Small_c6e1396d015b7571784e826083eeb9d4

Київський Ультрамарафон

Дата
30 Червня 2018
Початок події
16:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.kyivultramarathon.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 100К

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 93 Олександр Коваль TOP RUNNERS 08:06:38
2 2 M 35 Тарас Христенко BHG Fight Team 08:27:13
3 3 M 55 Ігор Гоцуляк Сармат 08:29:21
4 4 M 161 Aleksey Alekseenko 08:54:13
5 5 M 53 Oleg Chyzhyk Kinosura, SC "Scientist" 08:57:42
6 1 F 157 Олена Шевченко патрульна поліція м Одеса 09:15:50
7 6 M 81 Олег Тимофеенко SAFARI TRI MASTERS 09:27:27
8 7 M 92 Виталий Коваленко Start Dnipro 09:31:47
9 8 M 90 Валерій Ручка Running club Poltava 09:35:00
10 9 M 136 Yevgen Pavlenko #Побігли 09:35:30
11 10 M 1044 Сергей Янгичер 09:40:12
12 11 M 50 Григорий Юхимец RUNNING club POLTAVA 09:42:25
13 12 M 120 Иван Куницын 09:46:57
14 13 M 1032 Александр Мордасов Sportlife 09:47:54
15 14 M 166 Анатолій Тірбах 09:50:00
16 15 M 37 Александр Мозговой МК Харьков 09:50:21
17 16 M 85 Олександр Борисюк RunningCLUBPoltava 09:51:16
18 17 M 139 Юрій Микитенко 09:51:56
19 18 M 96 Віктор Юрченко Top Runners 09:52:35
20 19 M 14 Володимир Тiняков 09:52:38
21 20 M 1056 Максим Бондарчук 09:52:43
22 21 M 100 Vasyl Letsyn Gutsul Running club 09:53:35
23 22 M 118 Dumitru Raru 09:55:50
24 23 M 142 Леонид Самофалов БК ТЕЛЕГИ 10:01:08
25 24 M 86 александр зимницкий мкхарьков 10:09:26
Small_c6e1396d015b7571784e826083eeb9d4

Київський Ультрамарафон

Дата
30 Червня 2018
Початок події
16:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.kyivultramarathon.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 100К

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 93 Олександр Коваль TOP RUNNERS 08:06:38
2 2 M 35 Тарас Христенко BHG Fight Team 08:27:13
3 3 M 55 Ігор Гоцуляк Сармат 08:29:21
4 4 M 161 Aleksey Alekseenko 08:54:13
5 5 M 53 Oleg Chyzhyk Kinosura, SC "Scientist" 08:57:42
6 1 F 157 Олена Шевченко патрульна поліція м Одеса 09:15:50
7 6 M 81 Олег Тимофеенко SAFARI TRI MASTERS 09:27:27
8 7 M 92 Виталий Коваленко Start Dnipro 09:31:47
9 8 M 90 Валерій Ручка Running club Poltava 09:35:00
10 9 M 136 Yevgen Pavlenko #Побігли 09:35:30
11 10 M 1044 Сергей Янгичер 09:40:12
12 11 M 50 Григорий Юхимец RUNNING club POLTAVA 09:42:25
13 12 M 120 Иван Куницын 09:46:57
14 13 M 1032 Александр Мордасов Sportlife 09:47:54
15 14 M 166 Анатолій Тірбах 09:50:00
16 15 M 37 Александр Мозговой МК Харьков 09:50:21
17 16 M 85 Олександр Борисюк RunningCLUBPoltava 09:51:16
18 17 M 139 Юрій Микитенко 09:51:56
19 18 M 96 Віктор Юрченко Top Runners 09:52:35
20 19 M 14 Володимир Тiняков 09:52:38
21 20 M 1056 Максим Бондарчук 09:52:43
22 21 M 100 Vasyl Letsyn Gutsul Running club 09:53:35
23 22 M 118 Dumitru Raru 09:55:50
24 23 M 142 Леонид Самофалов БК ТЕЛЕГИ 10:01:08
25 24 M 86 александр зимницкий мкхарьков 10:09:26


Партнери та організатори заходу