Small_1e715919961e1798764e383a1045ef3d

Одеський Ультра - Трейл Куяльник 2018

42,195 миль

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
26 Андрій Тимчак 1978 Ч Ua Україна Красносілка
27 Ірина Іванова 1989 Ж Ua Україна Кривий Ріг
28 Сергій Ведміцький 1973 Ч Ua Україна Прилуки KOZAK RACE
29 Антон Білецький-Волох 1979 Ч Ua Україна Київ Hard Drinking Athletes Team
30 Maksym Mylashko 1989 Ч Ua Україна Одеса
31 Олександр Кадькало 1957 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist"
32 Виктор Кузьменко 1972 Ч Ua Україна Дмитрівка
33 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ
34 Олексий Коротнян 1974 Ч Ua Україна Одесса
35 Андрій Хабаров 1958 Ч Ua Україна Київ
36 Timur Polushkin 1987 Ч Ua Україна Odessa Непал-Сенегал
37 Андрій Крайній 1987 Ч Ua Україна Odessa
38 Сергей Срибный 1984 Ч Ua Україна Донецк Silver Team
39 Ирина Срибная 1984 Ж Ua Україна Бердянск Silver Team
40 Бажин Александр 1981 Ч Ua Україна Одесса I LOVE SUPERSPORT Odessa
41 Сергей Богданов 1968 Ч Ua Україна Цюрупинськ
42 Олексій Герасимов 1978 Ч Ua Україна Одеса
43 Арамик Багдасарян 1981 Ч Ua Україна Одеса
44 Дмитрий Краснов 1973 Ч Ua Україна Одесса Авторская Школа Осознанного Бега в Одессе
45 Валерий Кузнецов 1978 Ч Ua Україна Одесса NIke+Run Club (Odesa)
46 Артур Мамедов 1972 Ч Ua Україна Одесса Forum
47 Oleg Bimbash 1984 Ч Ua Україна Odessa AIDA
48 Олег Рыльский 1974 Ч Ua Україна Ізмаїл КЛБ Суворовец
49 Олег Юрченко 1983 Ч Ua Україна Білгород-Дністровський стіведорна компанія "Рівер Транс"
50 Володимир Сковородка 1986 Ч Ua Україна Київ ДСНС

Учасники також реєструються на

Small_1e715919961e1798764e383a1045ef3d

Одеський Ультра - Трейл Куяльник 2018

42,195 миль

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
26 Андрій Тимчак 1978 Ч Ua Україна Красносілка
27 Ірина Іванова 1989 Ж Ua Україна Кривий Ріг
28 Сергій Ведміцький 1973 Ч Ua Україна Прилуки KOZAK RACE
29 Антон Білецький-Волох 1979 Ч Ua Україна Київ Hard Drinking Athletes Team
30 Maksym Mylashko 1989 Ч Ua Україна Одеса
31 Олександр Кадькало 1957 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist"
32 Виктор Кузьменко 1972 Ч Ua Україна Дмитрівка
33 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ
34 Олексий Коротнян 1974 Ч Ua Україна Одесса
35 Андрій Хабаров 1958 Ч Ua Україна Київ
36 Timur Polushkin 1987 Ч Ua Україна Odessa Непал-Сенегал
37 Андрій Крайній 1987 Ч Ua Україна Odessa
38 Сергей Срибный 1984 Ч Ua Україна Донецк Silver Team
39 Ирина Срибная 1984 Ж Ua Україна Бердянск Silver Team
40 Бажин Александр 1981 Ч Ua Україна Одесса I LOVE SUPERSPORT Odessa
41 Сергей Богданов 1968 Ч Ua Україна Цюрупинськ
42 Олексій Герасимов 1978 Ч Ua Україна Одеса
43 Арамик Багдасарян 1981 Ч Ua Україна Одеса
44 Дмитрий Краснов 1973 Ч Ua Україна Одесса Авторская Школа Осознанного Бега в Одессе
45 Валерий Кузнецов 1978 Ч Ua Україна Одесса NIke+Run Club (Odesa)
46 Артур Мамедов 1972 Ч Ua Україна Одесса Forum
47 Oleg Bimbash 1984 Ч Ua Україна Odessa AIDA
48 Олег Рыльский 1974 Ч Ua Україна Ізмаїл КЛБ Суворовец
49 Олег Юрченко 1983 Ч Ua Україна Білгород-Дністровський стіведорна компанія "Рівер Транс"
50 Володимир Сковородка 1986 Ч Ua Україна Київ ДСНС

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу