Small_1e715919961e1798764e383a1045ef3d

Одеський Ультра - Трейл Куяльник 2018

42,195 миль

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Oleksandr Slipets 1984 Ч Ua Україна Kyiv Run Base Kyiv | ForwardBank
2 Artem Grynenko 1988 Ч Ua Україна Kyiv
3 Назар Вежичанін 1998 Ч Ua Україна Рокитне Rokytne Runners
4 Pavlo Bychenok 1974 Ч Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
5 Денис Соколов 1993 Ч Ua Україна Одеса
6 Олександр Божежар 1987 Ч Ua Україна Троїцьке
7 Viktoriia Bondarenko 1987 Ж Ua Україна Odesa PALMYRA
8 Sergey Pavlenko 1990 Ч Ua Україна Днепр
9 Микола Богданець 1983 Ч Ua Україна Рокитне
10 Віталій Криштоп 1990 Ч Ua Україна Суми
11 Артем Кобрін 1992 Ч Ua Україна Київ Top Runners
12 Павел Лысенко 1966 Ч By Білорусь Малорита Аматар
13 Владимир Славинский 1972 Ч Ru Росія Москва БИМ
14 Владимир Шеремета 1976 Ч Ua Україна Красносiлка Forum
15 Костянтин Степаненко 1976 Ч Ua Україна Одеса Forum
16 Владислав Шевчук 1987 Ч Ua Україна Одеса
17 Александр Мозговой 1975 Ч Ua Україна Харкiв МК Харьков
18 Davide Martini 1971 Ч It Італія Frosinone Nike+ Run Club
19 Татьяна Швец 1986 Ж Ua Україна Одеcса
20 Віталій Мененко 1984 Ч Ua Україна Дніпро
21 Віктор Каніболоцький 1977 Ч Ua Україна Буча
22 Анатолий Мовшин 1962 Ч Ua Україна Одесса Forum
23 Наталія Молдавська 1987 Ж Ua Україна Одеса
24 Sergii Khrapko 1980 Ч Ua Україна Київ
25 Сергей Макаренко 1970 Ч Ua Україна Одесса

Учасники також реєструються на

Small_1e715919961e1798764e383a1045ef3d

Одеський Ультра - Трейл Куяльник 2018

42,195 миль

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Oleksandr Slipets 1984 Ч Ua Україна Kyiv Run Base Kyiv | ForwardBank
2 Artem Grynenko 1988 Ч Ua Україна Kyiv
3 Назар Вежичанін 1998 Ч Ua Україна Рокитне Rokytne Runners
4 Pavlo Bychenok 1974 Ч Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
5 Денис Соколов 1993 Ч Ua Україна Одеса
6 Олександр Божежар 1987 Ч Ua Україна Троїцьке
7 Viktoriia Bondarenko 1987 Ж Ua Україна Odesa PALMYRA
8 Sergey Pavlenko 1990 Ч Ua Україна Днепр
9 Микола Богданець 1983 Ч Ua Україна Рокитне
10 Віталій Криштоп 1990 Ч Ua Україна Суми
11 Артем Кобрін 1992 Ч Ua Україна Київ Top Runners
12 Павел Лысенко 1966 Ч By Білорусь Малорита Аматар
13 Владимир Славинский 1972 Ч Ru Росія Москва БИМ
14 Владимир Шеремета 1976 Ч Ua Україна Красносiлка Forum
15 Костянтин Степаненко 1976 Ч Ua Україна Одеса Forum
16 Владислав Шевчук 1987 Ч Ua Україна Одеса
17 Александр Мозговой 1975 Ч Ua Україна Харкiв МК Харьков
18 Davide Martini 1971 Ч It Італія Frosinone Nike+ Run Club
19 Татьяна Швец 1986 Ж Ua Україна Одеcса
20 Віталій Мененко 1984 Ч Ua Україна Дніпро
21 Віктор Каніболоцький 1977 Ч Ua Україна Буча
22 Анатолий Мовшин 1962 Ч Ua Україна Одесса Forum
23 Наталія Молдавська 1987 Ж Ua Україна Одеса
24 Sergii Khrapko 1980 Ч Ua Україна Київ
25 Сергей Макаренко 1970 Ч Ua Україна Одесса

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу