12 Ua Україна Київ
13 Євгенія Крючко 2007 1-12 Ua Україна Київ
14 Ярослав Романюк 2015 1-12 Ua Україна Київ
15 Юлия Марчук 2011 1-12 Ua Україна Київ
16 Леонид Марчук 2008 1-12 Ua Україна Київ
17 Kat Lesechko 2005 1-12 Ua Україна Kyiv
18 Ніна Костроба 2010 1-12 Ua Україна Київ TopRunners
19 Катерина Постнікова 2013 1-12 Ua Україна Ялта
20 Максим Жуков 2011 1-12 Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу