Small_c6e1396d015b7571784e826083eeb9d4

Київський Ультрамарафон

50К

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5 Дмитро Даниленко 1981 M Ua Україна Шостка Патріот DNS
31 Віктор Гребельський 1983 M Ua Україна Київ 03:47:51
67 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ UMA, URA, SСS 03:36:53
77 Ievgeniia Lavrenets 1991 F Ua Україна Киев Чеширский беговой клуб 04:34:11
111 Ігор Нелін 1983 M Ua Україна Київ Putin-Huylo 04:28:37
1009 Sergey Klimashevskiy 1971 M Ua Україна Вишневе Top Runners 04:25:58
1010 Анатолій Рудь 1966 M Ua Україна Бровари 04:50:16
1013 Андрей Кокин 1986 M Ua Україна Київ DNF
1015 Андрій Блануца 1979 M Ua Україна Київ SC "Scientist" 04:06:45
1018 Сергій Тимошенко 1962 M Ua Україна Київ URA, SCS, UMA 03:39:07
1022 евгенй дерябин 1986 M Ua Україна Харьков мк харьков 04:22:43
1028 Олександр Сергієнко 1981 M Ua Україна Київ 04:59:34
1038 В'ячеслав Круковський 1978 M Ua Україна Kyiv DNS
1048 Андрій Хабаров 1958 M Ua Україна Київ 04:47:26
1063 Микола Маценко 1961 M Ua Україна Киев всеукраинская федерация карате-до "Сін-Сьобу" DNS
1064 Валентин Квітка 1990 M Ua Україна Kiev Top Runners 04:11:10
1065 Ярослав Лященко 1993 M Ua Україна Біла Церква КЛБ "Білоцерківський марафон" 03:53:11
1066 Ірина Коршак 1988 F Ua Україна Чернігів Спортлайф, Біговий Чернігів DNS
1067 Микола Плюйко 1946 M Ua Україна Київ Toprunners 05:06:39
1068 Леонід Михайленко 1950 M Ua Україна Київ Toprunners 05:04:36
1069 Олександр Недоруба 1987 M Ua Україна Київ 04:31:49
1070 Сергей Односумов 1972 M Ua Україна Kiev DNS
1071 Віктор Молчанов 1965 M Ua Україна Кремінна 04:11:41
1072 Евгений Патлачов 1987 M Ua Україна Харкiв МК Харьков 05:48:30
1073 Anton Sikora 1979 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS DNS

Учасники також реєструються на

Small_c6e1396d015b7571784e826083eeb9d4

Київський Ультрамарафон

50К

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5 Дмитро Даниленко 1981 M Ua Україна Шостка Патріот DNS
31 Віктор Гребельський 1983 M Ua Україна Київ 03:47:51
67 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ UMA, URA, SСS 03:36:53
77 Ievgeniia Lavrenets 1991 F Ua Україна Киев Чеширский беговой клуб 04:34:11
111 Ігор Нелін 1983 M Ua Україна Київ Putin-Huylo 04:28:37
1009 Sergey Klimashevskiy 1971 M Ua Україна Вишневе Top Runners 04:25:58
1010 Анатолій Рудь 1966 M Ua Україна Бровари 04:50:16
1013 Андрей Кокин 1986 M Ua Україна Київ DNF
1015 Андрій Блануца 1979 M Ua Україна Київ SC "Scientist" 04:06:45
1018 Сергій Тимошенко 1962 M Ua Україна Київ URA, SCS, UMA 03:39:07
1022 евгенй дерябин 1986 M Ua Україна Харьков мк харьков 04:22:43
1028 Олександр Сергієнко 1981 M Ua Україна Київ 04:59:34
1038 В'ячеслав Круковський 1978 M Ua Україна Kyiv DNS
1048 Андрій Хабаров 1958 M Ua Україна Київ 04:47:26
1063 Микола Маценко 1961 M Ua Україна Киев всеукраинская федерация карате-до "Сін-Сьобу" DNS
1064 Валентин Квітка 1990 M Ua Україна Kiev Top Runners 04:11:10
1065 Ярослав Лященко 1993 M Ua Україна Біла Церква КЛБ "Білоцерківський марафон" 03:53:11
1066 Ірина Коршак 1988 F Ua Україна Чернігів Спортлайф, Біговий Чернігів DNS
1067 Микола Плюйко 1946 M Ua Україна Київ Toprunners 05:06:39
1068 Леонід Михайленко 1950 M Ua Україна Київ Toprunners 05:04:36
1069 Олександр Недоруба 1987 M Ua Україна Київ 04:31:49
1070 Сергей Односумов 1972 M Ua Україна Kiev DNS
1071 Віктор Молчанов 1965 M Ua Україна Кремінна 04:11:41
1072 Евгений Патлачов 1987 M Ua Україна Харкiв МК Харьков 05:48:30
1073 Anton Sikora 1979 M Ua Україна Київ TOP RUNNERS DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу