Small_7123ab93cc0df9abcd66fbf18d8572ca

Забіг "Осінній лист"

15.2 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
200 Карен Тарасенко 1979 M Ua Україна Київ KM Running Club
201 Владислав Пугач 1993 M Ua Україна Харкiв -
202 Андрій Гурбик 1963 M Ua Україна Київ СК "Науковець"
203 Oleksandr Pivovar 1978 M Ua Україна Kiev
204 Володимир Петренко 1995 M Ua Україна Kyiv
205 Віталій Чуприна 1987 M Ua Україна Яготин
206 Сергій Куцеконь 1964 M Ua Україна Бровари АБУ
207 Руслан Диденко 1988 M Ua Україна Львов
208 Артем Спивак 1996 M Ua Україна Киев
209 Тетяна Пасова 1981 F Ua Україна Київ KM Running Club
210 Ірина Коршак 1988 F Ua Україна Чернігів Спортлайф, Біговий Чернігів
211 Денис Ходаківський 1987 M Ua Україна Київ
212 Ярослав Деревянко 1988 M Ua Україна Чернiгiв Біговий Чернігів
213 Світлана Шевченко 1971 F Ua Україна Київ
214 Дмитро Фадєєнко 1974 M Ua Україна Київ
215 Галина Келєр 1987 F Ua Україна Бровари
216 Мія Ласточкіна 1983 F Ua Україна Київ
217 Вікторія Лой 1988 F Ua Україна Київ
218 Тихановський Мирослав 1993 M Ua Україна Прилуки customs.cn
219 Богдан Турчин 2001 M Ua Україна Васильків
220 Олександр Кадькало 1957 M Ua Україна Київ SC "Scientist", АБУ
221 Андрій Баласюк 1973 M Ua Україна Київ
222 Ruslan Lakhno 1995 M Ua Україна Бориспіль
223 Назар Вежичанін 1998 M Ua Україна Рокитне
224 Vasyl Ripenko 1990 M Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_7123ab93cc0df9abcd66fbf18d8572ca

Забіг "Осінній лист"

15.2 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
200 Карен Тарасенко 1979 M Ua Україна Київ KM Running Club
201 Владислав Пугач 1993 M Ua Україна Харкiв -
202 Андрій Гурбик 1963 M Ua Україна Київ СК "Науковець"
203 Oleksandr Pivovar 1978 M Ua Україна Kiev
204 Володимир Петренко 1995 M Ua Україна Kyiv
205 Віталій Чуприна 1987 M Ua Україна Яготин
206 Сергій Куцеконь 1964 M Ua Україна Бровари АБУ
207 Руслан Диденко 1988 M Ua Україна Львов
208 Артем Спивак 1996 M Ua Україна Киев
209 Тетяна Пасова 1981 F Ua Україна Київ KM Running Club
210 Ірина Коршак 1988 F Ua Україна Чернігів Спортлайф, Біговий Чернігів
211 Денис Ходаківський 1987 M Ua Україна Київ
212 Ярослав Деревянко 1988 M Ua Україна Чернiгiв Біговий Чернігів
213 Світлана Шевченко 1971 F Ua Україна Київ
214 Дмитро Фадєєнко 1974 M Ua Україна Київ
215 Галина Келєр 1987 F Ua Україна Бровари
216 Мія Ласточкіна 1983 F Ua Україна Київ
217 Вікторія Лой 1988 F Ua Україна Київ
218 Тихановський Мирослав 1993 M Ua Україна Прилуки customs.cn
219 Богдан Турчин 2001 M Ua Україна Васильків
220 Олександр Кадькало 1957 M Ua Україна Київ SC "Scientist", АБУ
221 Андрій Баласюк 1973 M Ua Україна Київ
222 Ruslan Lakhno 1995 M Ua Україна Бориспіль
223 Назар Вежичанін 1998 M Ua Україна Рокитне
224 Vasyl Ripenko 1990 M Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу