Small_c6e1396d015b7571784e826083eeb9d4

Київський Ультрамарафон

Garmin 25К

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
801 Рощин Дмитро 1994 M Ua Україна Київ 01:58:38
802 Мельниченко Сергій 1992 M Ua Україна Київ 02:19:15
803 Хворостяний Родіон 1997 M Ua Україна Київ 02:01:00
804 Ханчанова Елена 1980 F Ua Україна Київ 01:56:27
805 Костовска Діана 1977 F Ua Україна Київ DNS
807 Гайдай Тетяна 1964 F Ua Україна Київ 03:05:17
808 Гунько Ігор 1989 M Ua Україна Київ 02:04:40
809 Шкрабацький Андрій 1987 M Ua Україна Київ 02:10:38
2001 Vadym Terentiuk 1973 M Ua Україна Київ 02:16:06
2002 Наталія Чісліна 1981 F Ua Україна Житомир 02:23:48
2003 Анатолій Чорнобай 1978 M Ua Україна Київ 02:20:43
2004 Oleg Terentiev 1966 M Ua Україна Київ aparat.ua 02:11:07
2005 Олександр Бобко 1998 M Ua Україна Київ 02:39:57
2006 Катерина Андрушенко 1991 F Ua Україна Київ 02:52:43
2007 Антон Лаптєв 1983 M Ua Україна Київ 02:41:07
2008 Serghei Caimacan 1981 M Md Молдова Chisinau 01:52:00
2009 Наталія Сергієнко 1981 F Ua Україна Київ 02:22:24
2010 Наталия Яровенко 1981 F Ua Україна Киев Top Runners 02:11:13
2011 Віра Луценко 1985 F Ua Україна Київ/Новий Буг Top Runners 02:04:10
2012 Артем Федосін 1983 M Ua Україна Київ DNS
2013 Сергій Остапець 1981 M Ua Україна Київ DNS
2014 Святослав Слинько 2000 M Ua Україна Київ DNS
2015 Марина Франчук 1984 F Ua Україна Полтава Running club Poltava 02:11:27
2016 Вячеслав Панасюк 1974 M Ua Україна Полтава Running Club Poltava 02:01:45
2017 Анна Маслова 1978 F Ua Україна Полтава 02:01:43

Учасники також реєструються на

Small_c6e1396d015b7571784e826083eeb9d4

Київський Ультрамарафон

Garmin 25К

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
801 Рощин Дмитро 1994 M Ua Україна Київ 01:58:38
802 Мельниченко Сергій 1992 M Ua Україна Київ 02:19:15
803 Хворостяний Родіон 1997 M Ua Україна Київ 02:01:00
804 Ханчанова Елена 1980 F Ua Україна Київ 01:56:27
805 Костовска Діана 1977 F Ua Україна Київ DNS
807 Гайдай Тетяна 1964 F Ua Україна Київ 03:05:17
808 Гунько Ігор 1989 M Ua Україна Київ 02:04:40
809 Шкрабацький Андрій 1987 M Ua Україна Київ 02:10:38
2001 Vadym Terentiuk 1973 M Ua Україна Київ 02:16:06
2002 Наталія Чісліна 1981 F Ua Україна Житомир 02:23:48
2003 Анатолій Чорнобай 1978 M Ua Україна Київ 02:20:43
2004 Oleg Terentiev 1966 M Ua Україна Київ aparat.ua 02:11:07
2005 Олександр Бобко 1998 M Ua Україна Київ 02:39:57
2006 Катерина Андрушенко 1991 F Ua Україна Київ 02:52:43
2007 Антон Лаптєв 1983 M Ua Україна Київ 02:41:07
2008 Serghei Caimacan 1981 M Md Молдова Chisinau 01:52:00
2009 Наталія Сергієнко 1981 F Ua Україна Київ 02:22:24
2010 Наталия Яровенко 1981 F Ua Україна Киев Top Runners 02:11:13
2011 Віра Луценко 1985 F Ua Україна Київ/Новий Буг Top Runners 02:04:10
2012 Артем Федосін 1983 M Ua Україна Київ DNS
2013 Сергій Остапець 1981 M Ua Україна Київ DNS
2014 Святослав Слинько 2000 M Ua Україна Київ DNS
2015 Марина Франчук 1984 F Ua Україна Полтава Running club Poltava 02:11:27
2016 Вячеслав Панасюк 1974 M Ua Україна Полтава Running Club Poltava 02:01:45
2017 Анна Маслова 1978 F Ua Україна Полтава 02:01:43

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу