Small_c6e1396d015b7571784e826083eeb9d4

Київський Ультрамарафон

50К

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
67 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ SС "Scientist", URA, "Ukraine Masters Athletics"
1009 Sergey Klimashevskiy 1971 M Ua Україна Вишневе Top Runners
1013 Андрей Кокин 1986 M Ua Україна Київ
1015 Андрій Блануца 1979 M Ua Україна Київ SC "Scientist"
1018 Сергій Тимошенко 1962 M Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics"
1021 Геннадій Мойсеєнко 1965 M Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
1028 Олександр Сергієнко 1981 M Ua Україна Київ
1063 Микола Маценко 1961 M Ua Україна Киев всеукраинская федерация карате-до "Сін-Сьобу"
1064 Валентин Квітка 1990 M Ua Україна Kiev Top Runners
1065 Ярослав Лященко 1993 M Ua Україна Біла Церква КЛБ "Білоцерківський марафон"
1066 Ірина Коршак 1988 F Ua Україна Чернігів Спортлайф, Біговий Чернігів
1067 Микола Плюйко 1946 M Ua Україна Київ Toprunners
1068 Леонід Михайленко 1950 M Ua Україна Київ Toprunners
1069 Олександр Недоруба 1987 M Ua Україна Київ
1070 Сергей Односумов 1972 M Ua Україна Kiev
1071 Віктор Молчанов 1965 M Ua Україна Кремінна
1072 Анатолій Рудь 1966 M Ua Україна Бровари
1073 Anton Sikora 1979 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS
1074 Artur Nadashkovsky 1986 M Ua Україна Павлоград СКІП
1075 Оксана Сахно 1989 F Ua Україна Кривий Ріг
1076 Володимир Хом'як 1986 M Ua Україна Дніпро #побігли
1077 В'ячеслав Круковський 1978 M Ua Україна Kyiv
1078 Світлана Ніколаєнко 1983 F Ua Україна Київ
1079 Дмитрий Савинов 1970 M Ua Україна Київ Toprunners
1080 Сергій Пелячик 1973 M Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_c6e1396d015b7571784e826083eeb9d4

Київський Ультрамарафон

50К

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
67 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ SС "Scientist", URA, "Ukraine Masters Athletics"
1009 Sergey Klimashevskiy 1971 M Ua Україна Вишневе Top Runners
1013 Андрей Кокин 1986 M Ua Україна Київ
1015 Андрій Блануца 1979 M Ua Україна Київ SC "Scientist"
1018 Сергій Тимошенко 1962 M Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics"
1021 Геннадій Мойсеєнко 1965 M Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
1028 Олександр Сергієнко 1981 M Ua Україна Київ
1063 Микола Маценко 1961 M Ua Україна Киев всеукраинская федерация карате-до "Сін-Сьобу"
1064 Валентин Квітка 1990 M Ua Україна Kiev Top Runners
1065 Ярослав Лященко 1993 M Ua Україна Біла Церква КЛБ "Білоцерківський марафон"
1066 Ірина Коршак 1988 F Ua Україна Чернігів Спортлайф, Біговий Чернігів
1067 Микола Плюйко 1946 M Ua Україна Київ Toprunners
1068 Леонід Михайленко 1950 M Ua Україна Київ Toprunners
1069 Олександр Недоруба 1987 M Ua Україна Київ
1070 Сергей Односумов 1972 M Ua Україна Kiev
1071 Віктор Молчанов 1965 M Ua Україна Кремінна
1072 Анатолій Рудь 1966 M Ua Україна Бровари
1073 Anton Sikora 1979 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS
1074 Artur Nadashkovsky 1986 M Ua Україна Павлоград СКІП
1075 Оксана Сахно 1989 F Ua Україна Кривий Ріг
1076 Володимир Хом'як 1986 M Ua Україна Дніпро #побігли
1077 В'ячеслав Круковський 1978 M Ua Україна Kyiv
1078 Світлана Ніколаєнко 1983 F Ua Україна Київ
1079 Дмитрий Савинов 1970 M Ua Україна Київ Toprunners
1080 Сергій Пелячик 1973 M Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу